1

Po 5 latach wracam do anime Fullmetal Alchemist Brotherhood. Cudowna historia, wzruszająca, do tego świetny soundtrack i napisane postacie. Jak ktoś nie oglądał to polecam. :D

7

@4drian0 życzenie kontuzji komukolwiek czy to Leo czy Lewemu, a nawet Ryśkowi co po piwie kopie w B klasie to moim zdaniem trzeba mieć nieźle nasrane pod kopułą.

2

@Rust_Cohle Tyrion Lannister - Gra o Tron

I w sumie tyle, obejrzałam dużo seriali ale jakoś nie mam ulubionych postaci. :D chyba, że seriale animowane się liczą to:
2. Vegeta - serial Dragon Ball
3. Levi Ackermann - Attack on Titan

5

@AmigoBlancos po prostu kupili licencję tak jak Polsat ma teraz Taniec z Gwiazdami :D

0

Iga musi odpalić jeszcze raz :(

0

@Rust_Cohle takich facetów tu już było mnóstwo...

0

@Rust_Cohle wiem, że wiesz bo @Ghotti mi powiedział, że Ci powiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle nie wiem o czym mówisz

1

@Rust_Cohle ciągłe łapanie bana i proszenie o unbana świadczy o słabości użytkownika, a nie jego ciętym języku.

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Co za piłka Igi :O w samą linię...

2

Jak Iga wygra ten set to będzie kosmos :D

5

To powinien być finał patrząc na poziom :D

1

Iga piłka setowa. Musi to wyszarpać

1

@Fenyx pierwsze dwa gemy to lekcja dla Igi. Potem ruszyła i się nie zatrzymuje póki co :DDD

3

Ale Iga się odblokowała od 3 gema. Brawo!!!

1

@eydeem pisałam to jeszcze zanim Iga ruszyła w 3 gemie. :D po moim poście zaczęła grać więc... Nie dziękujcie :D

1

@kamiVeB na razie różnica klas, niestety :(

7

Ciężki mecz przed Igą. :/

0

@macio_944 zgadza się, w marcu przechodziłam covid, w lipcu się szczepiłam i mam wrażenie, że to mnie dobiło. Czuje się jakbym miała 20 lat więcej co najmniej...

0

@Tollusiek ale jesteś buntownikiem. Chciałabym być taka jak Ty.

0

@PawkoFCB no i można iść na grzyby. :D ja ogólnie lubię jesień, ale no nie lubię tego, że szybko robi się ciemno :(

1

@FC1899Barca Dr Dre, ach. :D no muszę jechać, muszę.

5

@Kgorecki2500 rzucą kolejny socjal 2 miesiące przed wyborami i wygrają. W co Ty wierzysz :D

2

@MarioVeB! W Poznaniu. No teraz jeszcze nie dlatego napisałam ,,zaraz" bo to kwestia jakiego czasu? Miesiąca? :D

3

@bartas97 w Aldim zaraz będą Mikołaje z czekolady.

4

A już było tak fajnie, jak wracałam z pracy o 21 i było jasno... A zaraz 16 i już ciemno jak w d... :|

3

@amanter ogólnie stroje sztos prócz tej domowej. Jakby domówka była inna...

1

@PatrychoO w podstawce mam platynę a w dodatek nie grałam. ^^
@koksik2700 będziesz miał okazję :)

1

@czółkovsky ja kupuję Xboxa jak wyjdzie Hellblade II. :D
@PatrychoO a ja sprawdzę. Ogólnie ostatnio mam trochę deficyt tytułów i mało co mnie wciąga. :/ Teraz RE Biohazard na tapecie i w miarę git :D

0

@Ghotti bo jesteś lama w gry :D (tak wiem, 3:0 XD) no Bloodborne od 3 lat ma wylądować na PC i jakoś nie wylądował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?