La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

3

Jak ktoś nie czai fenomenu soulslikeów i ogólnie produkcji From Software to jest teraz idealna okazja by się przekonać. Bloodborne za 31 zł w PlayStation Store. Ja zaczynałam od tej gry i to dzięki tej produkcji pokochałam soulslike. :D

4

@clyde no średnio, bo ja kupiłem ps4 w zestawie m.in. z Bloodborne i w ogóle mnie to nie przekonało. To się lubi albo nie

0

@clyde Bloodborne w ogóle mi nie siadł, zbyt ponury klimat. O wiele lepiej się grało w Sekiro i Nioh

2

@PatrychoO RPG bez fabuły? To jak kebab bez mięsa i sosu.

0

@clyde DarkSouls mnie nie przekonało.

1

@PatrychoO to było do osób które nie próbowały :D

@Hosh tylko, że w soulslike jest fabuła. Nie jest podana na tacy, trzeba czytać opisy przedmiotów m.in. w Sekiro fabuła jest już jasno nakreślona, więc trochę powiewa ignorancją Twój komentarz :D

0

@clyde która gra z tych soulsów jest według Ciebie najtrudniejsza? miałem bloodborne i ds 2, 3 ale w sumie w żadne tak za bardzo nie pogrywałem, ale klimat bloodborne mi się podobał :D

konto usunięte

0

@clyde W sekiro tak, natomiast soulsy - mają lore, niby jakąś fabułę, ale tu nawet nie chodzi o podanie jej na tacy. Fabuła w takim logicznym ciągu - wstęp rozwinięcie i zakończenie tu jednak nie istnieje, dlatego też w każdych soulsach gracze tworzą miliony teorii kto z kim co jak i dlaczego, łącząc okruszki chleba zostawione przez twórców. Niby fajnie, ale to fandom. W soulsy też część graczy gra po prostu dla wyzwania, nie mają ochoty rozpisywać sobie znalezionych wskazówek fabularnych, żeby wysnuć własną teorię.

0

@ranger3120 Sekiro, zdecydowanie najtrudniejsze ma wejście. Jak już przejdziesz raz to następne przejścia są easy ale próg wejścia jest bardzo wysoki.
@LambiPL mi tam fabuła w soulslikach pasuje, coś sobie dopowiem, coś znajdę i układa się to w całość. :D

konto usunięte

0

@clyde No tak jak mówię, to trzeba lubić, bo nie każdy grając w jakąś historię lubi dopowiadać sobie, zwłaszcza z często bardzo szczątkowych informacji i opierając się na teoriach innych fanów. To nie jest typowy environmental storytelling jak często w falloucie np.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?