0

@draxidox bralabym z media expert bo z tego co wiem media markt często anuluje zamówienia. Poza tym masz tam wszystko czego potrzebujesz czyli FIFĘ I PS Plusa a i Returnal mega gierka. :D

0

Jakby ktoś chciał to jest już nowy odcinek Ataku Tytanów. Ja zbieram szczękę z podłogi kolejny raz...

3

@Katalonbar co nie wyglądało dobrze? XD

3

Podobało mi się to, że nie spuściliśmy głów tylko była walka o każdą piłkę. Każdy dziś dał swoją cegiełkę, nawet Ci co weszli. :D

22

To są takie mecze, które pamięta się całe kibicowskie życie. Dziękuję panowie!

8

Nie ma co krytykować. Zagraliśmy dziś super 60 minut, potem się broniliśmy ale nie było tragedii i spuszczonych głów. Jestem mega dumna z chłopaków!

0

W końcu kartkę może da?

5

Dobrze, że strzeliliśmy tyle bramek bo sędzia swoje by zrobił

5

Xavi wariacie uspokój się :D

0

10 minut wytrzymaliśmy, jeszcze 10 xD

3

Panie sędzio kończ pan ten mecz.

0

No bez jaj xDDDDD

6

Szkoda, że obrona potrafi zepsuć takie święto ;(

0

@JKrolFCB pierwszy mecz od dawna ogląda się super, daj się ludziom cieszyć.

0

Jeszcze bramka Piketa i 5 palców i można iść spać :D

1

Wróciła moja ukochana Barca, chociaż jeden mecz a ile radości!!!!!! Jestem aż wzruszona

1

Alves jaki szef. :D brawo!!!!!

1

Jeeeeeeeeeeeeeesttttttttttttttttt

1

@IronSanHybrid widzę Adamę, widzę Mokebe. Piękne wspomnienia.

0

Adama wystarczy, że się zasłoni i nikt mu nogą piłki nie wygarnie. :D

7

Torres dziś za mocno naciska kółeczko na padzie. Ewidentnie :(

2

I gdzie w tym wszystkim miejsce dla wydmuszki Puiga, który pada od podmuchu wiatru?

3

Nie mogę się doczekać Adamy jak będzie walczył z Casemiro :D

14

Biegamy dziś więcej niż w całych poprzednich meczach mam wrażenie. Fajnie to wygląda

0

Ruszyła maszyna.

1

Fajnie to wygląda. Emeryci + młodziaki i taki czołg jak Adama. Fajnie się to ogląda :D

35

Adama dał więcej w tym sezonie niż Dembele. :DDDD

4

Hahahaha Traore to czołg. XD

0

@bari_94 chyba nie bo 2 min wcześniej straciliśmy gola xD

0

Duch Suareza wrócił na CN i Alba przejął pałeczkę. Bramka w stylu El Pistolero :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?