16

Może Wam umknęło ale wczoraj zapowiedziano, że każdy odcinek autostrady w Polsce będzie płatny. Koniec z darmowymi odcinkami. :D trzymajcie się tam zdrowo w tym 2022 bo trzeba mieć siłę by robić na socjale dla patusów i nierobów.

0

@Tollusiek powiem Ci, że jazda po śniegu jest super o ile jest ubity :D jak jest tak jak na zdjęciu też jeszcze można jechać chociaż ciężko, najgorzej to jak pada przy -1 i robi się szklanka. Boleśnie się przekonałam parę razy na zakręcie :D

0

@Tollusiek około 5 w jedną stronę. :D szału nie ma, ale jeżdżę też na rowerze poza pracą w wolne dni +/- 50km trasy. :)

0

@Tollusiek moje, moje. Ja jeżdżę cały rok rowerem bo to mój transport do pracy. :D zima, nie zima trzeba jechać. Chyba, że wyjątkowo mam ochotę na spacer to idę z buta.

2

@Tollusiek https://ibb.co/1bkvnLV

Nie ma złej pogody na rower :D

0

@lukaszbarca15 dość dużo, ale moje ulubione to Sekiro, Bloodborne, Ghost of Tsushima i Days Gone.

1

@IronSanHybrid robię, robię. W ogóle przez 2 części, które już skończyłam nie nawiązałam żadnego romansu. XD było blisko z Liarą ale w sumie uznałam, że mój Shepard będzie taki zimny i skupiony na zadaniu. W ogóle jak grasz to podejmujesz decyzje idealisty czy renegata? Ja ciągle idealisty no i jestem ogólnie dla wszystkich miła.

2

@IronSanHybrid Wrex i Garrus też moi ulubieńcy. :D w drugiej części Garrus i Thane.

0

@LambiPL będzie, ta gra będzie zawsze. Do końca moich dni :D w 2022 zapowiada się kolejny maraton z Wieśkiem :)

1

@WiernyKatalonii ale wspaniały bubuś ;((( na pewno pięknie pachnie

4

@Rust_Cohle proszę mnie nie mieszać do kłótni xD w nowym roku unikam toksycznego towarzystwa

8

Morata to piłkarz z którego większość kibiców się śmieje to idzie do klubu z którego ludzie też drwią w ostatnich latach. Wszystko się zgadza. XD

0

@LambiPL myślę, że w połowie miesiąca będzie już informacja :D oni to jakoś w styczniu udostępniają

18

Niektórzy mają takie ,,fajerwerki", że nie wiem czy to petarda czy komuś instalację gazową w domu wywaliło. XD

0

@marcin62 gratuluję :D

3

@derlysy1979 jak nikomu krzywdy tym nie robią, to niech się kochają, co innym do tego? :D

1

@Rust_Cohle grałam przez 30 min na VR w Rewident Evil Biohazard. Dziękuję bardzo

14

@Kusco15 oboje wyglądają na niepełnosprytnych.

1

@Jakchcesz fakt, Bezimienny król dał też mi w kość. Jednak uważam, że to i tak nic w porównaniu do Sekiro i takim jednym z którym biłam się 2 tyg. XD

1

@Jakchcesz Amygdala z lochów to mój koszmar z BB, a z DS3 w sumie Ci bracia grali mi na nerwach. XD

1

@IronSanHybrid w 2 częściej moje serce zdobyły misje w strefie kwarantanny, właśnie te lojalnościowe z Samarą, Thanem czy Jacobem. Brakuje mi tylko ekipy z 1 części. :(

0

@Nazio87 ja nikogo, prócz tych co musieli zginąć i tak wybrałam w 1 części laseczkę, bo ten kumpel z Przymierza był za przystojny. XD

1

@Jakchcesz moja pierwsza styczność z From Software to właśnie Bloodborne i uważam, że jest trudniejsze o wiele niż DS3. Może to jednak subiektywne bo BB było pierwszą grą od FS a DS3 piątą. :D

11

@baartekk97 to sobie wyobraź, że zarabiasz 5 tys na rękę, 3/4 roku jesteś na L4, a jak wracasz i kończy Ci się umowa to chcesz zarabiać 2x tyle. Mimo, że Twoja praca poza L4 była do dupy, bo w sumie to się spóźniałeś i nie byłeś efektywny. :D

1

@IronSanHybrid kończę właśnie Mass Effect 2 i powiem Ci, że chyba podoba mi się bardziej od 1. Mimo, że nowa ekipa która na początku nie przypadła mi do gustu, to im dalej w las tym bardziej ich lubię. Szczególnie Thane Kriosa czy Samarę. Tak samo te misję lojalnościowe są super napisane i bawię się świetnie. :D Dzięki za polecenie trylogii, innym również polecam (szczególnie tym co nigdy wcześniej nie mieli styczności z tą pozycją jak ja). ^^

0

@marcin62 DS3 z wszystkich gier od From Software jest najłatwiejsze. Dobrze, że nie zaczynasz od Sekiro. XD

1

@Pawci023x możesz wyjąć płytę

3

@Ghotti to nie hejt, tylko fakty :D

19

Weźcie już tego Dembele z tego klubu. Nogi szybsze niż głowa, często jego zwód jest tak efektywny, że sam Bombel nie wie gdzie jest piłka. Zaraz i tak się połamie i nic z Niego nie będzie. Gościu jest w tym klubie dłużej niż Neymar a dał może 10% tego co Brazylijczyk. Sprzedać go za paczkę fajek albo niech odchodzi za darmo i zapomnieć. Nie chcę go tu i nie wierzę, że cokolwiek da temu klubowi.

7

Nie będziesz dzwoniła do byłych fagasów z mojej komóry bejbe.

Na Kino Polska właśnie leci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?