0

@barcelonaLM chrupki > chipsy

1

@Comentateiro jest taka apka Flo np, wpisujesz sobie kiedy Twoja laseczka zaczyna okres, ile trwa jej cykl i co do dnia wiesz kiedy są płodne. Technika idzie do przodu, jajeczkowanie nie jest już tajemnicą :D bądź też samemu można to obliczyć. Dobra wiem, bez sensu gadam.

5

@puyol_presidend5 po wyczynach Barcy kibice przerzucili się na twarde narkotyki. :D

25

@Kgorecki2500 nieironicznie - chciałabym by wrócił :D

3

@jacobFCB oj taki Dani mógłby wrócić. Z jedną nogą jest lepszy niż Dest

12

@jeyx77x biała herbata przecież to poezja...

5

@Janiama Stanowiski, szacun.

0

@marcin62 i takie exy na PC rozumiem. Po 5 latach od premiery :D

0

@Ghotti obudź się. Raz nie zawsze. :D

3

@Ghotti no napisałam, że chce jechać z psem. Myślałam, że poczułeś się zaproszony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybi @Bykunn @chosenone dzięki :D

0

@Ghotti wcale nie. Miałam Xboxa, tylko po prostu wolę PS. Ale mówiłam Ci, że bjere XBX. :D

0

Polecacie Hotel Gołębiewski w Karpaczu? Był ktoś? A jeśli nie ten, to jaki? Warunek by można było przyjechać z psem :D

3

@Ratamahatta z klerem już był konflikt, bo wyższe podatki mają dotknąć też księży xD już się burzyli

0

@GeneralXavi do mnie monster nie trafia + ma 500 ml a dla mnie to zdecydowanie za dużo. :D ale zimny Burn... Miód.

0

@Ghotti to Hellblade po zielonej stronie tak mnie boli, że nie pytaj. ;(( Jeśli chodzi o exy do PS>>>XBX nadal. A szkoda w sumie, bo chciałabym jakieś naprawdę super exy na Xboxie, bo też mam w planach kupno. Na ten moment tylko Stalker, Forza 5 i Hellblade by mnie interesowały.

11

@macio_944 za zachowanie kibiców Anglii między innymi po meczu z Danią, mam nadzieję, że będą wygwizdywani na wszystkich stadionach, do końca świata :D

5

@JohnA Redbull smakuje po prostu inaczej. Ma taki specyficzny posmak. Ogólnie różni się smakiem od wszystkich energoli. Jest najsmaczniejszy :D Tigery i Blacki są niedobre. Tylko RedBull i zwykły Burn.

14

@Chakalaka branie wszystkiego na poważnie również. :)

2

@Jakchcesz ciekawe co z Hogward Legacy... Robili smaku i cisza.

3

@Jakchcesz mi siadło. :D nowy Spiderman to duże zaskoczenie, Wolverine także. Forspoken chyba najbardziej mi się spodobał. :D

0

@PatrychoO myślę, że nieprędko. :(

1

@PatrychoO co kilka dni pojawia się najczęściej w Media Expert lub Neonecie. Stacjonarnie ciężko. Napisz mi na PW przypomnienie to Ci wyślę ofertę jak trafię :D bo codziennie gdzieś coś widzę

1

@Fenyx Forspoken już na wiosnę? Jakoś mi umknęło to. No to jeszcze dochodzi ta gra. Pięknie xD

3

@Objectivo mój mokry sen to Elden Ring i w sumie na to najbardziej czekam. :D

2

@Objectivo ja chyba jeszcze walnę sobie GoW III dla przypomnienia :D

10

Elden Ring, Horizon Zero Dawn II, Dying Light 2 FC6, God of War, Spiderman 2, Wolverine... Jeszcze dojdzie Hogward Legacy, jakiś Asasyn od Ubisoftu. XD trzeba brać stróżówkę na noc by dorobić

2

@killingjoker101 no ale Game Pass!1!!11!!1!1!1

3

@macio_944 trzeba będzie znów przejść poprzednią część :D

4

Kratos... No i Sony pozamiatalo :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?