2

@koksik2700 Wiedźmin zawsze na propsie :D

23

@Chakalaka chyba oglądaliśmy inny film.

9

@Chakalaka nieważne jak mówią, ważne by mówili?

1

@Fenyx człowieku tu były takie powstania użytkowników, że na La Rambli połowa komentarzy usunięta, a dobrzy użytkownicy oglądali świat zza krat. Były większe dymy :D

1

@masq dzięki za cynk, obejrzę

4

Niby człowiek wiedzioł...

0

Panowie, proszę się nie pchać, zachować dystans. Każdy zdąży na seans, spokojnie. Pokazujemy torby i kieszenie co tam wnosicie, pojedynczo siadamy. Zapraszam i życzę miłego seansu.

0

@Ghotti robisz szpagat jak Leszek Blanik przed @Rust_Cohle zawiodłeś mnie

1

@Rust_Cohle wiem, podziwiam za to :D

4

@Jakchcesz no ja to ostatnio często mam karne leżakowanie :/

8

Post @KapitanKnykiec, o 20:00 film @Nano22 jedno jest pewne, La Rambla szybko nie zaśnie.

2

@Rust_Cohle szanuje za wybór

1

@Nano22 pamiętam że krótko po tych wydarzeniach dostałam bana. Ech, piękne czasy młodości.

3

@Nano22 Idę robić popcorn.

3

@Darkfin czekanko ^^

2

@DaPidejpi daj bit, daj daj daj daj.

2

@MesQueUnClub96 no takie są fakty.

2

Byłoby pięknie jakby Memphis który przyszedł za darmo przyćmił francuskiego Żółwia w La Lidze.

1

@sergio5 gościu który nie powinien tu grać od 3 lat , stawia warunki jak klub w ogóle chce przedłużyć z Nim umowę.

1

@kuz Rakieta swojego czasu to był TOP a nie żaden średniak.

0

@Kusco15 ale przynajmniej zrobiło się głośno w negatywnym kontekście o Realu, a nie ciągle Barca.

0

Skończyły się taśmy Pereza, a dopiero co się człowiek cieszył, że w Realu też mają burdel. Nie taki jak u Nas, ale zawsze. Ech xd

7

@Survier gapisz mi się na bebech?

3

@The_Man i co jednemu zabierzesz malucha a drugiemu Bentleya? :D przecież to bez sensu. Tylko kary pozbawienia wolności.

1

@PabloVEB i takim sposobem PiS nie ma opozycji. Smutne, że oni sami się kompromitują.

14

@clyde Dobra, tego nie da się wyobrazić.


( ͡° ʖ̯ ͡°)

4

Ale kibice Królewskich będą się puszyć jak przyjdzie do nich Mbappe. :D wyobrażacie sobie smak zwycięstwa z Nimi? My bez Leo, oni z Żółwiem... Ciężko to sobie wyobrazić na tę chwilę ale to może być piękne. :D

1

@macio_944 bierzesz na premierę?

30

@BarcaInfo biją młodszego i to czarnego. Co za rasistowski klub na czele z rudym, który pierwszy go zaczepił. :(

0

@czółkovsky wygląda jakby miała się zaraz rozsypać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?