clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti wieczory spędzam z kumplami na gierkach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@IronSanHybrid bez kitu, tak jak wczoraj gadaliśmy, nie sprawdzam żadnych onetów ani WP tylko La Rambla xDD
2
@Lionel_Messi10 no nie wiem, bo jeszcze czeka mnie mecz z @IronSanHybrid :D
1
@DawidekFCB @Lionel_Messi10 jeszcze nie gram, bo w robocie siedzę ale czeka na mnie w domu ^^
1
@IronSanHybrid doszła kolekcjonerka ale tyle co ją rozpakowałam i pojechałam do pracy xD
8
Ale Iga zrobiła Greczynkę, tak bardzo mnie cieszy zwycięstwo i przełamanie złej passy przeciwko Sakkari. Wspaniały mecz Igi, trochę może gorszy niż koncert z Sabalenką ale Iga jest cholernie mocna.
0
@ranger3120 Sekiro, zdecydowanie najtrudniejsze ma wejście. Jak już przejdziesz raz to następne przejścia są easy ale próg wejścia jest bardzo wysoki.
@LambiPL mi tam fabuła w soulslikach pasuje, coś sobie dopowiem, coś znajdę i układa się to w całość. :D
1
@PatrychoO to było do osób które nie próbowały :D
@Hosh tylko, że w soulslike jest fabuła. Nie jest podana na tacy, trzeba czytać opisy przedmiotów m.in. w Sekiro fabuła jest już jasno nakreślona, więc trochę powiewa ignorancją Twój komentarz :D
3
Jak ktoś nie czai fenomenu soulslikeów i ogólnie produkcji From Software to jest teraz idealna okazja by się przekonać. Bloodborne za 31 zł w PlayStation Store. Ja zaczynałam od tej gry i to dzięki tej produkcji pokochałam soulslike. :D
1
@4drian0 jest darmowy. :)
2
@AssisMoreira jasne, zapraszam :D
1
@Objectivo Tobie udało się dorwać kolekcjonerką? No bo ogólnie From Software zawsze był pro-sony :D możemy się zgadać za jakiś czas i popykać razem. Jak przejdę grę oczywiście, bo produkcję From Software zawsze przechodzę w pojedynkę choćbym miała 2 tyg walczyć z bossem, a potem na luzie już można pograć :D
0
@Hubertusk ja płaciłam 830 zł w pierwszym dniu kiedy można było zamówić. Teraz po prostu sprzedają spekulanci
3
@Objectivo byłam podekscytowana jak mała dziewczynka jak zadzwonił kurier, a ekscytacja rosła widząc to co jest w środku. Cały karton w którym to jest zapakowane w środku, wszystko przepięknie zapakowane, ozdobne koperty. Szok
6
Przyszła do mnie edycja kolekcjonerska Elden Ring. Zdążyłam tylko otworzyć bo zbieram się do roboty, ale wykonanie wszystkiego, sam pomysł, figurka, książka... Urywa dupę. :D
13
My też mamy swojego Kliczko. Marcin Najman, bohater na którego nie zasługujemy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@bari_94 nie znoszę PiSu ale jak kupowali broń cokolwiek by wzmocnić wojsko to ludzie krzyczeli, że po co to kupować, nie ma wojny, bez sensu wydawanie pieniędzy. Więc się zdecydujcie. XD
1
@Danny Gaucho do Poznania nie doleci. Chociaż to, idę spać
12
Pierwszy raz w swoim 28-letnim życiu kładę się spać czując się nieswojo jeśli chodzi o bezpieczeństwo Polski. :(
8
Brawo panowie, dziękuję za emocje
8
W końcu coś obronił, a nie, piłka go trafiła po prostu
0
Ale błąd Nico... Szkoda, wynik nie oddaje gry zespołów.
1
Hahahahhahahahahah, jedno zagranie i już do przeciwnika. Odejdź z tego klubu synku.
4
Riki Picz. XD nieźle
3
Destinho? Klasa
7
Dziś Iga i Barcelona poprawiła humor w tej smutnej jak p.... sytuacji.
6
Jak za MSN ;((((( ale mi się przypomniało
0
Aaaaaaaaaaaaaaa co zagrali
0
@RosjaninBut szok trwałby miesiąc, a potem zaczęlibyśmy grać. Jeden mecz wcześniej w Lidze Mistrzów wystarczył byśmy przeszli dalej...
12
Jakby Xavi był od początku sezonu gralibyśmy w Lidze Mistrzów.