0

Rumunka irytująca jest w tym 3 secie.

1

@marcin62 Rychu Peja - Diss na antyszczepa

1

@DonAndrzejos dziękuję :)

1

Rumunce psycha siada i bardzo dobrze :D

4

Iga musi to wygrać, ja wierzę

15

Tutaj jeden transfer nic nie zmieni, tu trzeba wywalić z 8 piłkarzy xD

0

Jak już człowiek miał nadzieję, że ruszy coś do przodu to znów kupa. XD

0

@Don Lucas wszystko się trzyma, spokojna głowa

1

W grudniu byłam na kebsie i płaciłam 16 zł za średniego w bułce, byłam na początku stycznia i już było 18 zł, a dziś 20... Miarka się przebrała, wychodzimy na ulicę. Są granice których przekroczyć nie wolno.

1

Co oni zrobili... Co ten bramkarz xD

0

@Rust_Cohle a jaki pewniaczek na wieczorne rozgrywki Wirtualnych Klubów?

3

@Sau_Ron nie wiem którzy najlepsi ale wiem, którzy najgorsi. :D

7

@Encore my już się o tym przekonaliśmy w 39'. :D

2

Iga jaki as, pięknie :D

8

@Bykunn zawsze wtedy wydaje mi się, że ktoś mi cisnął a ja nigdy się nie dowiem co napisał.

49

Z wszystkich amigosów do ostrzału pierwsi byli Alba, Busi i Piket, miał zostać Messi. Wyszło odwrotnie. XD

2

Przynajmniej Ter Stegen zagrał przyzwoicie...

5

@Janiama on najbardziej by pomógł klubowi na ławce, a najlepiej w innym zespole.

0

Nazario w tej fryzurze to taki trochę Neymar.

4

Odetchnę jak ten błazen Alba odejdzie z tego klubu.

2

Dobra ktoś musi to napisać - gdyby grał Luuk, to byśmy wygrali :D

4

Najbardziej po Albie na odejściu Messiego stracił moim zdaniem FdJ.

3

Kiedy ostatnio Alba zagrał dobrze jakiś mecz na topie? Nie przypominam sobie, większość zagrał przeciętnie albo zawalił po całości. XD

2

Młodzi nie zawiodą, to za to weterani się zesrają. Gen przegrywów się uaktywnił. Stara gwardia + FdJ nadają się do tartaku

0

Wędka dla FdJ, bo kiepsko to widzę.

1

Asysta Alvesa toppp

0

Pedriiiiiiiii Jezus maria

5

Jak burakowi założysz garnitur, nadal będzie burakiem. :D

1

@gurales teraz to widzę xD

2

Jak nazywa się ten ,,ekspert" co teraz mówi? Mam pustkę w głowie i nie mogę sobie przypomnieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?