5

Niby aż tak źle nie gramy, bo stosujemy pressing itd, ale jak ja widzę to podawanie i trzy razy poprawienie piłki na nodze... XD

7

To co, dziś potężny Luuk De Jong wchodzi w 80 minucie i wyjaśnia makaroniarzy?

0

Dziś zdałam sobie sprawę, że wszystkie biografie piłkarzy Barcy, które kolekcjonowałam są nieaktualne. XD żaden piłkarz nie gra już w Barcy, a Xavi został trenerem. Mimo to cały czas stoją razem z książkami o FC Barcelonie. Miałam ochotę wykopać stamtąd biografię Neymara ale jakoś tego nie zrobiłam od 4 lat.

0

@Azi on jest po prostu nieprzydatny na każdej pozycji a nie wszechstronny.

12

@Jakchcesz Sergi Roberto to wszechstronny piłkarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się, ale specjalnie nie odblokowuje tych umiejętności jak bardzo długi skok. Musi być trochę realistycznie :D

0

@AssisMoreira ja jestem psychofanką From Software. Żałuję tylko, że FS poszedł w stronę Dark Souls a nie Sekiro...
@OnlyBarcelona u mnie DL2, zaraz wpada Elden Ring a na końcu Horizon :D

0

@Jakchcesz mi się czasem buguje zjazd po tych linach, że się odpinam i skaczę :D

0

@AssisMoreira ja będę od rana czekać na kuriera :D ale do tego czasu bawię się w Dying Light 2 i jak mnie Elden Ring zirytuje to odpalę sobie DL2 na rozluźnienie. Mam nadzieję, że Elden Ring będzie cholernie trudny.

5

Ale ten parkour w Dying Light 2 mi się podoba. :D szkoda, że Assassin's Creed odszedł praktycznie od biegania po dachach, za to uwielbiałam tę serię.

8

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Wnioski? Luuk GOAT

1

@talizmo Messi miał kilka kluczowych podań, a wszyscy go grillują za karnego, za to dziś pan Robert pokazuje klasę. :D

22

Wczoraj zdobywca ZP zagrał słabo i wszyscy mieli używanie w komentarzach na FB. Dziś ten co według niektórych zasługiwał na Złotą Piłkę nie istnieje :D

1

@masq po Dying Light 2 jak przejdę i platynie w Elden Ring to wpada Horizon. ^^

2

@Sau_Ron Iniesta, do teraz ryczę jak sobie to przypomnę. @Ghotti

0

@Janas11224 też mam takie wrażenie

2

@PatrychoO mam to samo. Misje poboczne mnie całkiem pochłaniają :D

2

@BarceloDomo XD ja to bym prędzej walczyła z Netflixem przez Wiedźmina

1

@DarkShen jeszcze nie pobierałam, ale jak włożysz płytę tak właśnie powinno być :D patch do Cyberpunka i Wiedźmina są za darmo, jak masz wersję gry PS4.

1

@IronSanHybrid obie gierki ograne i obie za śmieszne pieniądze tak naprawdę. Dying Light ta wersja to podstawka + obszerny fabularny dodatek.

A o Vampyrze moje zdanie znasz. :D ciekawa pozycja, klimat miażdży, szkoda, że trochę pobugowana ale mi się bardzo podobała.

4

@DarkShen jest za darmo.

0

Kłopoty Igi w drugim secie, oby się to wszystko odwróciło :(

3

@Rielan minęło tyle czasu, a ja nadal jak go widzę w koszulce z herbem PSG to mam wrażenie, że mi się to śni. :(

60

Niektórzy od dwóch lat pisali ,,Nie zdziwię się jak Leo pójdzie z Barcy, zasługuje by ostatnie lata pograć w najlepszych klubach, niech spróbuje sił gdzieś indziej", a teraz jak gra gdzieś indziej to większość mu ciśnie i z satysfakcją patrzy na gorszą dyspozycję Leo. Mi jest zwyczajnie przykro, że tak to wygląda i to jeszcze boli podwójnie, że to PSG, ale większość chyba zapomniała kim dla Barcy był Leo. Cholernie za Nim tęsknię i ze smutkiem patrzę na jego poczynania w klubie z Paryża.

0

Ale ich ograł jak dzieci xD

0

Jak PSG odpadnie przez tego karnego w dwumeczu to szejk wyśle terrorystę poleconym do Rosario.

1

Real na Santiago Bernabeu tego nie wypuści.

0

Ale to PSG jest rzadkie, takie pieniądze, takie nazwiska a w sumie nic nie grają wielkiego.

0

No nie, Asensio zdejmuje :|||||

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?