clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 nie xD po prostu dodałam komentarz, bo mam dość
9
Czekam z udzielaniem się aż ta burza po ZP się uspokoi a jak widać ciągle trwa. XD skończcie już o tym gadać.
5
Ale srają z tym Paryżem, a o Barcy ani słowa...
18
Messiemu się włączą flashbacki z Barcy i zaraz na Camp Nou zawita.
5
Mam nadzieję, że Leo powie coś o Barcy a nie o tych plackach z Paryża ;(
1
Lewy jak cieszy bułkę. Kto by nie wygrał będę zadowolona. Ważne, że nie laluś z Portugalii.
1
Nie mogę patrzeć na szejka.
13
Co oni tak tego Lapka pokazują. Leje z Niego :D
0
@maroon Messi to też FC Barcelona.
1
Ale ma przepiękną sukienkę... ;(
11
Czyli FC Barcelona dwie złote piłki. :>
21
Żółw jaka mina. XD ale to, że Ceerek przed Nim to śmiech.
9
Laporta już dziabnięty.
1
Stieg przywiózł ZP.
0
@Ghotti powinien dostać Andres. ;(
1
W końcu moje Black Friday'owe łowy przyszły w komplecie.
https://ibb.co/ydYbbR7
Nie jest źle :D
4
W końcu Depay... Jezus Maria
0
Depay to w buty Antoine wszedł xD
1
@Nolife1899 kupiłam i ogólnie czeka się bardzo krótko. Polecam.
0
@Ghotti zostaw tego Lexusa
4
@Ojciec5tkidzieci ja jestem pewna, że odpadniemy bez względu na to kogo wylosujemy. :D
4
@Krystian_mix najlepiej to w Mennicy Polskiej albo u jakiegoś partnera np PKO Bank Polski.
0
@masq ja kupiłam Alana Wake na PS5 są 8 dych i Mass Effect edycja legendarna za 150.
Edit no i Ratchet and Clank za 100 z wysyłką ale to z drugiej ręki :D
Edit 2 no i widziałam Dying Light z dodatkami za 5 dych na PS Store.
2
@Jakchcesz Nowe potwory? Mają na myśli Triss?
2
@Kredon jak masz domownika z covidem a jesteś zaszczepiony to nie idziesz na kwarantanne.
0
@joloskyy każdy dermatolog jest wenerologiem. :D
0
@KidusFCB od chorób wenerycznych jest dermatolog, tak mi się wydaje :D
0
@Eoren ciekawe co można wygrać. :D
0
@baartekk97 też tak mi się wydaje ale mój pracodawca się uparł. :|
0
Korzystał ktoś z Was z medycyny pracy online? Okazało się, że muszę mieć nowe badania i mam czas do końca miesiąca :/ stacjonarnie z tym kiepsko bo zasłaniają się pandemią.