clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koledzy co siedzą u buka, ile do przodu? :)
1
@Wojcio no pokazywał się a potem podawał do tyłu. XD
14
I wolę takiego młodego chłopaka co nawet pobiegnie szalenie przed siebie niż Roberto co poda do tyłu.
1
Najsmutniejsze jest to, że na żadnej pozycji nie mamy lepszego piłkarza niż Bayern. Na żadnej. :(
2
Filip ufam Tobie.
0
@Gitarkafcb 10-15 niestety.
9
Depay przed transferem: no pójdę se do Barcy, popykam z Messim, może kogoś jeszcze kupią. Ten Griezmann też nie jest taki zły.
Depay teraz: :O
1
Nowakowski ma lepszą technikę gry nogą niż niektórzy nasi.
4
Mam wrażenie, że Bayern gra tak na 30%. My za to jak zawsze. XD
7
Dawać Desta bo na Roberto już patrzeć nie mogę...
9
Idzie kontra, Roberto się zatrzymuje i do tyłu. Idź pan w ch... z Nim
2
Sztanga vs Goretzka. XDD
0
Na razie nie wygląda to źle :D
0
@Pawel13sz to co. Barca to Barca. :D
2
Wierzyłam w remontade z PSG, wierzę i teraz. VAMOS!!!
1
@macio_944 ament
0
@laikike1 jak przegramy mamy płakać, jak wygramy też? Wiadomo, że jak wygramy to ludzie będą w euforii pisać różne rzeczy ale takie ich prawo.
26
Cieszmy się La Ramblą, bo zaraz padnie xD
1
@Lionel_Messi10 a w jakiej, z ciekawości zapytam? Ja mam meczówkę z zeszłego sezonu, te różową wyjazdową z tyłu z ,,10" i Messim. :D
2
Nie wiem jak Wy, ja już siedzę w koszulce przed TV...
1
@IronSanHybrid trafimy na siebie w finale ^^
0
Liczę, że Memphis Nas dziś trochę pociągnie i nie będzie kompromitacji. On nie spuści głowy w dół bo nie zna smaku tych kompromitacji. Jak przegramy ale będziemy walczyć to będę umiarkowanie zadowolona. :D
1
@Rust_Cohle właśnie zjadłam rollo, mięso mieszane, sos czosnkowy i ostry. Easy. XD nie rusza
https://zapodaj.net/d81cbb55b1587.jpg.html
Zdjęcia kebsa nie ma bo nie zdążyłam zrobić ;( tak mi smakował
2
Niezależnie od wyniku, La Rambla szybko nie pójdzie dziś spać. VAMOS!
0
@Transu96 @Alvarinho @ObiektywnyKibic121 KarolinaLula mój nick
1
@PatrychoO nieee, obija się ten nasz organizator :D
5
@Transu96 to robi cyrk z losowaniem jak losowanie Ligi Mistrzów ^^ pióra w dupach, występy a człowiek czeka na najważniejsze :D
9
Myślicie, że Alba jutro będzie płakał/wymiotował przed meczem czy wytrzyma do przerwy?
0
@Gosciuu podniesienie kwoty wolnej od podatku. O ile faktycznie ją podniosą od nowego roku. Kij, że to samo zabiorą podatkami i składką zdrowotną ale sama decyzja git.
1
@Barca1992 oj tak, albo w American Westland chyba setki godzin online przegrałam :D