clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra, już można wyłączyć.
4
Ale wałek xD hahahahaha
0
Bramkarz wylew jak w Fifie
1
Real w dupkę. Witam państwa :D
1
@koksik2700 dodałam już wcześniej :D ja mam 994.
0
@Derean wiem. Myślę, że w 2022 za sprawą gier będzie 1500. XD
1
https://wrapup.playstation.com
Podsumowanie PlayStation na które dużo osób czekało :D u mnie 994 h, najwięcej grane było w Fife 21, Mass Effect, Returnal i Far Cry 6. W zeszłym roku miałam ponad 200h więcej za sprawą Wiedźmina 3.
2
@Rust_Cohle kiedyś za czasów Gothica to tak :D
2
@IronSanHybrid tak, ryczałam więc to znaczy, że było git :D te wspomnienia tych którzy odeszli mnie rozwaliły ;(
3
@Danny Gaucho SPOILER JAK KTOŚ NIE GRAŁ:
.
.
.
.
.
Zniszczyłam Żniwiarzy. Przez tyle czasu do tego dążyłam i jestem zadowolona. Wszyscy przeżyli. :D
4
Mass Effect edycja legendarna skończona. @IronSanHybrid dziękuję za polecenie tej gry. Wspaniała trylogia, wspaniała przygoda, mega wzruszająca mimo że gra kompletnie nie wpisywała się w moje klimaty. Polecam każdemu, bo teraz jest w EA Play. Ja kupiłam na płycie i nie żałuję.
0
Kurczę, piękne są te nowe pady.
https://ibb.co/GvZ3Cgh
Różowy? TOP :D przynajmniej dla kobiety
2
Podoba mi się podejście naszego klubu do Dembele. Szacun :D
2
@DaPidejpi żeby nikt nie nagrał o Barcy :D z przymrużeniem oka oczywiście ale coś tam by się znalazło
0
@Rust_Cohle kupiłeś by z Nami grać w FIFĘ, nie kłam
@bartas97 nie mam pojęcia :D
0
@GeneralXavi a to nie miało być tak, że w Anglii będą traktować covid jak każdą inną chorobę? Pół roku temu już o tym słyszałam, coś nie poszło. xD
3
@TylkoBarca7273 Ansu Fati
3
@pyra92 + możemy postawić na wychowanków. Myślę, że taki zimny prysznic przyda się klubowi, potencjalnym piłkarzom i kibicom, którzy byli rozpieszczeni trofeami. :D
10
Hogwarts Legacy na pewno w 2022 roku. Wydawca reaguje na plotki jakie się pojawiły, że premiera gry będzie przesunięta na 2023. Czyli w tym roku zagramy w otwartym świecie z uniwersum Harrego Pottera, nie wiem jak Wy ale ja się jaram niesamowicie. :D
7
@Hubsao nie ma granicy obrzydliwości której nie przekroczy KK w Polsce. Smutne.
1
@Barwindg całkiem spoko, polecam :D szczególnie mocny jest początek i nie ma nudy.
@Medium mi się mega podobało i zżyłam się z tymi postaciami.
1
@Barwindg a Pasożyta oglądałeś? Albo Shiki - cudowne anime z świetną oprawa muzyczną.
0
@Medium Hunter x Hunter moim zdaniem jest właśnie mega spoko, szczególnie ostatnia część z mrówkami.
1
@Barwindg Atak Tytanów, Hunter x Hunter, z krótszych polecam ,,Moje miasto beze mnie", też dobre anime :D albo Zankyo no terror.
1
@Rust_Cohle nie wiem niestety
@Cariones akurat mi się skończyło więc przedłużyłam :D
@BombowiecKrawczyk luzik
@Cwaniak4 :)
Edit: do 8 lutego promocja @Rust_Cohle
8
Jeżeli ktoś nie ma wykupionej subskrypcji EA Play na PlayStation, to teraz jest promocja 3 miesiące za 14.99 zł.
17
@trolownik myślę, że Messi ma gdzieś to co pomyśli o nim jakiś noname-kibic. :D pewnie ma bekę razem z Neymarem, a ludzie się srają
0
@Objectivo szkoda, że Elden Ring nie poszedł bardziej w styl Sekiro. :(
1
@Objectivo oj tak, Returnal też był trudny :D ciekawe jak będzie z Elden Ring, mam nadzieję, że poziom będzie wysoki.
0
@Jakchcesz trudna, bo z ostatnim bossem walczyłam 2 tygodnie aż nauczyłam się wszystkich jego ruchów. XD za drugim przejściem padł za 2-3 razem a za trzecim to w ogóle mnie nie trafił. :D ale pierwsze przejście to masakra...