0

@ranger3120 no właśnie o to chodzi niestety. Trochę czasu już minęło odkąd się wszystko rozwaliło ale dziś jakiś mam kryzys czy coś xD

0

@Kurkmen no właśnie o tym mówię.

1

@kuz no są momenty, że nawet gierki nie cieszą. Niestety :(

8

A ja Wam powiem, że niby Walentynki niepotrzebne i głupie święto, większość osób nie obchodzi ale trochę na sercu ciężko, szczególnie kiedy się jest po dużym zawodzie miłosnym. Jakoś wszystko się dziś przypomina. :(

1

@macio_944 mogliby już w marcu najpóźniej wypuścić tego patcha... Ile można czekać :D

0

Iga Świątek właśnie zaczyna grać.

1

@Jakchcesz orędownik podczas ciężkich chorób (szczególnie psychicznych i epilepsji) oraz patron zakochanych. Więc psychiczne również :D

0

@Rust_Cohle a wzajemnie

3

Przypominam, że święty Walenty jest nie tylko patronem zakochanych ale także chorych psychicznie. :D miłych Walentynek.

16

Ale Luuk ma silną psyche.

3

50-letni Pique zjada Garcię...

0

Temu się Neymar włączył XD

1

My gramy, oni strzelają. Dramat

7

Jak zwykle strzał życia przeciwko Barcy xD

3

Jakby dostał w głowę taką bombę to od razu OIOM. :D

4

Czuć było te bramkę :D brawo panowie!!!

0

@MesQueUnClub_87 ja uwielbiam najbardziej soundtrack z Kaer Morhen

6

Siedzę sobie w telefonie i słucham na telewizorze jakiejś playlisty z YouTube. No i soundtrack z Wiedźmina... I znów myślę tylko o tej grze, mimo że w perspektywie tyle ciekawych tytułów. :(

0

@norbi77 fakt, zombie w tej części na razie to tylko tło (jestem po 5h gry)
@Nazio87 jedynka z dodatkami super :D

4

Ale podoba mi się ten Dying Light 2. Czuję klimat pierwszej części, graficznie dupy nie urywa ale jest spoko. Historia też wydaje się ciekawa. Brakowało mi tej ucieczki przed pościgiem zombie przez miasto nocą :D do tego słuchawki i immersja niesamowita.

1

@vanilla_hajs tak jak Messi z Barcy.

0

@gumaz zdrowie dobrze, na śniadanie bułki z serkiem grani ze szczypiorkiem. :D a u Ciebie?

1

@DonMatteo901 powiedz, że to fake :D

8

Włączyłam Dying Light 2 i jak usłyszałam soundtrack z pierwszej części we wprowadzeniu to trochę mnie chwyciło za serce. :D obym się nie zawiodła, całe szczęście, że wypuszczono ogromną aktualizację więc myślę, że nie napotkam błędów. ^^

1

@koksik2700 XD typowy koksik, komentuje moje posty chociaż nie ma nic do powiedzenia ^^

1

@kuz ja dziś kupiłam, zobaczymy w weekend :D

0

@Shadow23FCB nieee, po prostu słuchałam Kory na telefonie i tak mi się przypomniała ta ciekawostka, a pewnie nie wszyscy wiedzieli :D

1

Wiecie, że Kora Jackowska z Maanam w młodości była w związku z Ryszardem Terleckim? Patrząc na Niego teraz ciężko w to uwierzyć. :D

0

@Rust_Cohle na początku przeszkadzała mi drewniana Aloy, ale jak już się wkrecilam w świat maszyn to przeszłam i podstawkę i dodatek. Polecam.

2

@Sulimo nie mam pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?