1

@MesQueUnClub_87 Elden Ring, Dying Light II, Hogwarts Legacy, A Plague Tale Innocence II i Hellblade II.

5

Puć to chyba szampana otworzył jak w Sylwestra. Gorzej jak następny trener będzie miał go gdzieś. XD

0

@Objectivo tak. :D trochę nerwów straciłam ale ukończyłam ^^

1

@MesQueUnClub_87 polecam Returnal. ^^

0

@gumaz robię bułki. :D
@maroon to był żart xd

1

@Objectivo podobno gry w Plusie na listopad to będzie dopiero szajs. XD

1

@Objectivo widziałam, mega kupa. No ale w sumie to było mam wrażenie takie na szybko. ;/ Nie było wielkiego oczekiwania tak jak na to poprzednie to i poziom był taki 1/10.

3

Xavi jako trener, Iniesta wraca do pomocy, Alves na obronę, zimą ściągnąć Pedro. Gorzej niż teraz by nie było. :D

4

Wchodzę, widzę główną wiadomość i na mojej twarzy pojawia się uśmiech. :D

1

@macio_944 tylko nie powiedział jaką przyszłość ^^

7

Na Camp Nou to powinni bilety rozdawać niewidomym. Może im będzie się podobać.

9

Jak ja się cieszę, że tu jesteście i nie jestem w tym sama. XD przynajmniej się człowiek pośmieje.

0

Hahahahah Luuk xD

1

Piłkarze Barcy to tak się zachowują jakby musieli zagrać, a potem prysznic i wracają sobie do swojej chatki, żonki, dzieci jak mają czy konsoli. Zero gryzienia trawy, zero motywacji, nawet sportowej złości. To jest najgorsze. Taki Paulinho gryzł trawę i biegał chociaż... To samo Vidal, tak bezjajecznej i słabej Barcelony chyba nie widziałam nigdy.

2

W Barcy kolonia z Francji, a teraz z Holandii kompletnie się nie sprawdziła. Jednak zaciąg z Ameryki Południowej był najlepszy.

8

Dawno nie widziałam tak źle grającej drużyny jak Barcelona.

3

Ale Rudemu Betonowi szykuje się gorąca i świeżutka wymóweczka.

0

@macio_944 mnie też. XD rynce opadajo

0

@macio_944 1:0 Macio.

0

Hwhahahahahaha o nie

0

Bądź co bądź, karny z dupy

0

Rzut karny. Nam jak nie dadzą karnego to lipa z bramek xD

0

Wróci Bombele to zaczniemy grać. Zobaczycie.


ಠ_ಠ

14

Kiedyś zdarzały się słabsze mecze, a teraz lepsze nie zdarzają się wcale. Barcelona Koemana. :D

1

Jakby w piłce nożnej zdobywało się bramki spoza pola karnego, mielibyśmy 0 punktów.

2

Stevie Wonder znów czaruje.

1

Wyobrażacie sobie, żeby któryś z Naszych tak zagrał? XD ja też nie

1

Depay gra mega niechlujnie. :/

1

Sergi Roberto czyli nasz ulubieniec z @Ghotti dziś coś zawali.

0

@Rust_Cohle dobrze, nie daj się skusić zielonej stronie mocy. Tylko PS. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?