0

@macio_944 Elona ma brat więc muszę pożyczyć. :D polecam też biografie Clinta Eastwooda. A ten Tarantino mnie zainteresował, bo ogólnie lubię jego twórczość. ^^ szczególnie ,,Od zmierzchu do świtu"

2

Kupiliście ostatnio jakieś ciekawe książki? Ja tylko w tym tygodniu skusiłam się na książkę Artur Barciś ,,Aktor musi grać by żyć", przeczytałam dziś ją jednym tchem. Bardzo polecam wszystkim, nie tylko fanom Miodowych Lat czy Rancza, chociaż dużo smaczków pan Artur zdradza. Do tego dziś odebrałam ,,Psi Geniusz" czyli książka o tym, że psiaki są mądrzejsze niż się Nam wydaje. Takie naukowe podejście do tematu oraz ,,Jeże, najeżona kłopotami namiętność" czyli wszystko co fan jeżyków powinien wiedzieć. :D

7

I dobrze, że Leo odskoczy Ronaldo o 2 złote piłki. Taka dysproporcja jest idealna. :D

6

@Pawel13sz to ,,wpisz tutaj swój tekst" dobre, dobre. :D

1

Człowiek się łudził, że jak przyjdzie Laporta to te wszystkie cyrki się skończą. XD

12

Może za te 5 milionów im podsuniemy Roberto. Będzie im kozy pasał czy coś.

4

@Jakchcesz po co my go tyle trzymaliśmy to ja nie wiem.

5

@Jakchcesz dokładnie. Nie dość, że hamulcowy, terrorysta to szejkowy sługus. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

6

Xavi zapłaci by trenować Barce, a terrorysta z Rosario nie chciał grać za darmo. Detale. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@Bykunn wyników nie ma co oczekiwać, chociaż wiadomo chciałabym chociaż wicemistrzostwo czy pogranie dalej w LM. Ale to co napisałam wyżej mi wystarczy... Żeby człowiek znów nie męczył się oglądaniem meczów, żeby czekał bo może pograją niekonwencjonalną akcję. Tego mi brakuje najbardziej, radości z gry. A wyniki tak jak wcześniej pisałam, kiedyś same przyjdą. :D piąteczka.

33

Jak zobaczę u naszych chłopaków zaangażowanie i chęci to mi wystarczy. Żeby nie spuszczali głowy, gryźli trawę a wyniki same przyjdą. Przegrać można bo piłka nie chce wpaść, gorszy dzień czy po prostu odstaje się poziomem zawodników (my vs obecny Bayern) ale nie wybacze nigdy braku zaangażowania. Vamos Xavi :D Vamos nowa Barca :D

2

@macio_944 jedyne wyścigówki jakie mam to F1 i GT, do kierownicy. :D FZ5 kompletnie mnie nie jara szczerze mówiąc. Nie mój typ gry, za to Elden Ring mnie oczarował. :D

0

@koksik2700 kupię z polskiej dystrybucji, o ile będzie xd

1

@Jakchcesz chyba nie wezmę tej wersji z hełmem xD zależy mi tylko na figurce w sumie.

0

@Jakchcesz ale jest jeszcze wersja rozszerzona kolekcjonerki z tym hełmem. :D wiec trzeba czekać.

7

Zastanawiam się jak to możliwe, że taki Dembele po 30 minutach już jest kontuzjowany. Niedoleczona kontuzja? Źle się rozgrzał? No nie potrafię tego pojąć. Wziąć zwykłego Kowalskiego z ulicy to pobiega 30 minut za piłką i na następny dzień ma tylko zakwasy, a taki Dembele co chwilę coś. Może ktoś bardziej ogarnięty w kwestii przygotowania fizycznego jest w stanie to wyjaśnić? Złe ćwiczenia ustalone przez fizjoterapeutów, zła dieta, no nie wiem...

0

@Jakchcesz jak myślisz ile będzie kosztować kolekcjonerka? Do tysiąca?

0

@Fenyx nie że lubię edycję kolekcjonerskie bo nie zbieram ale czekam na tę grę niesamowicie :D i kocham soulslike.

1

@Kurkmen no ja prócz grania, czytam dużo książek, jeżdżę rowerem, ogólnie myślę, że mam mnóstwo zainteresowań takich aktywnych :D a gierki to po prostu pasja od dziecka, tak jak piłka nożna.

1

@Jakchcesz dlatego jak mi się nie spodoba to włączę sobie... Wiesz co ^^ nie no na PS5 będzie wyglądać miodnie :D

1

@Danny Gaucho nic od Niego nie chce. :D
@Kurkmen no nie każdy. Nie lubię strzelanek wojennych, wyścigów samochodowych. Dużo jest gier których nie lubię. :D a z tym czasem to różnie obecnie to 1,5h-2h dziennie bo mega wciągnął mnie FC6, przy Wiedźminie 3 potrafiłam siedzieć 12h dziennie jak tylko miałam wolne a tak ogólnie to nie jest tak źle. :D

4

Elden Ring to miazga i czekam na kolekcjonerkę. :D ile nie będzie kosztować bjerem.

2

@Jakchcesz no ja mam ciary i czekam na tę kolekcjonerkę w końcu do kupienia :/

0

@Coutinho007 taki to pożyje...

3

A jak ostatnio pisałam, że Dembele to się nadaje do tarcia chrzanu to niektórzy na mnie ruszyli, że mam odszczekać swoje słowa po kilku sprintach w ostatnim meczu.

XD

0

@gumaz ja nie mogę iść siedzieć. ;(

2

PSG wszystkie kupony położyło xD

1

@eydeem widziałam. :D jaram się jak coś co się jara.

0

@AbelKabel prawo prawem, ale jeśli by chciała tak bardzo to by usunęła dziecko. Mało to jest ogłoszeń ginekologia od a-z? Nie powinno tak być, każdy powinien mieć wybór ale też już nie przesadzajmy, że ktoś był skazany na lekarza w szpitalu. Chora sytuacja, bo jak nie masz kasy to w sumie musisz pożyczyć na abortowanie własnego dziecka. :|

0

@sendesara ale mam mindfucka teraz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?