clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ThePiterros nie mogę Cię znaleźć :( weź Ty zaproś: KarolinaLula
Jak będziemy grać i będziesz dostępny to Cię dodam :D
4
@Rewolucja123 Ajron jest naszym kluczowym zawodnikiem. Wczoraj w 18 minucie dostał czerwoną kartkę i cała gra się posypała.
2
@ThePiterros oki, zapraszam zaraz. Jak coś to stworzyliśmy sobie klub w Wirtualnych Klubach i zbieramy reprezentację La Rambli :D
3
Szukamy osób do gry w FIFA 22 na PS5. Wymagania: PS5, FIFA 22 i w sumie tyle. Umiejętności nie grają roli. :D no i byłoby super jakby ktoś był chętny na grupowy czat głosowy by omawiać na bieżąco taktykę. :D nasz team obecnie to:
@Rust_Cohle czyli drybler i strzelec
@MesQueUnClub_87 urodzony napastnik
@IronSanHybrid człowiek orkiestra, zagra na ataku, obronie i na bramce
@clyde nie trafia na pustą by potem zdobyć bramkę głową w niewyjaśnionych okolicznościach, dużo asystuje
Czekamy na Was :D
0
@Colon gdzie jest punkt ,,Zabranie 500+ i innych zasiłków"?
4
@Bocheno1 10/10 zwycięstw. :D
2
To co wydarzyło się w klubie, zostaje w klubie. @IronSanHybrid @Rust_Cohle
2
@Transu96 żebyś mógł kopiować naszą wspaniałą taktykę? W życiu
1
@Transu96 nie zawali. Wygrywamy razem, przegrywamy razem. Jesteśmy drużyną :D
2
@Transu96 od Ajronka proszę się odwalić, będzie naszym mocnym punktem :D
2
@Transu96 będzie grał na bramce :D
14
Brawo Iga. W końcu po przegranym secie pokazała charakter, a nie spuszczona głowa i frustracja. Jazda :D
1
Po Azarence już.
3
Iga musi przycisnąć Azarenkę i będzie już 3:0. Oby, oby :D
1
Iga Świątek czy Hubert Hurkacz? Kogo wolicie oglądać? Ja zdecydowanie bardziej śledzę Igę, staram się oglądać wszystkie mecze o ile nie lecą gdzieś w środku nocy :D
2
@tobiasson92 oby, bo ręce opadają...
2
@Bunk420 Azarenka po siatce uderzyła w pole Igi zaraz przy linii, sędzia krzyknął, że jest aut, mimo to Iga odbiła piłkę. Na weryfikacji okazało się, że piłka jednak trafiła w linię więc skoro Iga odbiła tę piłkę powinien być powtórzony punkt, a przyznano go Azarence. XD
14
@FC1899Barca PiS +2% no płakać się chce.
0
Sędziowanie w meczu Igi to też niezły cyrk. XD
0
@joloskyy Canal+ SPORT
@SkyWalkerr po prostu fajnie byłoby zacząć rok od zwycięstwa a z Sakkari byłby też ten czynnik psychiczny myślę. Mam nadzieję, że Iga pokaże na co ja stać :D
1
@SkyWalkerr dobrze, że nie ma Marii Sakkari już w turnieju, ona ostatnio Idze mega nie leżała.
5
Iga zaczyna świetnie mecz z Azarenką. :D dobrze się patrzy na taką naładowaną Ige.
3
@IronSanHybrid @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 czekam na wyniki meczów.
1
@IronSanHybrid kup za 15 zł EA Play tam jest UFC4, miesiąc pograsz i zobaczysz :D
2
@Rust_Cohle może być tu bo nie mam whatsuppa albo impreza na PS.
22
Tylu jest w tym klubie drewniaków i piłkarzy zbędnych, a krzywdę robi sobie nasz najlepszy obrońca, gdzie obrona to i tak katastrofa. :D
1
@IronSanHybrid muszę sprawdzić na kierownicy jak to chodzi :D
0
@czółkovsky teraz to już w ogóle oglądalność im spadnie.
6
Hed odchodzi z TVGry. Coś się kończy :(
1
@Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid widziałam pionka w kształcie pieska rezerwuje go xD