clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga musi wyrwać ten drugi set, w trzecim powinno być łatwiej ze zmęczoną Estonką. Przynajmniej w teorii...
1
@lukaszbarca15 na pewno lepiej niż Kanepi.
1
Iga musi trochę mieć chłodniejszą głowę, tak jak w poprzednim meczu, tutaj za szybko się podpala i bardzo emocjonalnie reaguje :/
0
@tomek8756 wygra
0
@Mario96w to ja pójdę do roboty niewyspana xD
2
Iga to weźmie, zobaczycie. Będziemy siedzieć do 6 ale Iga wygra.
0
Iga nie rób jaj, szybkie 2:0 i spanko.
0
Iga na razie nie jest sobą, oby to się odwróciło :(
1
Odczuwalna pogoda w Melbourne 36 stopni.
Ja pod kołdrą w domu bo na dworze zimno: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
Iga ale teraz poszła, jak dzik w żołędzie. :D
9
Wszyscy obecni? :D
1
@MesQueUnClub96 ja nastawiam budzik. :D
0
@Janas11224 moja ulubiona część to 2 :D ale ogólnie wszystkie części to majstersztyk.
2
@BlauGrana1404 zwrot zazwyczaj jest na kartę którą się płaciło.
0
@daniel32778 no ja też idę do pracy, tyle że na 13 więc mogę obejrzeć.
1
No i o 3:00 w nocy trzeba wstać na Igę. :D szkoda, że nie rano ale jakoś człowiek przeboleje. Ktoś jeszcze będzie?
0
@UbranyNaBialo ubij na sztywną pianę dodaj cukru i upiecz bezy. :D
36
@Mario96w Mario po co Ci głowa?
- jem niom
0
@Essos ciary, prawie się popłakałam :D
32
@Pawel13sz niech się uczy grać, bo zaraz ten język mu się przyda jak dupie koszula, bo będzie miał wylot. :D
3
@LeoMesjasz w wieku 17-40 w dużym mieście, potem małe miasteczko. :d
5
@Dzemix111 Gucci z OLXa :D takich dużo widzę
5
@Rewolucja123 brzmi jak nagłówek Pudelka.
1
@Rust_Cohle niee, nikogo nie ma akurat :D
1
Sabalenka dostanie w trąbkę, prawidłowo :D
0
@Zielu2001 no ja czekam i te odcinki trwają 5 minut xD to jest niemożliwe jak AoT zagina czasoprzestrzeń.
@joloskyy warto :D
0
Nowy odcinek Ataku Tytanów rozwalił mi głowę. :|
3
Najważniejsze, że nie ma Sakari w turnieju, ona Idze wyjątkowo nie leży.
4
@joloskyy ja pisałam, że wierzę, że Iga wygra i takich komentarzy też było dużo. :D
5
Piękna Iga, piękny mecz. Brawo :D