clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 nie gram, bo nie mam czasu na gry komputerowe. :D
0
Gościu u mnie postawił jakieś CS Go, ogólnie 10 kuponów każdy po 100 i 200 zł, do wygrania ma 17000 zł. No i zostały mu po dwa mecze na każdym. XD ogień
5
@Mns21 pewnie się popłakał jak Umtiti, że mu ciężko i cyk. Zostaje.
0
@FranekCastle Czesław M.
1
W końcu w Division Rivals udało mi się wygrać trochę więcej niż 1:0 czy 2:1, a mianowicie 4:1. Do tego bramka podcinką, z woleja w samo okno i trochę kombinacyjnej gry. Może jednak się przekonam ^^
1
@krajana dzwoń do supportu.
6
@IronSanHybrid nie xD
15
@IronSanHybrid a jest czarna?
0
@Jakchcesz na mnie?
1
@koksik2700 właśnie widzę. Spoko pomysł w ogóle, muszę śledzić. :D
1
@koksik2700 nie xD hahaha
1
@IronSanHybrid no to w razie czego możemy w 21, zanim nie ogarnę 22. ^^
3
@koksik2700 jedyna dziewica jaką żeś widział to morowa. :D
1
@IronSanHybrid a 21 masz? ^^
0
@tobiasson92 nie zdążą mnie złapać bo tak szybko pojadę. Zakryje twarz i jak mnie zidentyfikują? Nie mam tablic :D
0
@tobiasson92 dobrze, że jeżdżę rowerem.
1
@LS masz mój głos.
1
@IronSanHybrid a masz 22? Bo ja jeszcze nie kupiłam. XD ale w sumie słuchawki z mikrofonem mam. Z @Ghotti coś tam gadałam ale przez mikrofon z pada i nic nie słyszałam bo mruczał pod nosem
2
@IronSanHybrid no ja czekałam z wypiekami na twarzy i się nie zawiodłam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@clyde
Jakby komuś umknęło. To już 9 miesięcy, czy państwo to widzicie?! :D
0
@masq no nie ma jeszcze hahaha, tak mnie wzięło na wspominki. ^^
@Transu96 nie ma szans na powtórny sukces.
1
Niektórzy tu pitu pitu o Złotej Piłce Messiego, a jeszcze trochę i będzie Złota Piłka La Rambli a w zasadzie FCBarca.com. Do teraz pamiętam głos @IronSanHybrid ach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętny wywiad. No i @VamosRakieta oczywiście także.
1
@tobiasson92 znikają, tak jak na boisku. To akurat ultra realistyczne :D
2
@Kettger XD ale to jest syf. EA w sumie nic już nie musi robić by być lepsze od PESa.
10
@Barca_Big_Moment Z Luukiem to raczej Kasztanki.
0
@Azi Dopiero by oglądalność spadła xD
1
@Sau_Ron Andres Iniesta
0
@tomek8756 mięso mieszane :D
3
@DaPidejpi kebab > wszystko inne.
2
@ranger3120 wystarczyło ,,dziękuję" xD :D