0

@arkasath porównaj mimo wszystko standard życia w Polsce. Tam najniższa krajowa to ok 300 zł, a ceny porównywalne do polskich (może niektóre produkty odrobinę tańsze). Nie ten kaliber w ogóle poziomu życia :D średnia krajowa tam to 1600 zł a u Nas 5500 zł.

1

@IronSanHybrid jak się wyrobie to chętnie bo jestem w robocie xD
Edit: jutro też bardziej mi pasuje właśnie ok 20

0

@Rust_Cohle nie mam pojęcia :(

0

@bartekvisca ja mam na płycie i nie żałuję, że kupiłam :D

0

@bartekvisca gram na PlayStation i jest top gierka.

1

@Rust_Cohle @IronSanHybrid możecie używać mikrofonu w padzie ale będzie trochę słabo słychać, a słuchawki z mikro powinny pasować.

9

@Woland10 porównywanie pacynki do Iniesty i Xaviego to dopiero kabaret.

4

@Clue jak nie interesuje Cię Game Pass to zdecydowanie PS5. Jeśli nie miałeś PS4 to masz tyle exów do ogrania, że starczy Ci na dwa lata. :D

1

@IronSanHybrid już kupiłam :D więc jak coś jestem chętna. W ogóle możesz mnie dodać na PS mój nick to KarolinaLula i możemy się zgadać jakoś. :)

0

Najlepszy polski zespół wszechczasów? Moje top: 1. Maanam 2. HEY 3. Budka Suflera

1

@IronSanHybrid póki co zrobiłam wszystkie misje na Tuchance :( zakończenie mnie rozwaliło

2

Gram sobie w to Mass Effect 3 i już ryczę :D zapowiada się emocjonująca przygoda. @IronSanHybrid

5

@Image bardzo czasochłonne na pewno.

1

@Medium kobieta, która chodziła pod rękę z Millerem a teraz nagle ma mega prawicowe poglądy zarzuca komuś, że jest mało autentyczny. XD²

9

Wy też dostaliście listy od dostawcy gazu z których nic nie wynika? :D w dużym skrócie: no elo, tu masz tabelkę tyle będziesz płacić w jednostkach o których nie masz pojęcia, nie napiszemy Ci ile płaciłeś ostatnio za taką jednostkę, będziesz płacić teraz tyle i ch*j. No elo do zobaczenia przy rachunku za gaz.

12

FC Albatros vs Orły Otwocka, to nawet nie są oni.

6

Ale przynajmniej stroje mamy ładne.

0

@DaPidejpi jakby miał 17 lat nikt by go nie hejtował ale wiek jednak zobowiązuje.

1

@ElKamil @Laporta jestem hejterką Pucza.

16

Jestem hejterką Pucza i nie wstydzę się tego. :D

6

@TR3YWAY niedługo przez te podwyżki wszyscy będziemy się kąpać w zimnej wodzie i to jeden po drugim. :D będziesz wprawiony

9

Riki to taki typowy dzieciak z orlika który grał na siłę bo miał najlepszą piłkę, którą kupili mu rodzice. XD irytujący, w sumie zbędny, taki ,,pan piłkarz" co robi skupione miny na boisku.

5

Jak piłka jest w polu karnym i słyszę gwizdek to mam mini-wylew przez to, że Lahoz sędziuje xD

1

@Firestone odejdzie Koeman i przyjdzie Xavi to zobaczy w naszej gwieździe potencjał i dostanie szansę na jaką zasługuje. :D a nie, czekaj

25

Pucz to nieślubny syn Laporty. Nie ma innego powodu dlaczego on ciągle jest w tym klubie. Wygląda jak 13 latek, nasi 17-18 latkowie go zjadają na śniadanie a on tylko się uśmiecha do zdjęć. Po Albie chyba jeden z najbardziej irytujących piłkarzy Barcy.

5

:OOOO aleś mi teraz zaimponował. Szkoda, że to nie wpadło

1

Luuuuk, co za petarda. :D jak ten człowiek został piłkarzem?

4

Pucz musiał poczekać aż prawie wszyscy wypadną przez covid by dostać szansę. XD

16

Może Wam umknęło ale wczoraj zapowiedziano, że każdy odcinek autostrady w Polsce będzie płatny. Koniec z darmowymi odcinkami. :D trzymajcie się tam zdrowo w tym 2022 bo trzeba mieć siłę by robić na socjale dla patusów i nierobów.

0

@Tollusiek powiem Ci, że jazda po śniegu jest super o ile jest ubity :D jak jest tak jak na zdjęciu też jeszcze można jechać chociaż ciężko, najgorzej to jak pada przy -1 i robi się szklanka. Boleśnie się przekonałam parę razy na zakręcie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?