clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti bo jesteś lama w gry :D (tak wiem, 3:0 XD) no Bloodborne od 3 lat ma wylądować na PC i jakoś nie wylądował.
2
@Rust_Cohle nie strasz, nie strasz. Do tego momentu to Ty będziesz miał tu perma. XD
@Ghotti ale i tak exy PS > Xbox :D nie wyobrażam sobie by nagle Bloodborne wyszło na Xboxa.
@Alex66 chodzi bardziej o to, że to jedna z gier która bardzo kojarzyła się z zieloną stroną mocy. Coś jak Uncharted na PS.
3
Alan Wake czyli ex od Microsoftu na Xboxa, oficjalnie 5 października na PS4 i PS5. Fajne te exy, takie mało ekskluzywne :D
@macio_944 @Ghotti @koksik2700 @OnlyBarcelona
7
@masq mi na google działa. Przestań oglądać te zawirusowane pornusy, to zacznie Ci śmigać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid a co ma się nie podobać? ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
1
@IronSanHybrid widzę mem w Twoim stylu :D
1
@Rust_Cohle ten co na kodach jedzie...
1
@Ghotti Ty masz konkubinę i bombelka :D
@koksik2700 no tak, tak. Wiadomo. Tylko po prostu kolega do tego akurat się odniósł więc podałam jako przykład. XD
23
@patry295 powiem Ci tak, dla większości dziewczyn (tych normalnych) liczy się po prostu urok osobisty, to żeby mieć o czym pogadać, błyskotliwość i poczucie humoru. Myślę, że powinieneś być cierpliwy. Z jednej strony mówisz, że nikt Cię nie chce a z drugiej kpisz bo odezwały się do Ciebie grube. XD WTF. A może ta grubsza okazała by się fajna, miałbyś z Nią o czym pogadać a potem wzięłaby się i schudła bo zainteresowalbyś ją siłownią? Jedziesz po wszystkich równo i mam wrażenie, że czujesz się lepszy bo masz auto, hajs i nie jesteś dwutonowym wieprzem, a z takim podejściem do ludzi to będzie Ci ciężko. Więcej pokory wobec innych, bo to, że ktoś na fb wygląda na przegrywa nie znaczy, że nie ma uroku osobistego którym zdobył daną kobietę.
0
@lukaszbarca15 na Barty już nie trafi, bo odpadła :D
1
@Jakchcesz nie wiem o czym mówisz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jakchcesz ale bez obrażania ://////
0
@michal26 no to przynajmniej się wyjaśniło xd
1
@Jakchcesz sam jesteś Neymar ^^
0
@michal26 opaska, czapeczka. No Iga jak malowana :D
0
@michal26 no Iga. :D nie poznałeś?!
24
No i pani z mojego avka wygrywa w 3 setach. :D brawo Iga!
0
Piłka meczowa dla Igi :D ale Estonka ma nerwy ze stali...
0
Estonka co dwie ostatnie piły zagrała, to głowa mała :/
3
Teraz Iga wygrywa i piękny wieczór. Na razie pięknie zakończyła gema asem :D
0
@GuerillaAthletic ale ja w pracy siedzę i nie chodzę wcale. Tylko do roboty 5 km w jedną stronę i szłam piechotą w dwie, a potem na zakupy pojechałam i w sumie autobus mi nie pasował i wracałam z buta... No i się nazbierało :D
1
@GuerillaAthletic ja dziś 18 tys kroków, więc szanuję. No ale byłam jeszcze w pracy więc nie miałam aż tyle okazji :D
0
@IronSanHybrid najbardziej sprawiedliwie to Łódź bo w miarę po środku Polski xD
3
@IronSanHybrid e tam Warszawa. Poznań! :D
0
@Ghotti taki stary a taki g... Grymaśny. :D
0
@Jakchcesz :(((
@Ghotti Ty mi ciągle grozisz. :(
2
@Jakchcesz ja się z nikim nie kłócę, ktoś mi po prostu coś insynuuje. Ja jestem bardzo łagodnego usposobienia. XD
0
@marcin000019 w moim mniemaniu nietrafione. Pytam dlaczego uważasz, że kibicuję RM?
1
@marcin000019 no ale czekam na jakieś argumenty, skąd wytrzasnąłeś, że kibicuje Realowi? Jeśli w moim mniemaniu masz nietrafione poglądy polityczne, to nie oznacza od razu, że na tle kibicowskim również musimy być po dwóch stronach mocy. Świat tak nie działa :D
5
@tomek8756 już nie wie do czego się doczepić, to wymyślił, że jestem kryptofanką Realu. Dżizas. XD