clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 Wiedźmin zawsze na propsie :D
23
@Chakalaka chyba oglądaliśmy inny film.
9
@Chakalaka nieważne jak mówią, ważne by mówili?
1
@Fenyx człowieku tu były takie powstania użytkowników, że na La Rambli połowa komentarzy usunięta, a dobrzy użytkownicy oglądali świat zza krat. Były większe dymy :D
1
@masq dzięki za cynk, obejrzę
4
Niby człowiek wiedzioł...
0
Panowie, proszę się nie pchać, zachować dystans. Każdy zdąży na seans, spokojnie. Pokazujemy torby i kieszenie co tam wnosicie, pojedynczo siadamy. Zapraszam i życzę miłego seansu.
0
@Ghotti robisz szpagat jak Leszek Blanik przed @Rust_Cohle zawiodłeś mnie
1
@Rust_Cohle wiem, podziwiam za to :D
4
@Jakchcesz no ja to ostatnio często mam karne leżakowanie :/
8
Post @KapitanKnykiec, o 20:00 film @Nano22 jedno jest pewne, La Rambla szybko nie zaśnie.
2
@Rust_Cohle szanuje za wybór
1
@Nano22 pamiętam że krótko po tych wydarzeniach dostałam bana. Ech, piękne czasy młodości.
3
@Nano22 Idę robić popcorn.
3
@Darkfin czekanko ^^
2
@DaPidejpi daj bit, daj daj daj daj.
2
@MesQueUnClub96 no takie są fakty.
2
Byłoby pięknie jakby Memphis który przyszedł za darmo przyćmił francuskiego Żółwia w La Lidze.
1
@sergio5 gościu który nie powinien tu grać od 3 lat , stawia warunki jak klub w ogóle chce przedłużyć z Nim umowę.
1
@kuz Rakieta swojego czasu to był TOP a nie żaden średniak.
0
@Kusco15 ale przynajmniej zrobiło się głośno w negatywnym kontekście o Realu, a nie ciągle Barca.
0
Skończyły się taśmy Pereza, a dopiero co się człowiek cieszył, że w Realu też mają burdel. Nie taki jak u Nas, ale zawsze. Ech xd
7
@Survier gapisz mi się na bebech?
3
@The_Man i co jednemu zabierzesz malucha a drugiemu Bentleya? :D przecież to bez sensu. Tylko kary pozbawienia wolności.
1
@PabloVEB i takim sposobem PiS nie ma opozycji. Smutne, że oni sami się kompromitują.
14
@clyde Dobra, tego nie da się wyobrazić.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
4
Ale kibice Królewskich będą się puszyć jak przyjdzie do nich Mbappe. :D wyobrażacie sobie smak zwycięstwa z Nimi? My bez Leo, oni z Żółwiem... Ciężko to sobie wyobrazić na tę chwilę ale to może być piękne. :D
1
@macio_944 bierzesz na premierę?
30
@BarcaInfo biją młodszego i to czarnego. Co za rasistowski klub na czele z rudym, który pierwszy go zaczepił. :(
0
@czółkovsky wygląda jakby miała się zaraz rozsypać.