clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox bralabym z media expert bo z tego co wiem media markt często anuluje zamówienia. Poza tym masz tam wszystko czego potrzebujesz czyli FIFĘ I PS Plusa a i Returnal mega gierka. :D
0
Jakby ktoś chciał to jest już nowy odcinek Ataku Tytanów. Ja zbieram szczękę z podłogi kolejny raz...
3
@Katalonbar co nie wyglądało dobrze? XD
3
Podobało mi się to, że nie spuściliśmy głów tylko była walka o każdą piłkę. Każdy dziś dał swoją cegiełkę, nawet Ci co weszli. :D
22
To są takie mecze, które pamięta się całe kibicowskie życie. Dziękuję panowie!
8
Nie ma co krytykować. Zagraliśmy dziś super 60 minut, potem się broniliśmy ale nie było tragedii i spuszczonych głów. Jestem mega dumna z chłopaków!
0
W końcu kartkę może da?
5
Dobrze, że strzeliliśmy tyle bramek bo sędzia swoje by zrobił
5
Xavi wariacie uspokój się :D
0
10 minut wytrzymaliśmy, jeszcze 10 xD
3
Panie sędzio kończ pan ten mecz.
0
No bez jaj xDDDDD
6
Szkoda, że obrona potrafi zepsuć takie święto ;(
0
@JKrolFCB pierwszy mecz od dawna ogląda się super, daj się ludziom cieszyć.
0
Jeszcze bramka Piketa i 5 palców i można iść spać :D
1
Wróciła moja ukochana Barca, chociaż jeden mecz a ile radości!!!!!! Jestem aż wzruszona
1
Alves jaki szef. :D brawo!!!!!
1
Jeeeeeeeeeeeeeesttttttttttttttttt
1
@IronSanHybrid widzę Adamę, widzę Mokebe. Piękne wspomnienia.
0
Adama wystarczy, że się zasłoni i nikt mu nogą piłki nie wygarnie. :D
7
Torres dziś za mocno naciska kółeczko na padzie. Ewidentnie :(
2
I gdzie w tym wszystkim miejsce dla wydmuszki Puiga, który pada od podmuchu wiatru?
3
Nie mogę się doczekać Adamy jak będzie walczył z Casemiro :D
14
Biegamy dziś więcej niż w całych poprzednich meczach mam wrażenie. Fajnie to wygląda
0
Ruszyła maszyna.
1
Fajnie to wygląda. Emeryci + młodziaki i taki czołg jak Adama. Fajnie się to ogląda :D
35
Adama dał więcej w tym sezonie niż Dembele. :DDDD
4
Hahahaha Traore to czołg. XD
0
@bari_94 chyba nie bo 2 min wcześniej straciliśmy gola xD
0
Duch Suareza wrócił na CN i Alba przejął pałeczkę. Bramka w stylu El Pistolero :D