0

Zaorać ten klub i zacząć wszystko od nowa

8

Jak już robimy rewolucje to faktycznie postawić na młodych. To nie kurła, Konrad out, Manaj out, Trinkao out, a zostajemy z Martinem... To już lepiej byłoby postawić na młodych skoro sprzedajemy Griezmanna, a na pewno nie kupować kolejnego 30 latka który gówno gra, a za rok obudzić się znów z ręką w nocniku bo nikt go nie chce za kopiejki kupić. Dramat, jeden wielki dramat.

3

Jeden De Jong w Barcy wystarczy. Sprzedali Antoine, nie kupować szrotu...

4

No dalej, brońcie Laporty dalej. Decyzje jak za najgorszych czasów tego Klauna w okularach. Pięknie, naprawdę pięknie.

1

Dobrze, że Messiego do Realu Barca nie wysłała, znając nasze zapędy do wzmacniania ligowych rywali. Żenada klub.

1

A niektórzy dalej za Laportą... :DDD

1

@NaFazieHitman to lepiej zakontraktować znów jakiegoś średniaka, z którym będziemy się bujać za rok by go wygonić z klubu?

3

Jak ma przyjść podróbka Frankiego, to lepiej żeby nikt nie przychodził i gramy tym co mamy + szkółka, a nie jakiś szrot.

18

Jak oddamy Griezmanna teraz, a Messi i tak odszedł to będziemy XD Barcelona a nie FC.

2

@JohnnyBarca ja nie mogę wyjść z podziwu, że 2000 roczniki mają +20 lat, a co dopiero to xD

40

Cavani w barwach Barcy srzelający bramkę PSG z Neymarem i Messim... Co za czasy. XD

2

@Ojciec5tkidzieci chyba zacznę xD

0

@Kengo psy > ludzie

Fakt, nie opinia

0

@Nazio87 każdy chyba to pamięta xD a najbardziej jeden użytkownik.

1

@Ghotti no... @koksik2700 :DDD

3

@Kettger no to trzeba było tak powiedzieć wcześniej? A nie odpieprzać taki cyrk i oszukiwać kibiców?
@panczo no tylko do końca twierdził, że Leo zostanie, że będą nowe transfery itd
@DonAndrzejos ja jestem spokojna :D

28

@Ghotti no wiadomo, doceniam :D
@arasz1819 nie rozumiem tej ironii, wiem, że czasu było mało, ale wystarczyło być uczciwym i powiedzieć, że niewiele da się zrobić w tak krótkim czasie a nie sprzedawać kibicom populizmy o wielkiej rewolucji, a na końcu wypuścić Leo.

42

Niby Laporta, a czuje się jakby za maską krył się okularnik. Wielkie rozczarowanie.

16

RB Lipsk zajął 2 miejsce w Bundeslidze w zeszłym sezonie.

Od tego czasu Bayern Monachium zatrudnił ich trenera, podpisał kontrakt z ich najlepszym środkowym obrońcą, a następnie kupili ich kapitana.

Zrodlo: Po prostu o footballu FB

Coś w tym jest xd

1

@Ghotti Ty uważaj, żeby Twoje filmy z hot dogiem nie ujrzały światła dziennego. :D

1

@NaFazieHitman ale są firmy, które się tym zajmują i chciałam właśnie dać to takiej firmie do ogarnięcia :D

0

Robił ktoś z Was taki myk by nagrania z kaset przegrać na płytę? Chciałabym zobaczyć te filmy sprzed 20-25 lat i zastanawiam się czy faktycznie jest to możliwe.

0

@agaFCB dzięki. :D na pewno się pochwalę ^^

5

Takie kupowanie półśrodków nie wychodzi Nam na dobre. W sumie kupowanie potencjalnych gwiazd za duże pieniądze też... XD

0

@hank_moody tutaj już widzę rękę bardziej profesjonalną. Ja dopiero zaczynam przygodę. Pogratuluj żonie, ma talent.

0

@Ghotti niemożliwe. ^^
@agaFCB dzięki :D to dopiero 4 tort więc widzę z każdym postępy i mnie to mega motywuje. 4 albo 5, nie pamiętam już.

0

@agaFCB a teraz? :((((

7

Pochwalę się, a co!


https://ibb.co/Y7X1txf

Taki torcik zrobiłam przyjaciółce na zamówienie. :D w środku śmietanka + maliny, bo taki smak chciała. Boki tzw naked cake czyli bez tynku, góra to drip z czekolady deserowej no i owoce. Na imprezie podobno wszyscy chwalili i potwierdzam, bo robiłam taki sam dla mamy i wychodzi perfekcyjny. Torciara ze mnie początkująca (niektórzy pewnie widzieli już tu moje ,,dzieła") a to mój 4 tort. :D co myśli La Rambla?

5

Dopiero co Emerson mówił, że to spełnienie jego marzeń a teraz wylot z klubu. XD

0

@DonMatteo901 ojooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?