clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i kolekcjonerka Elden Ring na PS5 zamówiona :D strona się zawieszała, większość już niedostępna ale wyrwałam swoją sztukę. 850 zł, myślę, że jeszcze w miarę. :D ale jestem szczęśliwa
2
@Patriskos musisz polować, obecnie bardzo trudno o kupienie jakiegokolwiek PS5.
1
@BarcaInfo https://zapodaj.net/e72814ece6715.jpg.html
Xavi w 2022. Koloryzowane.
7
@pawello10 XDDDD haaha
20
Laporta już dziabnięty :D
7
@cules100pro on już siedzi pod spódnicą :D
0
Laporta jaki tatuch :D
6
Xavi w garniaku ale mega dziwnie :D
1
Xavi Xaviiiiiii ;( piękne
2
@Rust_Cohle właśnie zmieniłam, bo coś się popsuło i mnie aż zabolało jak to zobaczyłam...
2
Zaczyna się :D jestem autentycznie wzruszona
0
@Rust_Cohle FIFA bez jakiegoś wkurzającego błędu nie byłaby sobą :D
0
@Rust_Cohle ja jak uderzałam głową to w ogóle nie leciało w bramkę. Coś popsuli z tymi główkami xD
2
@macio_944 przy pożegnaniu Iniesty to wyłam jak dziecko. :D pożegnanie Xaviego było pełniejsze, zdobyliśmy wtedy prawie wszystko, odchodził jaki wielki kapitan zwycięskiej drużyny. Andres odchodził jednak w smutku ale równie pięknie. ;( Ech.
3
W ramach przypomnienia przed prezentacją.
Piękne obrazki :( ciary...
5
@pres @VamosRakieta wstyd, nawet Ty :(
1
@Pilka_jest_okragla pan Trener
0
@koksik2700 chyba Ty
6
@draxidox no tak. :D zapomniałam, że kreda i opaski, żeby nie gwałcić to najlepsza broń XXI wieku.
29
A tak serio to dlaczego kraje UE nie wysyłają wojsk na granicę Unii Europejskiej? Chyba chcą bronić granic, już nawet nie chodzi o Polskę ale ogólnie, bo przecież wiadomo, że panowie z Afryki nie są zainteresowani pobytem tutaj tylko chcą iść na zachód. No tak, UE jest tylko od szczepionek i nakładania kar. Zapomniałam xD
0
@juliacicha same prawilne mordeczki.
0
@jeyx77x nie możesz. Sprzedawać można legalnie tylko psy z rodowodem, a jeśli pies nie ma rodowodu z FCI albo z ZkwP to jest z pseudohodowli albo w typie rasy. Wystawić możesz ale licz się z tym, że ktoś może Cię zgłosić.
9
Jeśli Legia dziś przegra będzie drużyną z największą liczbą porażek w Ekstraklasie. :D
3
No i Kolejorz znów straci punkty xd
0
@eydeem może nie lubią oszukiwać graczy :D
7
Mam nadzieję, że wobec Cou zostaną wyciągnięte konsekwencje. Takie zachowanie nie może pozostać bez reakcji. Znając Barcę nic się nie wydarzy...
1
Ten mecz pokazał smutną prawdę. Tak jak jeszcze wyjściową 11-stkę złożymy i coś tam pograją, tak ławka rezerwowych to kompletna parodia i poziom spadkowicza La Ligi.
1
Mam nadzieję, że do tylko coś zakłuło i po przerwie reprezentacyjnej wróci...
2
Mogliśmy zrobić z Xaviego grającego trenera. Gorzej od tych niektórych ananasów u Nas by nie zagrał...
2
@Woland10 bo pozostałe 2,5 miliona zapłacisz Ty, prowokatorze :D