clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niby aż tak źle nie gramy, bo stosujemy pressing itd, ale jak ja widzę to podawanie i trzy razy poprawienie piłki na nodze... XD
7
To co, dziś potężny Luuk De Jong wchodzi w 80 minucie i wyjaśnia makaroniarzy?
0
Dziś zdałam sobie sprawę, że wszystkie biografie piłkarzy Barcy, które kolekcjonowałam są nieaktualne. XD żaden piłkarz nie gra już w Barcy, a Xavi został trenerem. Mimo to cały czas stoją razem z książkami o FC Barcelonie. Miałam ochotę wykopać stamtąd biografię Neymara ale jakoś tego nie zrobiłam od 4 lat.
0
@Azi on jest po prostu nieprzydatny na każdej pozycji a nie wszechstronny.
12
@Jakchcesz Sergi Roberto to wszechstronny piłkarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się, ale specjalnie nie odblokowuje tych umiejętności jak bardzo długi skok. Musi być trochę realistycznie :D
0
@AssisMoreira ja jestem psychofanką From Software. Żałuję tylko, że FS poszedł w stronę Dark Souls a nie Sekiro...
@OnlyBarcelona u mnie DL2, zaraz wpada Elden Ring a na końcu Horizon :D
0
@Jakchcesz mi się czasem buguje zjazd po tych linach, że się odpinam i skaczę :D
0
@AssisMoreira ja będę od rana czekać na kuriera :D ale do tego czasu bawię się w Dying Light 2 i jak mnie Elden Ring zirytuje to odpalę sobie DL2 na rozluźnienie. Mam nadzieję, że Elden Ring będzie cholernie trudny.
5
Ale ten parkour w Dying Light 2 mi się podoba. :D szkoda, że Assassin's Creed odszedł praktycznie od biegania po dachach, za to uwielbiałam tę serię.
8
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Wnioski? Luuk GOAT
1
@talizmo Messi miał kilka kluczowych podań, a wszyscy go grillują za karnego, za to dziś pan Robert pokazuje klasę. :D
22
Wczoraj zdobywca ZP zagrał słabo i wszyscy mieli używanie w komentarzach na FB. Dziś ten co według niektórych zasługiwał na Złotą Piłkę nie istnieje :D
1
@masq po Dying Light 2 jak przejdę i platynie w Elden Ring to wpada Horizon. ^^
2
@Sau_Ron Iniesta, do teraz ryczę jak sobie to przypomnę. @Ghotti
0
@Janas11224 też mam takie wrażenie
2
@PatrychoO mam to samo. Misje poboczne mnie całkiem pochłaniają :D
2
@BarceloDomo XD ja to bym prędzej walczyła z Netflixem przez Wiedźmina
1
@DarkShen jeszcze nie pobierałam, ale jak włożysz płytę tak właśnie powinno być :D patch do Cyberpunka i Wiedźmina są za darmo, jak masz wersję gry PS4.
1
@IronSanHybrid obie gierki ograne i obie za śmieszne pieniądze tak naprawdę. Dying Light ta wersja to podstawka + obszerny fabularny dodatek.
A o Vampyrze moje zdanie znasz. :D ciekawa pozycja, klimat miażdży, szkoda, że trochę pobugowana ale mi się bardzo podobała.
4
@DarkShen jest za darmo.
0
Kłopoty Igi w drugim secie, oby się to wszystko odwróciło :(
3
@Rielan minęło tyle czasu, a ja nadal jak go widzę w koszulce z herbem PSG to mam wrażenie, że mi się to śni. :(
60
Niektórzy od dwóch lat pisali ,,Nie zdziwię się jak Leo pójdzie z Barcy, zasługuje by ostatnie lata pograć w najlepszych klubach, niech spróbuje sił gdzieś indziej", a teraz jak gra gdzieś indziej to większość mu ciśnie i z satysfakcją patrzy na gorszą dyspozycję Leo. Mi jest zwyczajnie przykro, że tak to wygląda i to jeszcze boli podwójnie, że to PSG, ale większość chyba zapomniała kim dla Barcy był Leo. Cholernie za Nim tęsknię i ze smutkiem patrzę na jego poczynania w klubie z Paryża.
0
Ale ich ograł jak dzieci xD
0
Jak PSG odpadnie przez tego karnego w dwumeczu to szejk wyśle terrorystę poleconym do Rosario.
1
Real na Santiago Bernabeu tego nie wypuści.
0
Ale to PSG jest rzadkie, takie pieniądze, takie nazwiska a w sumie nic nie grają wielkiego.
0
No nie, Asensio zdejmuje :|||||