2

No i kolekcjonerka Elden Ring na PS5 zamówiona :D strona się zawieszała, większość już niedostępna ale wyrwałam swoją sztukę. 850 zł, myślę, że jeszcze w miarę. :D ale jestem szczęśliwa

2

@Patriskos musisz polować, obecnie bardzo trudno o kupienie jakiegokolwiek PS5.

1

7

@pawello10 XDDDD haaha

20

Laporta już dziabnięty :D

7

@cules100pro on już siedzi pod spódnicą :D

0

Laporta jaki tatuch :D

6

Xavi w garniaku ale mega dziwnie :D

1

Xavi Xaviiiiiii ;( piękne

2

@Rust_Cohle właśnie zmieniłam, bo coś się popsuło i mnie aż zabolało jak to zobaczyłam...

2

Zaczyna się :D jestem autentycznie wzruszona

0

@Rust_Cohle FIFA bez jakiegoś wkurzającego błędu nie byłaby sobą :D

0

@Rust_Cohle ja jak uderzałam głową to w ogóle nie leciało w bramkę. Coś popsuli z tymi główkami xD

2

@macio_944 przy pożegnaniu Iniesty to wyłam jak dziecko. :D pożegnanie Xaviego było pełniejsze, zdobyliśmy wtedy prawie wszystko, odchodził jaki wielki kapitan zwycięskiej drużyny. Andres odchodził jednak w smutku ale równie pięknie. ;( Ech.

3

W ramach przypomnienia przed prezentacją.



Piękne obrazki :( ciary...

5

@pres @VamosRakieta wstyd, nawet Ty :(

1

@Pilka_jest_okragla pan Trener

0

@koksik2700 chyba Ty

6

@draxidox no tak. :D zapomniałam, że kreda i opaski, żeby nie gwałcić to najlepsza broń XXI wieku.

29

A tak serio to dlaczego kraje UE nie wysyłają wojsk na granicę Unii Europejskiej? Chyba chcą bronić granic, już nawet nie chodzi o Polskę ale ogólnie, bo przecież wiadomo, że panowie z Afryki nie są zainteresowani pobytem tutaj tylko chcą iść na zachód. No tak, UE jest tylko od szczepionek i nakładania kar. Zapomniałam xD

0

@juliacicha same prawilne mordeczki.

0

@jeyx77x nie możesz. Sprzedawać można legalnie tylko psy z rodowodem, a jeśli pies nie ma rodowodu z FCI albo z ZkwP to jest z pseudohodowli albo w typie rasy. Wystawić możesz ale licz się z tym, że ktoś może Cię zgłosić.

9

Jeśli Legia dziś przegra będzie drużyną z największą liczbą porażek w Ekstraklasie. :D

3

No i Kolejorz znów straci punkty xd

0

@eydeem może nie lubią oszukiwać graczy :D

7

Mam nadzieję, że wobec Cou zostaną wyciągnięte konsekwencje. Takie zachowanie nie może pozostać bez reakcji. Znając Barcę nic się nie wydarzy...

1

Ten mecz pokazał smutną prawdę. Tak jak jeszcze wyjściową 11-stkę złożymy i coś tam pograją, tak ławka rezerwowych to kompletna parodia i poziom spadkowicza La Ligi.

1

Mam nadzieję, że do tylko coś zakłuło i po przerwie reprezentacyjnej wróci...

2

Mogliśmy zrobić z Xaviego grającego trenera. Gorzej od tych niektórych ananasów u Nas by nie zagrał...

2

@Woland10 bo pozostałe 2,5 miliona zapłacisz Ty, prowokatorze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?