0

Iga musi wyrwać ten drugi set, w trzecim powinno być łatwiej ze zmęczoną Estonką. Przynajmniej w teorii...

1

@lukaszbarca15 na pewno lepiej niż Kanepi.

1

Iga musi trochę mieć chłodniejszą głowę, tak jak w poprzednim meczu, tutaj za szybko się podpala i bardzo emocjonalnie reaguje :/

0

@tomek8756 wygra

0

@Mario96w to ja pójdę do roboty niewyspana xD

2

Iga to weźmie, zobaczycie. Będziemy siedzieć do 6 ale Iga wygra.

0

Iga nie rób jaj, szybkie 2:0 i spanko.

0

Iga na razie nie jest sobą, oby to się odwróciło :(

1

Odczuwalna pogoda w Melbourne 36 stopni.

Ja pod kołdrą w domu bo na dworze zimno: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

Iga ale teraz poszła, jak dzik w żołędzie. :D

9

Wszyscy obecni? :D

1

@MesQueUnClub96 ja nastawiam budzik. :D

0

@Janas11224 moja ulubiona część to 2 :D ale ogólnie wszystkie części to majstersztyk.

2

@BlauGrana1404 zwrot zazwyczaj jest na kartę którą się płaciło.

0

@daniel32778 no ja też idę do pracy, tyle że na 13 więc mogę obejrzeć.

1

No i o 3:00 w nocy trzeba wstać na Igę. :D szkoda, że nie rano ale jakoś człowiek przeboleje. Ktoś jeszcze będzie?

0

@UbranyNaBialo ubij na sztywną pianę dodaj cukru i upiecz bezy. :D

36

@Mario96w Mario po co Ci głowa?
- jem niom

0

@Essos ciary, prawie się popłakałam :D

32

@Pawel13sz niech się uczy grać, bo zaraz ten język mu się przyda jak dupie koszula, bo będzie miał wylot. :D

3

@LeoMesjasz w wieku 17-40 w dużym mieście, potem małe miasteczko. :d

5

@Dzemix111 Gucci z OLXa :D takich dużo widzę

5

@Rewolucja123 brzmi jak nagłówek Pudelka.

1

@Rust_Cohle niee, nikogo nie ma akurat :D

1

Sabalenka dostanie w trąbkę, prawidłowo :D

0

@Zielu2001 no ja czekam i te odcinki trwają 5 minut xD to jest niemożliwe jak AoT zagina czasoprzestrzeń.
@joloskyy warto :D

0

Nowy odcinek Ataku Tytanów rozwalił mi głowę. :|

3

Najważniejsze, że nie ma Sakari w turnieju, ona Idze wyjątkowo nie leży.

4

@joloskyy ja pisałam, że wierzę, że Iga wygra i takich komentarzy też było dużo. :D

5

Piękna Iga, piękny mecz. Brawo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?