0

@gumaz odmawiam. :D
@Zoker no wiadomo, a myślisz, że dlaczego tak piszę?
@Comfortable_ jak zamierzasz go przebić?

6

Dopiero 11.01 a dzbana roku już znamy. Marcin Najman wyjątkowo się postarał :D

7

Moim zdaniem Dembele nie powinien już wystąpić w koszulce Barcelony. Miarka się przebrała :D

0

@Medium no jakbyś chciał wiedzieć to akurat przestudiowałam ten temat więc trochę nie trafiłeś :D nawet na studiach mieliśmy o tym wykłady z policjantem więc trochę nie trafiłeś.

3

@anxted gościu jest odklejonym ignorantem albo niedouczony. Nie wiem co gorsze

1

@LionelM95 Założyciel mafii pruszkowskiej. Publiczne egzekucję, zlecenia morderstw, porwania, wymuszenia. Idealny przykład dla młodzieży.

4

@Medium no ale chyba każdy wie kim był Słowik, może sobie wyglądać jak Papa Smerf, on i jego chłopcy ale kim byli (są?) myślę, że każdy chociaż trochę kojarzy.

9

Najman zawsze był postrzegany jako taki telewizyjny głupek, nieszkodliwy, z którego cisnęło się bekę (jeszcze przed kosa z Krzysiem Stanowiskim). Tu gdzieś komuś pomógł charytatywnie, tutaj trochę nakłamał, ogólnie nieszkodliwy typek. To co odwaliło się teraz... Przechodzi ludzkie pojęcie. Zaraz z Trynkiewicza może zrobią gwiazdę? Ręce opadają...

6

Atak Tytanów nowy odcinek ostatniego sezonu. Uwaga spoilery :D
.
.
.
.
.
.
.
.
Co sądzicie? Ja obejrzałam w sumie na raz 1 część tego sezonu więc mam wszystko na świeżo w głowie ale jest tyle wątków niewyjaśnionych, że głowa boli. :D mam nadzieję, że Levi przeżyje jednak bo inaczej Hanji by go nie ratowała no i Eren chyba jednak nie będzie badboyem. Proszę bez spoilerów z mangi. :D

9

Wszystkiego bym się spodziewała ale nie przedłużenia kontraktu z Umtitim. Chłop chyba sam jest w szoku. XD

49

Nie zaszczepiłam się 3 dawką i tego nie zrobię. Dla antyszczepów jestem przegrywem bo się zaszczepiłam, a dla zwolenników szczepień też jestem przegrywem bo nie chcę 3 dawki. Jak się nie obrócisz, dupa z tyłu :D

1

@IronSanHybrid tak, straszę. :D

0

@IronSanHybrid XD zaraz Ty wyłapiesz bana jeszcze

3

Mordki, nie boicie się utraty pracy ze względu a drastyczny wzrost cen prądu i gazu? Tzn, że pracodawca powie, że jednak mu się nie opłaca i zamyka albo robi redukcję etatów? Czy raczej pracujecie w tak wielkich firmach, że to niemożliwe albo sami sobie jesteście szefem?

0

Ludzie, którzy zginęli w Brazylii od upadku fragmentu klifu niestety ale sami są po części sobie winni, a w zasadzie pewnie organizator wycieczki i osoba która prowadziła te łódki.



Cała akcja ostrzegania ich, że mają odpływać bo zaraz fragment się urwie trwała pewnie z dobre 2 minuty... Na co oni tam czekali to nikt nie wie. Wielka szkoda :(

2

Co za dramat. Metr przed kiblem...

5

Luuk obecnie > Depay przed kontuzją. Fakty :D

3

Mówcie co chcecie ale ostatnie dwa mecze Luuk top.

0

Dembele póki co na poziomie FC Albatros

0

@Rust_Cohle to, że jesteś latynosem nie robi z Ciebie od razu gwiazdy

0

@ThePiterros nie mogę Cię znaleźć :( weź Ty zaproś: KarolinaLula
Jak będziemy grać i będziesz dostępny to Cię dodam :D

4

@Rewolucja123 Ajron jest naszym kluczowym zawodnikiem. Wczoraj w 18 minucie dostał czerwoną kartkę i cała gra się posypała.

2

@ThePiterros oki, zapraszam zaraz. Jak coś to stworzyliśmy sobie klub w Wirtualnych Klubach i zbieramy reprezentację La Rambli :D

3

Szukamy osób do gry w FIFA 22 na PS5. Wymagania: PS5, FIFA 22 i w sumie tyle. Umiejętności nie grają roli. :D no i byłoby super jakby ktoś był chętny na grupowy czat głosowy by omawiać na bieżąco taktykę. :D nasz team obecnie to:
@Rust_Cohle czyli drybler i strzelec
@MesQueUnClub_87 urodzony napastnik
@IronSanHybrid człowiek orkiestra, zagra na ataku, obronie i na bramce
@clyde nie trafia na pustą by potem zdobyć bramkę głową w niewyjaśnionych okolicznościach, dużo asystuje

Czekamy na Was :D

0

@Colon gdzie jest punkt ,,Zabranie 500+ i innych zasiłków"?

4

@Bocheno1 10/10 zwycięstw. :D

2

To co wydarzyło się w klubie, zostaje w klubie. @IronSanHybrid @Rust_Cohle

2

@Transu96 żebyś mógł kopiować naszą wspaniałą taktykę? W życiu

1

@Transu96 nie zawali. Wygrywamy razem, przegrywamy razem. Jesteśmy drużyną :D

2

@Transu96 od Ajronka proszę się odwalić, będzie naszym mocnym punktem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?