clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Golden Joystick Awards robi plebiscyt na najlepszą grę wszechczasów. Co ciekawe nie ma w zestawieniu Wiedźmina 3 czy RDR2.
XDD
0
Na Canal+ Sport właśnie zaczyna się mecz Igi Świątek z Marią Sakari. Polka mierzyła się z Greczynką dwa razy i niestety dwa razy poległa. Trzymamy kciuki za Igę :D !
0
@DaPidejpi polecam cukiernia piekarnia Nowaczyk. Wysyłają takie boxy 3 lub 6 rogali. Mają naprawdę przepyszne :D
2
@DaPidejpi ja kupuję w takiej trochę droższej piekarni i wyszło 12 zł/szt ale były tak duże i napchane makiem, że nie mogłam zjeść. XD 10-12 zł trzeba liczyć, wychodzi ok 40-45 zł za kg.
1
@don'T.R.I.P.e pyszny. @IronSanHybrid pychaaaa :D @zakazskretuwlewo rogal świętomarcinski ^^
8
https://zapodaj.net/8880d63253c4b.jpg.html
Kocham Poznań o tej porze roku. :D
2
@Kidd żołądki tylko lubię. Reszta fujka.
0
@Objectivo ja zamówiłam kolekcjonerkę i na razie te gameplaye odpuszczam. Chce wszystko odkryć sama ^^
3
@anxted o 7 rano biegłam do piekarni i czekają już na zjedzenie ^^
1
@koksik2700 szczerze mówiąc nigdy nie grałam w Elexa, za to Gothica kocham. :D w sumie skończyłam FC6 na Mass Effect nie ma żadnej promocji (tak, @IronSanHybrid zdecydowałam się :D) więc może wjedzie ten Elex. ^^
0
@BartqRKO myślę, że 150 byłoby ok. 270 zł to moim zdaniem też za dużo. :D
0
@BartqRKO myślę, że tę grę kupią ludzie z sentymentu, bo jeśli miałabym 15 lat, do tej pory grała tylko w GTA V to ta trylogia za nic by mnie nie przekonała. :D
0
@Muszynianka El Tigre też mi się bardzo podobało. :D a co do rangi, nie mam pojęcia. Ja używałam po prostu tych z których najlepiej mi się strzelało, miałam taki złoty pistolet + pociski przeciwpancerne i najlepszych kozaków miałam na strzał :D
0
@Muszynianka ja też przechodziłam tę grę długo i zaglądałam w każdy kąt. :D jak masz jeszcze jeden obóz to dużo zabawy przed Tobą. Z ciekawości, który Ci został?
0
@Muszynianka w coopie grałam z przypadkowymi ludźmi by wbić te trofea i wspominam bardzo dobrze. Pełna kulturka. :D po zwerbowaniu wszystkich obozów raczej już nie ma zbyt dużo gry. Kilka misji :(
0
@Muszynianka właśnie dziś wbiłam ostatnie trofeum i wpadła platyna więc chyba bardzo dobrze. :D nie wszystkie gry platynuję, tylko te które mega mi się wkręcą a z FC6 tak było. Ze swojej strony polecam. :)
https://zapodaj.net/a38136169d070.jpg.html
1
@GeneralXavi co za 15? XD
1
Będzie ktoś kupował Battlefielda 2042 na jakąkolwiek platformę? Dostałam kod zniżkowy na 30 zł do RTV EURO AGD, a że to nie mój typ gry to chętnie się podzielę.
0
@Ciule123 nie wygląda to tak źle jak na trailerze. Kurde, kusisz. :D
0
@IronSanHybrid ja cały czas się czaje na tę edycje legendarną ale nie jestem pewna czy mi podpasuje :(
0
@macio_944 właśnie ostatnio zwróciłam uwagę na zachowanie wody w FC6 i byłam pozytywnie zaskoczona. :D
0
@eydeem do BB najbardziej podobne jest DS3 :D
8
Lies od P to moczna adaptacja powieści Pinokio, zrealizowana w formie produkcji typu soulslike. W Lies of P wcielamy się w będącego mechaniczną lalką bohatera, który szukając pana Geppetta, przemierza posępne miasto Krat i stawia czoła czyhającym tam na niego koszmarom.
Inspirację Bloodborne widać na 1 rzut oka. Mega mnie zaciekawiła ta propozycja. Wyjdzie na wszystkie platformy prawdopodobnie w 2023. :D
@Jakchcesz @macio_944 @Fenyx @OnlyBarcelona @eydeem @Ghotti @koksik2700 @Transu96 @IronSanHybrid @Rust_Cohle
1
@Joe_Barbaro jak będzie na jakiejś promocji to się skuszę.
0
@VegetaPolska no nasz największy sojusznik USA. A nie, czekaj... Nikt, tak jak w 39' :D
0
@Ghotti wstałeś ze snu zimowego?
0
Już myślałam, że w najbliższym czasie niż gorszego niż covid nas nie spotka, a tu jeszcze takie coś...
46
@Abominacja i te mityczne dzieci. XDDD gdzie Wy te dzieci widzicie? Ja na wszystkich zdjęciach widziałam z 2.
41
@Abominacja zastanawiam się czy tacy jak Ty mogą sobie spojrzeć w twarz w lustrze. :)
1
@PatrychoO nie było tej wersji z hełmem więc zwykła bez :D
@koksik2700 bywa :D