23

@Amigo_Blanco A jakie zarzuty miał postawione ten szemrany typ?

1

@IronSanHybrid ostatnio czytałam o kobiecie, co sama przeprowadziła sobie cesarskie cięcie :D

0

@BombowiecKrawczyk no chciał, nie tylko on chciał, kibice też chcieli (przynajmniej część), a niektórzy to nawet konto chcieli kasować jak nie wróci ^^

2

Pamiętacie to OJO i telefony jak miał wrócić Ney? Ale człowiek się wtedy nakręcał a wyszło z tego G. XD

4

Dla mnie Auba to taki sam klaun jak Bombele.

0

Ktoś oficjalnie przyszedł, że taka euforia? XD

0

@macio_944 kusi mnie cholernie to Dying Light 2 tym bardziej, że jego cena to ok 230 zł a nie 330.

1

@Objectivo mnie wyścigowe niezbyt jarają. :D czekam na Hogwarts Legacy, Forspoken i God od War, no i perełki z lutego - Dying Light 2, Horizon Zero Dawn 2 i Elden Ring

0

@joloskyy też nie wiem. :D ale sie jaram niesamowicie
@KapiFCB zgadzam się

1

Nowy odcinek Ataku Tytanów...

ಠ_ಠ

0

@macio_944 w 1 kwartale 2022 ma być, a Wiedźmin 3 w 2 kwartale.

0

@BombowiecKrawczyk Rychu to teraz na śniadania jeździ do Sheratona w Poznaniu. Żaden patus :D

1

@Hubsao Przemek Ferguson

1

@william_wallace nieprawda. Mi pracę dyplomową pisało się bardzo przyjemnie, wystarczy wiedzieć jak pisać :D masz z badaniami?

1

@Criss18Barca a gdzie Korzeniowski?

3

@Peszko07 jak dziś weszłam do Biedronki to same ukraińskie głosy + Ukrainka na kasie. XD

1

@masq nie inaczej :D

0

@KmN 1. Miodowe Lata
2. Kruk
3. Klangor

4

@szela1899 i jeszcze mówił, że poprowadzi warsztaty jak uprowadzać dzieci czy coś takiego dla pedofilów z Trynkiewiczem na tronie, a burmistrz powiedział, że proszę bardzo. XD

4

@IronSanHybrid #teamkluski #teammakaron

1

@Rust_Cohle Gra o Tron, Dark, Czarnobyl, Miodowe Lata, Ranczo :D

1

@Rewolucja123 trochę za mało by płacić mu tak gigantyczną pensję i czekać z wózkiem inwalidzkim w szatni, bo znów się połamie

7

@Danny Gaucho nie, nauczył córkę poczucia obowiązku zanim wziął psa xD

99

@Bobo25 miałam znajomego, którego córka też chciała psa. Kupił smycz i przez pół roku musiała wychodzić rano i wieczorem z tą smyczą na spacer 30 min. Deszcz czy nie deszcz. Wytrzymała i dostała pieska.

2

Każdy klub ma swojego Traore.
@IronSanHybrid @Cariones

0

@Worny Adama będzie nosił rozcięte rękawki, jak niektórzy getry bo łydki za duże xD

0

@Worny ale dzik

3

@IronSanHybrid Mokembe Ajron

1

@Bunk420 nie podobają mi się tak umięśnieni mężczyźni :D

29

Czekam na zdjęcie z siłowni albo treningu, by porównać bicki Adamy i Busiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?