clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin wszystkim nagle zaczęło to przeszkadzać na dużą skalę jak Lidle, Carrefoury się pootwierały. Jak były otwarte Żabki to już było ok. :D
2
@DaPidejpi robimy delegacje La Bamby i jeździmy dookoła świata.
2
@amanter przypomniał mi się Atak Tytanów... Chyba fan tego anime to projektował.
0
@dniel https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/dyski-wewnetrzne/dysk-seagate-expansion-portable-2tb-hdd-czarny?gclid=Cj0KCQjwnJaKBhDgARIsAHmvz6c-HVFVIvcz7t4zVz_avzQKCdQlSF-XGa8Qt9Pb-jRDfMcRqSdy9t8aAkfVEALw_wcB
Mam ten i polecam. Z tym, że to 2TB ale 1TB też są.
1
@IronSanHybrid Dying Light polecam mocno, tak samo AC Unity bo Paryż w tej grze wymiata. Spyro w sumie też spoko ale taka lekka gierka na wyluzowanie, raczej dla młodszych odbiorców. Jak ktoś nie ma sentymentu do starego Spyro to raczej ciężko będzie. Metro Exodus spoko, jak lubisz klimaty postapo, tylko główny bohater się nie odzywa co irytuje. :D no i żeby zrozumieć całkiem grę musiałbyś najlepiej wcześniej ograć Redux i Last Light. Dying Light poczekaj, bo ja kupiłam już wersję z dodatkami za 59 zł więc nie opłaca się brać tej oferty.
0
@Wilczeq nie widziałam sondażu gdzie te dwie partie nie mają powyżej 60-65% poparcia więc...
29
@barcelonaLM ponad 67% na PiS i PO razem. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
1
@bartas97 polecam Unravel i Unravel Two. :D
1
@AlicjaFCB jedno z moich pierwszych anime. Klimat super.
2
@Alvarinho dzięki. :)
1
@NaFazieHitman polecam Puerto de la cruz
1
@Rastafarnianin Wołaj mnie również. :D
3
@Kidd dzięki, tak chyba zrobię.
2
@Lionel_Messi10 no myślę, że fakt że chodzi ciągle głodny i spragniony, bo pije duszkiem kubki z wodą to jednak jest niepokojący sygnał. :(
0
@Lionel_Messi10 no ale zanim zamknę lokal i zacznę za Nim iść (a nie wiadomo czy pójdzie prosto do domu) to zdąży mi uciec. XD
@Kurkmen bo najpierw chciałam do zgłosić do jakiejś opieki społecznej czy gdzieś ale no, nie mam jak zdobyć danych tego chłopca.
0
@baartekk97 kobieta
1
Poradzcie mi coś. Od jakiegoś miesiąca do mnie do pracy przychodzi taki chłopiec +/- 9 lat. Daje mu zawsze coś do picia, bo prosi i mówi, że bardzo chce mu się pić. Jest to chłopiec z Ukrainy, nie jest jakoś mega zaniedbany ale pyta co chwilę czy mamy coś do jedzenia np. Pytałam już miejscowych, mówią, że czasami chodzi po kolegach z klasy i wprasza się np na śniadania. Czyli ewidentnie jest głodny. Jak były wakacje to jak wracałam z roboty po 21 to sam jeździł na rowerze albo chodził. Jakakolwiek próba rozmowy z Nim by wybadać gdzie mieszka kończy się tym że ucieka. Chciałabym mu jakoś pomóc, bo serce mi się kraja, że chłopak chodzi i prosi o wodę z kranu i kanapki... Macie jakiś pomysł jak załatwić tę sprawę? Mam w planie mocniej go przycisnąć jak znów przyjdzie, żeby powiedział gdzie konkretnie mieszka i chcę to zgłosić. Jeśli jednak nie będzie chciał powiedzieć to co mam zrobić? Wezwać policję? :|
0
Nie żeby coś ale Zizou nikogo nie trenuje. Może i u Nas wyklaska coś? :D
1
@tromtadracjonista moim kręgom? Jakbyś śledził moje posty to byś wiedział, że prawicowe kręgi są tak samo moje jak lewicowe. Jak ktoś nie zgadza się z tym, że w filmach jest prawicowa propaganda od razu musi być prawakiem? XD niektóre poglądy mam prawe, inne lewe i nie widzę w tym żadnego problemu.
0
@tromtadracjonista ale tamten post był pierwszy i gościu go jakoś uzasadnił, a ten jest nieudaną kopią bez uzasadnienia. XD sorry ale konserwatywna propaganda w filmach? Gdzie? Chyba w TVP
57
@Dojaar ale to Ty dzwonisz.
0
@Ghotti wywaliłam je w razie Twoich odwiedzin
( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@Ghotti w takim razie lustro też wywal przez okno, elo ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@Ghotti ciekawe dlaczego tak szybko oddałeś te konsolę, hm hm hm.
0
@Rust_Cohle no wiadomo
@Ghotti dam Ci kebsa bez kroplówki i po Tobie, easy
5
@Ghotti zaraz będzie hejt na Ciebie
0
@Ghotti no, przedwczoraj poszłam pobiegać i cos mi się stało z kostką. XD nie te lata ;(
1
@PatrychoO Hahahahah. :D ale cyrk
5
Zawsze mnie zastanawiało, że w większości sportowcami, którzy zmieniają płeć są mężczyźni którzy rywalizują potem z kobietami. Jakoś w drugą stronę nie ma tyle osób chętnych. Kobiety, które czują się mężczyznami nie uprawiają sportu? A może dlatego, że taka zmiana nie ma sensu bo nie niesie żadnych korzyści? ^^
5
Cieszę się, że obejrzałam KS z Najmanem, Mazurkiem, Kapelą i inne te najbardziej zabawne odcinki :D