0

Koledzy co siedzą u buka, ile do przodu? :)

1

@Wojcio no pokazywał się a potem podawał do tyłu. XD

14

I wolę takiego młodego chłopaka co nawet pobiegnie szalenie przed siebie niż Roberto co poda do tyłu.

1

Najsmutniejsze jest to, że na żadnej pozycji nie mamy lepszego piłkarza niż Bayern. Na żadnej. :(

2

Filip ufam Tobie.

0

@Gitarkafcb 10-15 niestety.

9

Depay przed transferem: no pójdę se do Barcy, popykam z Messim, może kogoś jeszcze kupią. Ten Griezmann też nie jest taki zły.
Depay teraz: :O

1

Nowakowski ma lepszą technikę gry nogą niż niektórzy nasi.

4

Mam wrażenie, że Bayern gra tak na 30%. My za to jak zawsze. XD

7

Dawać Desta bo na Roberto już patrzeć nie mogę...

9

Idzie kontra, Roberto się zatrzymuje i do tyłu. Idź pan w ch... z Nim

2

Sztanga vs Goretzka. XDD

0

Na razie nie wygląda to źle :D

0

@Pawel13sz to co. Barca to Barca. :D

2

Wierzyłam w remontade z PSG, wierzę i teraz. VAMOS!!!

1

@macio_944 ament

0

@laikike1 jak przegramy mamy płakać, jak wygramy też? Wiadomo, że jak wygramy to ludzie będą w euforii pisać różne rzeczy ale takie ich prawo.

26

Cieszmy się La Ramblą, bo zaraz padnie xD

1

@Lionel_Messi10 a w jakiej, z ciekawości zapytam? Ja mam meczówkę z zeszłego sezonu, te różową wyjazdową z tyłu z ,,10" i Messim. :D

2

Nie wiem jak Wy, ja już siedzę w koszulce przed TV...

1

@IronSanHybrid trafimy na siebie w finale ^^

0

Liczę, że Memphis Nas dziś trochę pociągnie i nie będzie kompromitacji. On nie spuści głowy w dół bo nie zna smaku tych kompromitacji. Jak przegramy ale będziemy walczyć to będę umiarkowanie zadowolona. :D

1

@Rust_Cohle właśnie zjadłam rollo, mięso mieszane, sos czosnkowy i ostry. Easy. XD nie rusza

https://zapodaj.net/d81cbb55b1587.jpg.html
Zdjęcia kebsa nie ma bo nie zdążyłam zrobić ;( tak mi smakował

2

Niezależnie od wyniku, La Rambla szybko nie pójdzie dziś spać. VAMOS!

0

@Transu96 @Alvarinho @ObiektywnyKibic121 KarolinaLula mój nick

1

@PatrychoO nieee, obija się ten nasz organizator :D

5

@Transu96 to robi cyrk z losowaniem jak losowanie Ligi Mistrzów ^^ pióra w dupach, występy a człowiek czeka na najważniejsze :D

9

Myślicie, że Alba jutro będzie płakał/wymiotował przed meczem czy wytrzyma do przerwy?

0

@Gosciuu podniesienie kwoty wolnej od podatku. O ile faktycznie ją podniosą od nowego roku. Kij, że to samo zabiorą podatkami i składką zdrowotną ale sama decyzja git.

1

@Barca1992 oj tak, albo w American Westland chyba setki godzin online przegrałam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?