0

@Coutinho007 taki to pożyje...

3

A jak ostatnio pisałam, że Dembele to się nadaje do tarcia chrzanu to niektórzy na mnie ruszyli, że mam odszczekać swoje słowa po kilku sprintach w ostatnim meczu.

XD

0

@gumaz ja nie mogę iść siedzieć. ;(

2

PSG wszystkie kupony położyło xD

1

@eydeem widziałam. :D jaram się jak coś co się jara.

0

@AbelKabel prawo prawem, ale jeśli by chciała tak bardzo to by usunęła dziecko. Mało to jest ogłoszeń ginekologia od a-z? Nie powinno tak być, każdy powinien mieć wybór ale też już nie przesadzajmy, że ktoś był skazany na lekarza w szpitalu. Chora sytuacja, bo jak nie masz kasy to w sumie musisz pożyczyć na abortowanie własnego dziecka. :|

0

@sendesara ale mam mindfucka teraz...

2

@Krystian1588 rozkojarzona :D

1

@Krystian1588 babka mi walnęła w tylne koło, przewróciłam się i nic mi w zasadzie nie jest. W piątek będą 2 tyg, trochę jeszcze mnie boli obojczyk jak za długo na nim leżę i noga. XD

6

@MarioVeB! Przede wszystkim nie piję przed dodaniem posta ^^

2

@koksik2700 no oczywiście, że nie z mojej ^^

0

@Jakchcesz zanim Ty przejdziesz każdego bossa to wyjdzie Elden Ring II którego ogram na PS8.

1

@koksik2700 przepraszam pana bardzo ale dlaczego akurat mnie oznaczasz? Miałam tylko jeden wypadek a już mam łatkę łamagi :(

1

@Jakchcesz no i humor gitówa. :D

0

@Ghotti ja nie piję, to Ty się chwaliłeś że masz same sklepy z winem wokół siebie, pijaku jeden

21

Właśnie czytam, że bon na gaz i paliwo będzie rozdawany bez zastrzeżenia na co ma być wydany :DDDD czyli kolejne pieniążki dla patoli na wino marki wino. Inflacja 15% i tak to się żyje w tym kraju.

0

@Ghotti (dodaje do ignorowanych)

Nara pa

1

@tomek8756 ale będzie maleć, bo? :D jakieś czary mary? Jakieś decyzję podejmie rząd czy po prostu uznali, że 7-8% to max i więcej nie będzie? Ciekawe.

0

@Ghotti a potem gify mi wysyłasz z Roberto i się podlizujesz. Zobaczymy, zobaczymy.

1

@Piernik jak są zaszczepieni to nie mają kwarantanny.

0

@Ghotti nawet się przefarbowałam dla Ciebie a Ty co. :D

0

@Rust_Cohle 200-220 raczej, chyba, że masz czerwony albo czarny. No to jest w miarę dobra oferta. Jak masz kogoś z PS5 to możecie dzielić sobie gry wtedy wyjdzie taniej

1

@Rust_Cohle dysk pamięci możesz podpiąć bez problemu. :D ja mam dodatkowo 2tb

0

@Rust_Cohle napędu nie podepniesz, już niektórzy próbowali. PS5 digital nie będzie widział płyt. Jak ogrywasz 1 grę na pół roku to się opłaca, bo ceny w PS Store nie raz są zawrotne... :/ Lepiej poczekaj na wersję z napędem.

0

@KrystianR nie, możesz normalnie kupować płyty i gry. Gamepass po prostu umożliwia ściąganie i korzystanie z gier w ramach subskrypcji. Nikt Ci nie zabroni kupić gry cyfrowo (w przypadku Xboxa Series S). Ja ze swojej strony polecam PS4. ^^ gry w które syn na pewno nie grał stoją używane po 30-40 zł za płytę, masz normalnie napęd i zawsze to coś innego. :)

0

@VegetaPolska gram prawie od premiery i na razie wszystko śmiga. :D a już nerwy przy Returnalu miałam :/
@Rust_Cohle najlepiej to samemu śledzić po prostu albo jakiś pepper, oni też często o tym piszą.
@KrystianR no to jest subskrypcja, więc wykupujesz dostęp np na rok i przez rok grasz, jak mija czas i nie przedłużysz to nie masz dostępu do gier. W Game Passie mnie wkurza to usuwanie tytułów. :/ Grasz w coś, na chwilę zająłeś się czymś innym, chcesz wrócić a tam już gra usunięta po jakimś czasie...

2

@Rust_Cohle czyli nadal polujesz? :D będę oznaczać luz

0

@KrystianR najszybciej patrz na allegro. Ostatnio na jakimś Smart week były w dość fajnej cenie. Ogólnie z Series S nie ma takiego problemu jak z X czy PS5.

1

@Chaoss no myślę, że z tych wszystkich januszowych ofert ta jest całkiem spoko. No PS4 Slim teraz trzyma cenę, bo przestali ją produkować (niektóre modele) i wszystkie PS4 PRO także. :D

1

@Lionel_Messi10 no jak masz w co grać na PS4 to pewnie, tym bardziej, że większość gier i tak wychodzi na obie platformy. Ja się cieszę, że ograłam Demon's Souls i Returnala z tych typowo next genowych :D dla tych gier warto było kupić PS5 już teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?