2

@masq już mam na liście do ogrania. :D

0

@Janas11224 nie lubię strzelanek ani klimatu kosmosu ale Mass Effect mnie kupił. Kończę właśnie trylogię i to jak te gry są ze sobą połączone jest niesamowite. Polecam bardzo :D

@IronSanHybrid to fan ME.

1

@IronSanHybrid następny wyślę Ci na pv.

0

@Rust_Cohle podepne się bo też mam kod na 5 hot wings
JOWN8H2EZ6

1

@Rust_Cohle no on przynajmniej nie ma żony, która mu robi przypał. :D

2

@IronSanHybrid szykuj formę na wieczór :D

1

Wywalić tego Busiego bo to już jest żenujące

97

Jeden z naszych obrońców parę dni temu miał operację, bo ma złamanie w ręce. Grają w większości młokosy albo dziadkowie, jakieś resztki starej Barcy. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić.

1

Naprawdę gramy lepiej, zasługujemy na ten awans. :(

0

Depay znów niewidoczny.

33

Mówcie co chcecie ale najlepsze el clasico od dawna.

4

Fatiiiiiiiiii :D

0

Busi to tylko rękoma umie machać.

2

Jak zwykle. Brak słów

5

Przecież my gramy na stojąco praktycznie

1

@Momals11 żaden. Ale jakbym miała stawiać to Messi z brodą > Ronaldo

0

@gumaz no ba :D

0

Ale Asensio jest piękny...

0

@gumaz obecnie nie ale ogólnie tak :D

0

@Rust_Cohle niestety. On jest zbyt piękny by grać dla obozu wroga. No trudno, nie dziś Marco. :(

0

Mam nadzieję, że Marc nie będzie miał wylewów...

1

@MesQueUnClub96 czyli na pewno nie @Rust_Cohle

0

@AlexDark00 oglądanie meczów to część mojej pracy. :D mam to codziennie

0

@Batys bo zazwyczaj jak oglądam w pracy to dostajemy w dupkę

4

Jak coś to oglądam mecz w pracy. Sorki :/

3

Na Eleven porównują Viniego z tego sezonu do prime Neymara w Barcy.

1

@Janiama 1-2 Real

1

@Sulimo monster to tylko mango

2

@Commandement ja ostatnio kupiłam litr oleju i 1,5 litra coli zero i zapłaciłam 18 zł chyba xD

24

Jakie jest przeciwieństwo słowa ,,pragnienie"?


Pragtaktak.
Miłego dnia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?