clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 jeszcze nie oglądałam ale widzę niezłe fikołki tam są, skoro czytałam książki i połowy rzeczy nie kojarzę. XD
Ta czarna czarodziejka to Fringilla Vigo, była w W3 jako czarodziejka z opaską na oczach, a czarodziej to zapewne Vilgefortz. 7. Prawo niespodzianki? Czy jaka wróżba.
0
@Janas11224 zobaczyłam kawałek miecza i już wiedziałam co jest grane. ^^
0
@macio_944 w którym miejscu jesteś? Fabularnie? Pamiętasz w ogóle? :D
2
@macio_944 Elden Ring kolekcjonerka zamówiona, Dying Light 2 też biorę na premierę, akurat skończę i będzie Elden. A po produkcji From Software wpada Horizon Zero Dawn no i nextgen patch Cyberpunka. Będzie co robić w 2022. :D
0
@Ghotti Ty zgrywusie
2
@Kidd dzięki. :D widziałam właśnie, że można wybrać opcję przewodnika PL więc pewnie dużo turystów z Polski tak jeździ. @Gaz to byłoby coś :D
1
@macio_944 właśnie sobie przeglądam. Dzięki. :D
1
@JimMorrisonFCB ponadto moja przyjaciółka mieszka w Hamburgu, pracuje jako pomoc w szkole i codziennie musi robić test, który jest ważny 24h bo inaczej do pracy jej nie wpuszczą. Nie jest zaszczepiona i bez kwitka o teście nie może wejść nawet do metra. :D
0
@macio_944 dzięki, na pewno rzucę okiem. W ogóle kiedyś czytałam, że żeby w ogóle tam wjechać trzeba zrobić badania czy można. XD prawda to czy fejur?
0
@JonSnow a widzisz, mojego ojca nie chcieli w Niemczech rozładować jak nie pokazał, że jest zaszczepiony. :D
0
@tadzik447 wiem, że są wycieczki z Kijowa bezpośrednio do Prypeci, nawet jednodniowe. Wtedy tylko musiałabym ogarnąć trasę Poznań-Kijów, najlepiej z jakimś przyjacielem Ukraińcem, którego niestety nie posiadam. XD
0
@Pawel13sz łe tam, wolałabym obejrzeć to na własne oczy, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że Prypeć jest mocno ,,przechodzona" przez turystów
2
Pytanko. Był ktoś z Was/albo ktoś z Waszych znajomych na wycieczce zorganizowanej w Prypeci? Od zawsze fascynował mnie temat katastrofy w Czarnobylu ale byłam za smarkata by tam pojechać, a teraz jakoś chęć na wycieczkę wróciła. :D
9
Ale bym sobie obejrzała taką Barcę Luisa Enrique. Chociaż jeden mecz z naszą trójcą. Ta zabawa piłką, przepuszczanie jej, szukanie okazji by każdy z nich strzelił gola... Drybling Neymara, woleje Suareza i akcje Messiego. Nawet nie oglądam tego na YT bo zwyczajnie mi przykro. :(
2
@Dzemix111 Maxime Chattam ,,Trylogia zła" wszystkie 3 książki to majstersztyk.
0
@Objectivo coś gdzieś mi się obiło ale w sumie się nie przyglądałam tej pozycji. Rzucę okiem ^^
26
@Barca1922 gościu rzucił się z łapami na policję, potem nie wykonywał poleceń zarówno on i jego siostra, a na końcu rzucił się na funkcjonariusza na służbie i go dwa razy uderzył. Co jeśli nie byłoby na miejscu Strażnika Miejskiego który delikwenta od tyłu przewrócił i odciągnął? Wszystko jeszcze okraszone wyzwiskami od najgorszych. Jakby zabił tego gliniarza to byłoby okej? Co za myślenie... Cała trójka patusów powinna dostać gazem i z paralizatora.
1
@FC1899Barca bo dają pinionżki
1
@Kgorecki2500 wątpię żeby dostał inną. Pani Kozidrak mogła dostać inną, a nie dostała, to samo syn Zenka. To, że kodeks karny powinien być zmieniony to jedno, a to, że w sądzie jest patologia to druga sprawa
39
Sprawy pana Kraśki, synka Martyniuka, Najsztuba czy Kozidrak pokazują, że elyty celebryckie mają się dobrze. Patologia sądownictwa w czystej postaci. Jedyny który mi się przypomina, że poniósł karę to były mąż Górniak ale on zabił kogoś jadąc nafukanym więc inaczej nie można było a i tak wyszedł wcześniej. Potem Ci sami celebryci idą na manifestacje i krzyczą wolne sądy. XD
0
@Ghotti ale to Ty dzwonisz.
^^
0
@IronSanHybrid na PS5? :D
2
@DaPidejpi i te plany by zorganizować takie spotkanie. XD a teraz połowa zbanowana
0
@gumaz mogę upiec tort. :D
0
@Ghotti na Messengerze taki jesteś milutki a tu robisz mi koło pióra. Skończą się rozmówki, poczekaj.
3
@Emhyr to tak jak Nasi politycy. :D ceny rosną? LGBT. Ludziom żyje się coraz gorzej? Aborcja. :D
0
@Encore a skąd.
6
Ciekawe czy znów będą rozmowy telefoniczne z finałową trójką. Głosu @IronSanHybrid i @VamosRakieta nie zapomnę nigdy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Danny Gaucho na kolanach, a jak. @masq dzięki :D
3
@Nano22 @Rust_Cohle @VamosRakieta