1

@Alvarinho Gra roku: Returnal/Ratchet and Clank
Największe rozczarowanie: Assassin's Creed Valhalla
Gra na którą czekam najbardziej: Elden Ring

Ghost of Tsushima nie dam w tym roku, bo ograne było na premierę a w tym roku tylko dodatek. Jednak Returnal zdobył moje serduszko.

3

@Kgorecki2500 dlatego nawet w jednej z kinówek Dragon Balla pojawia się sam Adolf we własnej osobie. :D

0

Howard Webb czy Paolo Sousa?

4

@masq Depay bo taki badboy
Abde jest uroczy, Pique wiadomo, no i w sumie Filipek też nie jest brzydki. Niestety moje serce należy do obozu wroga - Marco Asensio :(

5

Ten Ferran to w sumie niezłe ciacho. Będzie na co popatrzeć. :D

0

@michal26 szkoda, że z takim zaangażowaniem nie wetował ustaw które uderzają w kieszenie obywatela. Tak, tak... Wolność słowa, TVN zagrożony. Ktoś kto orientuje się w zagrywkach PiSu od wielu lat, wiedział, że to tylko pic na wodę.

3

@Momals11 kebab albo pad thai u chińczyka

0

@gumaz w sumie jestem i nie jestem zdziwiona. Jestem bo Sousa to nie jest jakieś hot nazwisko wśród trenerów i myślałam, że chociaż do lata Sousa zostanie na stanowisku, a nie jestem zdziwiona ponieważ taką samą akcje odwalił w Bordeaux. :D

0



Na taką Wigilię to bym się wybrała. Uwielbiam parodie Wiedźmina :D

1

@Kgorecki2500 a Quantic Dream już nie rozeszło się z Sony? Tworzyli ich exy ale jakoś niedawno czytałam, że ich współpraca się zakończyła.

1

@IronSanHybrid u mnie czasem słychać na początku jak jest wersja na płycie, a potem całkowita cisza. Stoi pionowo u mnie.

1

@Rust_Cohle Bloodborne, Sekiro, Assassin's Creed II.

38

Sobie i Wam życzę abyśmy się ,,spotkali" tu za rok, w takiej samej obsadzie. Dużo zdrowia zatem no i pomyślnego omijania banów. :D

0

@Ojciec5tkidzieci niektóre odcinki to top, szczególnie Pershing. :D

1

@tomek8756 a z tym covidem? Dajcie spokój...

1

@Emhyr najbardziej z karpi to lubię schabowe.

1

@FC1899Barca mieszkałam w starej przedwojennej kamienicy składającej się z dwóch kamienic, zabawa w chowanego z dzieciakami gdzie na podwórku była peka, to było coś. :(

0

@Keson no właśnie nic mi nie zrobiły, dlatego nie powinno się ich zjadać bo są niesmaczne :D

0

@Paradoks ja pół h już też wjeżdżam z mięsem, bo byłabym głodna xD
@kkbarca wolę bigos :D

5

Jest ktoś taki jak ja, kto nie cierpi ryb i ogólnie Wigilia pod względem jedzeniowym to nic specjalnego? Ja 24.12 jem barszcz z uszkami i ewentualnie pierogi jakieś. Zdecydowanie bardziej wolę późniejsze ,,świętowanie". Z ryb to tylko łosoś i to grillowany mi wchodzi. :D hejterzy ryb, zgłoście się :D

1

@Kretok jak kupisz podstawkę to możesz kupić w PS Store season pass który zawiera te dwa pierwsze dodatki, 3 dodatek który wyjdzie w przyszłym roku nie wchodzi w skład przepustki sezonowej. Robiłam tak z Assassin's Creed Odyssey - podstawka na płycie i dokupienie dodatków cyfrowych i wszystko śmigało, zresztą jak kupujesz edycję złotą danej gry to i tak te dodatki są w formie kodu w pudełku a nie na płycie.

1

@norbi77 no to nie był spoiler, tylko fakt. :D nie napisałam co się dzieje. Może akurat Ci podpasuje.

0

@norbi77 szkoda, że ostatni odcinek wszystko psuje. Żadnej sceny z ostatniego odcinka nie ma w książkach. Dramat, a ogólnie serial momentami przyjemny. Tylko co oni zrobili z charakteru Yen... Rzucanie wulgaryzmami w każdym zdaniu nie zrobi z Niej silnej kobiety jaką była Yennefer.

0

@DaPidejpi :D już myślałam, że mam zwidy

1

@DaPidejpi zobaczyłam Twój avek i miałam mindfck

6

Nie wiem jak Wy ale kompletnie nie jaram się przyjściem Ferrana. Jarałam się Filipem, Dembele, czy z ostatnich transferów trochę Destem i się zawiodłam (Depay jest w kolejce), więc wolę się nie jarać i pozytywnie zaskoczyć (Pedri, Gavi, Nico). :D

1

@Chaoss w Poznaniu jest kilka miejsc gdzie jest ładnie, reszta to syf i brud. :D

3

@Comentateiro mój piękny Poznań.

0

@Medium nie, po prostu mówię ile są warte te wszystkie obostrzenia i jak bardzo są bez sensu. Niepotrzebna ironia. :D

2

Powiem Wam, że byłam wczoraj na koncercie w Sali Ziemi w Poznaniu gdzie było może 2-3 tysiące osób, w zamkniętym pomieszczeniu jeden przy drugim, a przy sprawdzaniu biletów pani tylko pytała czy jest się zaszczepionym. Oczywiście nagle wszyscy byli. To tyle jeśli chodzi o covidowe szaleństwo. Jak jechałam na koncert i weszłam do żaby po picie, to musiałam czekać pod sklepem bo w środku był limit osób. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?