clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ansuuuuuuuuuuuuu
0
Fati rozbiega to
0
Karny i co, znów zmarnują? XD
0
@Rust_Cohle łiiii tam. XD nie dopisuj historii.
10
Zazdroszczę tym, którzy nadal wierzą w Dembele. XD
0
@Rust_Cohle no wchodzisz w trofea, patrzysz na opis tych trofeów co trzeba zrobić by zdobyć pucharek. :D
0
@Rust_Cohle zależy od gry i jak twórcy wymyślą sobie trofea. Np w Wiedźminie platynę można zrobić przechodząc grę tylko na Droga ku zagładzie, ale w większości gier nie ma takich wymogów.
2
Czemu on zakończył te połowę w takim momencie? XD
28
Leci piłka, jeden nad nią przeskoczył, drugi się minął a trzeci zepsuł. XD
6
@FC1899Barca XD gościu wraca po kontuzji
0
@Rust_Cohle nie, nie ma poziomu trudności. Ogólnie trofki są mega proste. :D @tadzik447 ja w Wiedźmina wbiłam, szukanie tych wszystkich kart do gwinta trochę mi napsulo nerwów :D tyle partii stoczonych...
0
@tadzik447 no powiem Ci, że mega mnie wciągnęła :D i od premiery grałam codziennie.
@ObiektywnyKibic121 zapisze sobie ^^
0
@Rust_Cohle platyna w Odyssey bodajże +/- 120 godzin. :D w FC6 zostało mi parę trofek ale niezbyt skomplikowanych więc szybko wpadnie mam nadzieję. @KapiFCB do momentu opuszczenia Norwegii i początki w Anglii były spoko ale potem jakoś mi się dłużyło :/ do dodatków za bardzo nie siadłam bo od razu mnie odrzuciły.
1
Właśnie skończyłam Far Cry 6 na PS5. Ukończenie zajęło mi ok 50 godzin, zostało kilka trofek do platyny którą wbiję. Może odgrzewany kotlet, ale klimat kiedy jedziesz swoim autem El Presidente, a w radio leci Makarena, Hawana albo inne hity... :D niektóre misje zrobione na luzie, były też momenty chwytające za serce, główny bohater nie jest irytujący. Nowy Far Cry > Nowy Assassin's Creed jak dla mnie, mimo że jestem fanką tej drugiej serii. Polecam :D
0
@Ghotti XD @Tollusiek bo ja dzwoniłam.
0
@Bocheno1 XDD ok
0
@tomek8756 ja nic nie robię. ;( Wysyłaliśmy sobie tylko gify z Roberto i Koemanem. Ech. :D
1
@Qlewer zresztą. Może mieć i 5 żon. XD @Danny Gaucho nic nie robiłam :(
0
@Danny Gaucho XD nic nie wiem.
Edit: jakbyś nie wiedział on nie ma żony. :V
0
@Ghotti żyjesz człowieku czy co?
2
@HarveySpecter oglądałam w domu przy 3:0 uwierzyłam, potem 3:1 i już byłam mega smutna. Potem 4:1, przy 5:1 już się darłam przy każdym kontakcie z piłką a przy 6:1 usiadłam na ziemi i płakałam, tak mi emocje puściły. XD
1
@koksik2700 no i znów mam ochotę przejść tę grę. XD
0
@eydeem od PS5. Robi mega wrażenie.
2
Eric ma taką twarz, że jakby mi coś zrobił to nie potrafiłabym go opisać na policji. Człowiek podobny do nikogo :D
3
@MarioVeB! No ja mam w planach dać dzieciom słodycze, trochę sobie pożartować i tyle. Jak ktoś ma z tym problem... Jego sprawa. :D
5
@Nazio87 Ojej ojej
5
Planujecie coś na Halloween? :D ja mam gotowy strój (w sumie ciężko to nazwać strojem xD), a w zasadzie maskę doktora plagi. :D założę płaszcz, czarne spodnie, czarne buty, peleryne, białe rękawiczki i będę szukać dzieci które zbierają cukierki. Jak się nie będą bały zbliżyć to mam uszykowane kinderki :D
2
@koksik2700 fake touch. XD
1
@FC1899Barca ja mam ten tel prawie od roku i zastanawiam się nad wymianą przez tzw fake touch. :/ Ekran dotykowy czasami szaleje
1
@FC1899Barca i ta Yennefer z wiecznie zbolałą miną...