clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@masq już mam na liście do ogrania. :D
0
@Janas11224 nie lubię strzelanek ani klimatu kosmosu ale Mass Effect mnie kupił. Kończę właśnie trylogię i to jak te gry są ze sobą połączone jest niesamowite. Polecam bardzo :D
@IronSanHybrid to fan ME.
1
@IronSanHybrid następny wyślę Ci na pv.
0
@Rust_Cohle podepne się bo też mam kod na 5 hot wings
JOWN8H2EZ6
1
@Rust_Cohle no on przynajmniej nie ma żony, która mu robi przypał. :D
2
@IronSanHybrid szykuj formę na wieczór :D
1
Wywalić tego Busiego bo to już jest żenujące
97
Jeden z naszych obrońców parę dni temu miał operację, bo ma złamanie w ręce. Grają w większości młokosy albo dziadkowie, jakieś resztki starej Barcy. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić.
1
Naprawdę gramy lepiej, zasługujemy na ten awans. :(
0
Depay znów niewidoczny.
33
Mówcie co chcecie ale najlepsze el clasico od dawna.
4
Fatiiiiiiiiii :D
0
Busi to tylko rękoma umie machać.
2
Jak zwykle. Brak słów
5
Przecież my gramy na stojąco praktycznie
1
@Momals11 żaden. Ale jakbym miała stawiać to Messi z brodą > Ronaldo
0
@gumaz no ba :D
0
Ale Asensio jest piękny...
0
@gumaz obecnie nie ale ogólnie tak :D
0
@Rust_Cohle niestety. On jest zbyt piękny by grać dla obozu wroga. No trudno, nie dziś Marco. :(
0
Mam nadzieję, że Marc nie będzie miał wylewów...
1
@MesQueUnClub96 czyli na pewno nie @Rust_Cohle
0
@AlexDark00 oglądanie meczów to część mojej pracy. :D mam to codziennie
0
@Batys bo zazwyczaj jak oglądam w pracy to dostajemy w dupkę
4
Jak coś to oglądam mecz w pracy. Sorki :/
3
Na Eleven porównują Viniego z tego sezonu do prime Neymara w Barcy.
1
@Janiama 1-2 Real
1
@Sulimo monster to tylko mango
2
@Commandement ja ostatnio kupiłam litr oleju i 1,5 litra coli zero i zapłaciłam 18 zł chyba xD
24
Jakie jest przeciwieństwo słowa ,,pragnienie"?
Pragtaktak.
Miłego dnia :D