1

Dobra, już można wyłączyć.

4

Ale wałek xD hahahahaha

0

Bramkarz wylew jak w Fifie

1

Real w dupkę. Witam państwa :D

1

@koksik2700 dodałam już wcześniej :D ja mam 994.

0

@Derean wiem. Myślę, że w 2022 za sprawą gier będzie 1500. XD

1

https://wrapup.playstation.com

Podsumowanie PlayStation na które dużo osób czekało :D u mnie 994 h, najwięcej grane było w Fife 21, Mass Effect, Returnal i Far Cry 6. W zeszłym roku miałam ponad 200h więcej za sprawą Wiedźmina 3.

2

@Rust_Cohle kiedyś za czasów Gothica to tak :D

2

@IronSanHybrid tak, ryczałam więc to znaczy, że było git :D te wspomnienia tych którzy odeszli mnie rozwaliły ;(

3

@Danny Gaucho SPOILER JAK KTOŚ NIE GRAŁ:
.
.
.
.
.
Zniszczyłam Żniwiarzy. Przez tyle czasu do tego dążyłam i jestem zadowolona. Wszyscy przeżyli. :D

4

Mass Effect edycja legendarna skończona. @IronSanHybrid dziękuję za polecenie tej gry. Wspaniała trylogia, wspaniała przygoda, mega wzruszająca mimo że gra kompletnie nie wpisywała się w moje klimaty. Polecam każdemu, bo teraz jest w EA Play. Ja kupiłam na płycie i nie żałuję.

0

Kurczę, piękne są te nowe pady.
https://ibb.co/GvZ3Cgh

Różowy? TOP :D przynajmniej dla kobiety

2

Podoba mi się podejście naszego klubu do Dembele. Szacun :D

2

@DaPidejpi żeby nikt nie nagrał o Barcy :D z przymrużeniem oka oczywiście ale coś tam by się znalazło

0

@Rust_Cohle kupiłeś by z Nami grać w FIFĘ, nie kłam
@bartas97 nie mam pojęcia :D

0

@GeneralXavi a to nie miało być tak, że w Anglii będą traktować covid jak każdą inną chorobę? Pół roku temu już o tym słyszałam, coś nie poszło. xD

3

@TylkoBarca7273 Ansu Fati

3

@pyra92 + możemy postawić na wychowanków. Myślę, że taki zimny prysznic przyda się klubowi, potencjalnym piłkarzom i kibicom, którzy byli rozpieszczeni trofeami. :D

10

Hogwarts Legacy na pewno w 2022 roku. Wydawca reaguje na plotki jakie się pojawiły, że premiera gry będzie przesunięta na 2023. Czyli w tym roku zagramy w otwartym świecie z uniwersum Harrego Pottera, nie wiem jak Wy ale ja się jaram niesamowicie. :D

7

@Hubsao nie ma granicy obrzydliwości której nie przekroczy KK w Polsce. Smutne.

1

@Barwindg całkiem spoko, polecam :D szczególnie mocny jest początek i nie ma nudy.
@Medium mi się mega podobało i zżyłam się z tymi postaciami.

1

@Barwindg a Pasożyta oglądałeś? Albo Shiki - cudowne anime z świetną oprawa muzyczną.

0

@Medium Hunter x Hunter moim zdaniem jest właśnie mega spoko, szczególnie ostatnia część z mrówkami.

1

@Barwindg Atak Tytanów, Hunter x Hunter, z krótszych polecam ,,Moje miasto beze mnie", też dobre anime :D albo Zankyo no terror.

1

@Rust_Cohle nie wiem niestety
@Cariones akurat mi się skończyło więc przedłużyłam :D
@BombowiecKrawczyk luzik
@Cwaniak4 :)

Edit: do 8 lutego promocja @Rust_Cohle

8

Jeżeli ktoś nie ma wykupionej subskrypcji EA Play na PlayStation, to teraz jest promocja 3 miesiące za 14.99 zł.

17

@trolownik myślę, że Messi ma gdzieś to co pomyśli o nim jakiś noname-kibic. :D pewnie ma bekę razem z Neymarem, a ludzie się srają

0

@Objectivo szkoda, że Elden Ring nie poszedł bardziej w styl Sekiro. :(

1

@Objectivo oj tak, Returnal też był trudny :D ciekawe jak będzie z Elden Ring, mam nadzieję, że poziom będzie wysoki.

0

@Jakchcesz trudna, bo z ostatnim bossem walczyłam 2 tygodnie aż nauczyłam się wszystkich jego ruchów. XD za drugim przejściem padł za 2-3 razem a za trzecim to w ogóle mnie nie trafił. :D ale pierwsze przejście to masakra...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?