clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po 5 latach wracam do anime Fullmetal Alchemist Brotherhood. Cudowna historia, wzruszająca, do tego świetny soundtrack i napisane postacie. Jak ktoś nie oglądał to polecam. :D
7
@4drian0 życzenie kontuzji komukolwiek czy to Leo czy Lewemu, a nawet Ryśkowi co po piwie kopie w B klasie to moim zdaniem trzeba mieć nieźle nasrane pod kopułą.
2
@Rust_Cohle Tyrion Lannister - Gra o Tron
I w sumie tyle, obejrzałam dużo seriali ale jakoś nie mam ulubionych postaci. :D chyba, że seriale animowane się liczą to:
2. Vegeta - serial Dragon Ball
3. Levi Ackermann - Attack on Titan
5
@AmigoBlancos po prostu kupili licencję tak jak Polsat ma teraz Taniec z Gwiazdami :D
0
Iga musi odpalić jeszcze raz :(
0
@Rust_Cohle takich facetów tu już było mnóstwo...
0
@Rust_Cohle wiem, że wiesz bo @Ghotti mi powiedział, że Ci powiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle nie wiem o czym mówisz
1
@Rust_Cohle ciągłe łapanie bana i proszenie o unbana świadczy o słabości użytkownika, a nie jego ciętym języku.
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Co za piłka Igi :O w samą linię...
2
Jak Iga wygra ten set to będzie kosmos :D
5
To powinien być finał patrząc na poziom :D
1
Iga piłka setowa. Musi to wyszarpać
1
@Fenyx pierwsze dwa gemy to lekcja dla Igi. Potem ruszyła i się nie zatrzymuje póki co :DDD
3
Ale Iga się odblokowała od 3 gema. Brawo!!!
1
@eydeem pisałam to jeszcze zanim Iga ruszyła w 3 gemie. :D po moim poście zaczęła grać więc... Nie dziękujcie :D
1
@kamiVeB na razie różnica klas, niestety :(
7
Ciężki mecz przed Igą. :/
0
@macio_944 zgadza się, w marcu przechodziłam covid, w lipcu się szczepiłam i mam wrażenie, że to mnie dobiło. Czuje się jakbym miała 20 lat więcej co najmniej...
0
@Tollusiek ale jesteś buntownikiem. Chciałabym być taka jak Ty.
0
@PawkoFCB no i można iść na grzyby. :D ja ogólnie lubię jesień, ale no nie lubię tego, że szybko robi się ciemno :(
1
@FC1899Barca Dr Dre, ach. :D no muszę jechać, muszę.
5
@Kgorecki2500 rzucą kolejny socjal 2 miesiące przed wyborami i wygrają. W co Ty wierzysz :D
2
@MarioVeB! W Poznaniu. No teraz jeszcze nie dlatego napisałam ,,zaraz" bo to kwestia jakiego czasu? Miesiąca? :D
3
@bartas97 w Aldim zaraz będą Mikołaje z czekolady.
4
A już było tak fajnie, jak wracałam z pracy o 21 i było jasno... A zaraz 16 i już ciemno jak w d... :|
3
@amanter ogólnie stroje sztos prócz tej domowej. Jakby domówka była inna...
1
@PatrychoO w podstawce mam platynę a w dodatek nie grałam. ^^
@koksik2700 będziesz miał okazję :)
1
@czółkovsky ja kupuję Xboxa jak wyjdzie Hellblade II. :D
@PatrychoO a ja sprawdzę. Ogólnie ostatnio mam trochę deficyt tytułów i mało co mnie wciąga. :/ Teraz RE Biohazard na tapecie i w miarę git :D
0
@Ghotti bo jesteś lama w gry :D (tak wiem, 3:0 XD) no Bloodborne od 3 lat ma wylądować na PC i jakoś nie wylądował.