0

@ThePiterros nie mogę Cię znaleźć :( weź Ty zaproś: KarolinaLula
Jak będziemy grać i będziesz dostępny to Cię dodam :D

4

@Rewolucja123 Ajron jest naszym kluczowym zawodnikiem. Wczoraj w 18 minucie dostał czerwoną kartkę i cała gra się posypała.

2

@ThePiterros oki, zapraszam zaraz. Jak coś to stworzyliśmy sobie klub w Wirtualnych Klubach i zbieramy reprezentację La Rambli :D

3

Szukamy osób do gry w FIFA 22 na PS5. Wymagania: PS5, FIFA 22 i w sumie tyle. Umiejętności nie grają roli. :D no i byłoby super jakby ktoś był chętny na grupowy czat głosowy by omawiać na bieżąco taktykę. :D nasz team obecnie to:
@Rust_Cohle czyli drybler i strzelec
@MesQueUnClub_87 urodzony napastnik
@IronSanHybrid człowiek orkiestra, zagra na ataku, obronie i na bramce
@clyde nie trafia na pustą by potem zdobyć bramkę głową w niewyjaśnionych okolicznościach, dużo asystuje

Czekamy na Was :D

0

@Colon gdzie jest punkt ,,Zabranie 500+ i innych zasiłków"?

4

@Bocheno1 10/10 zwycięstw. :D

2

To co wydarzyło się w klubie, zostaje w klubie. @IronSanHybrid @Rust_Cohle

2

@Transu96 żebyś mógł kopiować naszą wspaniałą taktykę? W życiu

1

@Transu96 nie zawali. Wygrywamy razem, przegrywamy razem. Jesteśmy drużyną :D

2

@Transu96 od Ajronka proszę się odwalić, będzie naszym mocnym punktem :D

2

@Transu96 będzie grał na bramce :D

14

Brawo Iga. W końcu po przegranym secie pokazała charakter, a nie spuszczona głowa i frustracja. Jazda :D

1

Po Azarence już.

3

Iga musi przycisnąć Azarenkę i będzie już 3:0. Oby, oby :D

1

Iga Świątek czy Hubert Hurkacz? Kogo wolicie oglądać? Ja zdecydowanie bardziej śledzę Igę, staram się oglądać wszystkie mecze o ile nie lecą gdzieś w środku nocy :D

2

@tobiasson92 oby, bo ręce opadają...

2

@Bunk420 Azarenka po siatce uderzyła w pole Igi zaraz przy linii, sędzia krzyknął, że jest aut, mimo to Iga odbiła piłkę. Na weryfikacji okazało się, że piłka jednak trafiła w linię więc skoro Iga odbiła tę piłkę powinien być powtórzony punkt, a przyznano go Azarence. XD

14

@FC1899Barca PiS +2% no płakać się chce.

0

Sędziowanie w meczu Igi to też niezły cyrk. XD

0

@joloskyy Canal+ SPORT
@SkyWalkerr po prostu fajnie byłoby zacząć rok od zwycięstwa a z Sakkari byłby też ten czynnik psychiczny myślę. Mam nadzieję, że Iga pokaże na co ja stać :D

1

@SkyWalkerr dobrze, że nie ma Marii Sakkari już w turnieju, ona ostatnio Idze mega nie leżała.

5

Iga zaczyna świetnie mecz z Azarenką. :D dobrze się patrzy na taką naładowaną Ige.

3

@IronSanHybrid @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 czekam na wyniki meczów.

1

@IronSanHybrid kup za 15 zł EA Play tam jest UFC4, miesiąc pograsz i zobaczysz :D

2

@Rust_Cohle może być tu bo nie mam whatsuppa albo impreza na PS.

22

Tylu jest w tym klubie drewniaków i piłkarzy zbędnych, a krzywdę robi sobie nasz najlepszy obrońca, gdzie obrona to i tak katastrofa. :D

1

@IronSanHybrid muszę sprawdzić na kierownicy jak to chodzi :D

0

@czółkovsky teraz to już w ogóle oglądalność im spadnie.

6

Hed odchodzi z TVGry. Coś się kończy :(

1

@Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid widziałam pionka w kształcie pieska rezerwuje go xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?