0

@pt9 jeszcze nie oglądałam ale widzę niezłe fikołki tam są, skoro czytałam książki i połowy rzeczy nie kojarzę. XD
Ta czarna czarodziejka to Fringilla Vigo, była w W3 jako czarodziejka z opaską na oczach, a czarodziej to zapewne Vilgefortz. 7. Prawo niespodzianki? Czy jaka wróżba.

0

@Janas11224 zobaczyłam kawałek miecza i już wiedziałam co jest grane. ^^

0

@macio_944 w którym miejscu jesteś? Fabularnie? Pamiętasz w ogóle? :D

2

@macio_944 Elden Ring kolekcjonerka zamówiona, Dying Light 2 też biorę na premierę, akurat skończę i będzie Elden. A po produkcji From Software wpada Horizon Zero Dawn no i nextgen patch Cyberpunka. Będzie co robić w 2022. :D

0

@Ghotti Ty zgrywusie

2

@Kidd dzięki. :D widziałam właśnie, że można wybrać opcję przewodnika PL więc pewnie dużo turystów z Polski tak jeździ. @Gaz to byłoby coś :D

1

@macio_944 właśnie sobie przeglądam. Dzięki. :D

1

@JimMorrisonFCB ponadto moja przyjaciółka mieszka w Hamburgu, pracuje jako pomoc w szkole i codziennie musi robić test, który jest ważny 24h bo inaczej do pracy jej nie wpuszczą. Nie jest zaszczepiona i bez kwitka o teście nie może wejść nawet do metra. :D

0

@macio_944 dzięki, na pewno rzucę okiem. W ogóle kiedyś czytałam, że żeby w ogóle tam wjechać trzeba zrobić badania czy można. XD prawda to czy fejur?

0

@JonSnow a widzisz, mojego ojca nie chcieli w Niemczech rozładować jak nie pokazał, że jest zaszczepiony. :D

0

@tadzik447 wiem, że są wycieczki z Kijowa bezpośrednio do Prypeci, nawet jednodniowe. Wtedy tylko musiałabym ogarnąć trasę Poznań-Kijów, najlepiej z jakimś przyjacielem Ukraińcem, którego niestety nie posiadam. XD

0

@Pawel13sz łe tam, wolałabym obejrzeć to na własne oczy, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że Prypeć jest mocno ,,przechodzona" przez turystów

2

Pytanko. Był ktoś z Was/albo ktoś z Waszych znajomych na wycieczce zorganizowanej w Prypeci? Od zawsze fascynował mnie temat katastrofy w Czarnobylu ale byłam za smarkata by tam pojechać, a teraz jakoś chęć na wycieczkę wróciła. :D

9

Ale bym sobie obejrzała taką Barcę Luisa Enrique. Chociaż jeden mecz z naszą trójcą. Ta zabawa piłką, przepuszczanie jej, szukanie okazji by każdy z nich strzelił gola... Drybling Neymara, woleje Suareza i akcje Messiego. Nawet nie oglądam tego na YT bo zwyczajnie mi przykro. :(

2

@Dzemix111 Maxime Chattam ,,Trylogia zła" wszystkie 3 książki to majstersztyk.

0

@Objectivo coś gdzieś mi się obiło ale w sumie się nie przyglądałam tej pozycji. Rzucę okiem ^^

26

@Barca1922 gościu rzucił się z łapami na policję, potem nie wykonywał poleceń zarówno on i jego siostra, a na końcu rzucił się na funkcjonariusza na służbie i go dwa razy uderzył. Co jeśli nie byłoby na miejscu Strażnika Miejskiego który delikwenta od tyłu przewrócił i odciągnął? Wszystko jeszcze okraszone wyzwiskami od najgorszych. Jakby zabił tego gliniarza to byłoby okej? Co za myślenie... Cała trójka patusów powinna dostać gazem i z paralizatora.

1

@FC1899Barca bo dają pinionżki

1

@Kgorecki2500 wątpię żeby dostał inną. Pani Kozidrak mogła dostać inną, a nie dostała, to samo syn Zenka. To, że kodeks karny powinien być zmieniony to jedno, a to, że w sądzie jest patologia to druga sprawa

39

Sprawy pana Kraśki, synka Martyniuka, Najsztuba czy Kozidrak pokazują, że elyty celebryckie mają się dobrze. Patologia sądownictwa w czystej postaci. Jedyny który mi się przypomina, że poniósł karę to były mąż Górniak ale on zabił kogoś jadąc nafukanym więc inaczej nie można było a i tak wyszedł wcześniej. Potem Ci sami celebryci idą na manifestacje i krzyczą wolne sądy. XD

0

@Ghotti ale to Ty dzwonisz.

^^

0

@IronSanHybrid na PS5? :D

2

@DaPidejpi i te plany by zorganizować takie spotkanie. XD a teraz połowa zbanowana

0

@gumaz mogę upiec tort. :D

0

@Ghotti na Messengerze taki jesteś milutki a tu robisz mi koło pióra. Skończą się rozmówki, poczekaj.

3

@Emhyr to tak jak Nasi politycy. :D ceny rosną? LGBT. Ludziom żyje się coraz gorzej? Aborcja. :D

0

@Encore a skąd.

6

Ciekawe czy znów będą rozmowy telefoniczne z finałową trójką. Głosu @IronSanHybrid i @VamosRakieta nie zapomnę nigdy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Danny Gaucho na kolanach, a jak. @masq dzięki :D

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?