5

@paweldunajecfcb nie tłumacze sobie bo: nie było żadnego cudu i mam ogólnie ważniejsze sprawy na głowie

8

Michail Antonio: Nie zgadzam się z tym, co zrobił i nie bronię go, ale czy to, co zrobił jest gorsze od rasizmu? Są gracze oskarżani o rasizm i nadal grają, podczas gdy każdy chce zakończyć karierę Kurta i zatrzymać jego źródło utrzymania.

via Po prostu o futbolu!

Jeśli to prawda to XD²

2

@VegetaPolska byłam kiedyś w związku z takim typem człowieka, daj sobie spokój bo to co teraz czujesz to przedsmak rollercoasteru który by Ci zafundowała jakbyście byli razem. Jak najdalej od takich osób, serio, serio.

0

@draxidox KarolinaLula moje PSN wyślij zapro i powiem Ci co i jak :D

0

@draxidox gratulacje :D w takim razie zapraszam do naszego klubu w Wirtualnych Klubach o dumnej nazwie ,,La Rambla" xD

10

@VegetaPolska jak tak się zachowała to znaczy, że jest nic nie warta i dużo nie straciłeś.

0

@HighestInTheRoom nie dziękuję. :D

9

@barcelonaLM zresztą wielokrotnie taki kierowca nie jedzie sam w aucie tylko właśnie z rodziną, która ma to gdzieś więc niech potem popyla na autobus.

Argumenty na emocje? A Twoje argumenty o biednej rodzinie pijaka czym są przepraszam bardzo? XD

5

@barcelonaLM no to powiedz to rodzinom setek zabitych przez pijanych kierowców. To on wsiada po pijaku za kółko i nie liczy się ze swoją rodziną (jest potencjalnym mordercą na drodze), a Ty się będziesz przejmował?

52

Nie rozumiem oburzenia niektórych. Jak zabierają auto pijakom a Wy nie jeździcie po kieliszku to skąd to oburzenie? Jak zrobią dożywocie za pedofilię to też niektórzy będą oburzeni? Nie dotyczy Was to (tak zakładam) to olejcie to, a jak strach Wam zajrzał w oczy bo macie coś na sumieniu to kij Wam w oko.

0

@Nazio87 chachapuri jest pycha. W Poznaniu jest super piekarnia, ale jadłam też z innej i już nie było takie dobre. Polecam ogólnie :D

0

@FafitFCB nie jest niestety ale też ciacho ^^

1

@AmigoBlancos najpiękniejszy piłkarz na świecie. Mi wystarczy :D

2

@BartqRKO aż się wzruszyłam. Muszę obejrzeć całość

24

Ale buczą na Zoumę, każdy kontakt z piłką to buczenie i gwizdy.

5

Jak ktoś chce na Eleven Sports 1 powtórka meczu z Atletico. ^^

28

@masq BLM +100 do odporności na karę.

1

@tomek8756 181 cm. XD ale ja to niespełniona siatkarka więc sport uprawiany przez tyle lat mnie wyciągnął + rodzice (tata 195 cm, mama 174 cm). Wielkolud. :(

1

@Phoenixx nie wiem, może jest jakiś zasiłek dla krasnali :D a dla kobiet powyżej 164,6 zasiłek dla żyrafy.

7

Średni wzrost mężczyzny w Polsce to 177,3 cm, zaś kobiety 164,6 cm.

Najwyższymi mężczyznami na świecie są Holendrzy, że średnia wzrostu to aż 182,5 a najniższymi panowie mieszkający w Timorze Wschodnim - 159,8 cm.

Najwyższymi kobietami na świecie są Łotyszki, gdzie średnia wzrostu to 170 cm, a najniższe w Boliwii 142,2 cm wzrostu.

Wpisujecie się w któreś średnie? :D

1

@Oskar00 gameplay w Wirtualnych Klubach to dopiero zabawa. Strzelasz w FUT'cie albo w Sezonach łatwiutko, a w WK piłka po prostu nie wchodzi, a boty to jakieś koxy, które ciągle są przodem do piłki.

1

@michal26 wywalanie pieniędzy w błoto moim zdaniem ale to nie pierwszy i nie ostatni raz... Bardziej by się skupili na tym, by osoby chore faktycznie mogły dodzwonić się do lekarza rodzinnego.

0

@michal26 moim rodzicom przysłali pulsoksymetr. Mamie niedziałający, a ojcu tydzień po tym jak już wyzdrowiał więc odesłaliśmy listonosza z tym gównem. Tego zepsutego nawet nie zwróciłam (a w apce było zgłoszone by listonosz po niego przyszedł) a kupiłam swój za 5 dyszek i mam spokój. Ogólnie warto mieć to urządzenie w domu, ale na pewno nie te które dostaje się za darmo. W ogóle zapytaliśmy tego listonosza co przyniósł ojcu czy możemy oddać ten mamy przy okazji, to powiedział, że nie bo on tylko roznosi xD cyrk na kółkach.

1

@Kgorecki2500 no i mnie namowiłeś. Kupujem. :D

0

@gumaz myślę, że jej nie chodzi o Niego tylko o to by mieć bobaska z bogatym panem :D

0

@Ghotti może coś mu przeskoczyło w głowie

1

@Ghotti ja hejtuje tylko tych którzy na to zasługują :D

21

@Ghotti bo jesteś hejterem

39

@masq ale to już nie jest śmieszne od jakichś kilku miesięcy mask.

7

@FafitFCB minęło tyle czasu a nadal widok Messiego w innej koszulce niż Barcy boli. W białej już w ogóle :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?