clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman ciekawe jak to będzie umiejscowione w czasie. XD
1
@IronSanHybrid raz miałam sytuację z trybem uśpienia, ale wyłączyłam z prądu i było git. :D od tego czasu nie korzystam z tej opcji. :/
2
Trailer do filmu Uncharted. Mam mieszane uczucia :/ Sully bez wąsa?
6
@tristan87 w Poznaniu to wszystko lata. Rowerem nie mogłam ujechać do roboty... Podmuchy są bardzo silne :(
1
@TheNekro94 zrobiłabym barykadę z kończyn użytkowników których nie lubię. :D
0
@TheNekro94 już widzę te konkurencje... I ciekawe kto komu by kosę sprzedał jakby zrobiło się ciemno. :D ja sobie zaklepuje łóżko na najwyższym piętrze xD
1
@Fenyx Far Cry 6 polecam :D na PS5 gra mi się super. O wiele lepiej niż w nowego Asasyna szczerze mówiąc.
0
@Jakchcesz 6 lat minęło od premiery. XD od 3 słyszę, że wychodzi. :D niech wyjdzie, jak exy będą wychodzić po 3-5 latach od premiery na PC to nie mam nic przeciwko ^^
6
Wiedźmin 3 next gen miał być w tym roku, potem coś tam @Ghotti kłamał, że w 1 kwartale 2022 a okazuje się, że jednak w 2 kwartale 2022, a Cyberpunk w 1. D-n-o. :D
@macio_944 @OnlyBarcelona @masq @Jakchcesz @koksik2700
1
@Jakchcesz tak jak masz już 200h przegranych w Bloodborne, hehe :D
4
@Kgorecki2500 Keanu Reeves to nawet nie jest on.
1
No Fati no party
1
@Kidd prosiłabym o linka a nie recenzje xD
0
Wyślę ktoś PW link bo jestem w robocie?
1
@gumaz jak miałam 4 lata to na dziadka, który z Nami mieszkał mówiłam ,,tata" bo tata wracał w nocy, robił pranie i rano jak jeszcze spałam wyjeżdżał. Potem już się przyzwyczaiłam, a on sam częściej bywał w domu. Wiadomo jestem bliżej z mamą, bo to ona ciągle była w domu i śp. dziadek, ale nie powiedziałabym że z ojcem mam chłodne relacje.
2
@Adek02 mój ojciec od 30 lat jest kierowcą zawodowym. Jeździ za granicę, przyjeżdża do domu w tygodniu na kilka godzin i na weekendy ale zdarzało się, że nie było go całymi tygodniami kiedyś. Ciężka na pewno, bo widzę po ojcu jak wraca i od razu idzie spać. :D dobrze płatna na pewno jeśli jeździsz po Europie
3
@panczo mam dokładnie tak samo. Piłki nożnej w której się zakochałam już nie ma i nie ma też już takiej zajawki.
10
@Nieznajomy kopnięcie w głowę i zastanawiasz się czy to czerwona kartka?
0
@Rewolucja123 wjechał z buta w głowę Firminho.
1
@Colon dalej jest lepiej, zdecydowanie. ^^
1
@LucaMancini tylko z napędem. Tym bardziej, że Sony znów podniosło ceny niektórych gier na PS Store.
2
@Ghotti nie ma mowy. Mój jedyny afrodyzjak to kebab :D
1
@Kgorecki2500 Burger drwala pewnie w grudniu już będzie. :D
1
@Azi nie jesteś. Nic nie instaluj.
0
@Ghotti nic mi nie zatkało, bo zaraz o coś innego będziesz beczał :*
0
@Ghotti hahahaha xD
0
@Jakchcesz trochę podobne do FC5 ale klimat i ogólnie gra bardzo mi się podoba. Nie słuchaj @Ghotti bo on nie może kupić dachówki i jest sfrustrowany.
0
@Ghotti ale co się jaram to moje :D
0
@Jakchcesz w takim razie muszę się pośpieszyć z FarCry6. ^^ @Ghotti widziałam na fb, że ma wyjść ale że tak szybko to nie myślałam. Widziałam tylko okładkę i że wkrótce xD
1
@Joe_Pesci jak będę data premiery to biorę za każde pieniądze. :D