clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rumunka irytująca jest w tym 3 secie.
1
@marcin62 Rychu Peja - Diss na antyszczepa
1
@DonAndrzejos dziękuję :)
1
Rumunce psycha siada i bardzo dobrze :D
4
Iga musi to wygrać, ja wierzę
15
Tutaj jeden transfer nic nie zmieni, tu trzeba wywalić z 8 piłkarzy xD
0
Jak już człowiek miał nadzieję, że ruszy coś do przodu to znów kupa. XD
0
@Don Lucas wszystko się trzyma, spokojna głowa
1
W grudniu byłam na kebsie i płaciłam 16 zł za średniego w bułce, byłam na początku stycznia i już było 18 zł, a dziś 20... Miarka się przebrała, wychodzimy na ulicę. Są granice których przekroczyć nie wolno.
1
Co oni zrobili... Co ten bramkarz xD
0
@Rust_Cohle a jaki pewniaczek na wieczorne rozgrywki Wirtualnych Klubów?
3
@Sau_Ron nie wiem którzy najlepsi ale wiem, którzy najgorsi. :D
7
@Encore my już się o tym przekonaliśmy w 39'. :D
2
Iga jaki as, pięknie :D
8
@Bykunn zawsze wtedy wydaje mi się, że ktoś mi cisnął a ja nigdy się nie dowiem co napisał.
49
Z wszystkich amigosów do ostrzału pierwsi byli Alba, Busi i Piket, miał zostać Messi. Wyszło odwrotnie. XD
2
Przynajmniej Ter Stegen zagrał przyzwoicie...
5
@Janiama on najbardziej by pomógł klubowi na ławce, a najlepiej w innym zespole.
0
Nazario w tej fryzurze to taki trochę Neymar.
4
Odetchnę jak ten błazen Alba odejdzie z tego klubu.
2
Dobra ktoś musi to napisać - gdyby grał Luuk, to byśmy wygrali :D
4
Najbardziej po Albie na odejściu Messiego stracił moim zdaniem FdJ.
3
Kiedy ostatnio Alba zagrał dobrze jakiś mecz na topie? Nie przypominam sobie, większość zagrał przeciętnie albo zawalił po całości. XD
2
Młodzi nie zawiodą, to za to weterani się zesrają. Gen przegrywów się uaktywnił. Stara gwardia + FdJ nadają się do tartaku
0
Wędka dla FdJ, bo kiepsko to widzę.
1
Asysta Alvesa toppp
0
Pedriiiiiiiii Jezus maria
5
Jak burakowi założysz garnitur, nadal będzie burakiem. :D
1
@gurales teraz to widzę xD
2
Jak nazywa się ten ,,ekspert" co teraz mówi? Mam pustkę w głowie i nie mogę sobie przypomnieć.