1

@DonAndrzejos Memphis zje żółwia na śniadanie.

0

@Rust_Cohle ale wyobraź sobie to SIIIII w Parku Książąt? :D

1

@don'T.R.I.P.e no tak. Dodałam to w ramach ciekawostki, a nie żeby cokolwiek udowodnić. Spokojnie :D
@KapiFCB albo bieg w sztafecie mieszanek, gdzie jeden kraj zmienił kolejność i kobieta biegła z mężczyznami :D

17

@Chakalaka kto to mówi :D

72

@Persyfl po pierwszym zdaniu, że pomagało mało Polaków nie chce mi się czytać Twoich wypocin. Sorry.

119

Największa liczba odznaczonych orderem Sprawiedliwy wśród narodów świata - Polacy.
Pożar w Szwecji, Grecji? Spoko, Polacy jadą pomagać i nikt o nic nie pyta.
Eskalacja pandemii we Włoszech? Polscy lekarze jadą i pomagają.

To tylko kilka przykładów z góry w ostatnim czasie, a niektórzy i tak będą pluć, że hura bura Polska to tylko się zamyka i nikomu nie pomaga, tylko dlatego, że nie chcemy wpuścić niesprawdzonych ludzi do swojego kraju. Jestem za tym, by im pomóc ale zweryfikować ich a nie wpuszczać tak jak niektórzy sobie tego życzą... Niektórzy z plucia na Polskę zrobili sobie mam wrażenie sport narodowy. Też nie lubię PiSu, też na nich nie głosowałam tak samo jak na Dudę ale nienawidzić swojego państwa tylko dlatego, że rządzi Nim ktoś kto Nam nie pasuje? Za 50 lat PiSiorów już nie będzie, a zostaną nadal rodacy i kraj za który przodkowie umierali. To tak abstrahując od pani Jachiry, która co chwilę się kompromituje. Nie podążajmy po prostu tą modą - co polskie to na pewno najgorsze. Moda na szykanowanie swojego kraju nie jest fajna.

0

@Kamyk37 ja się nie czuje dyskryminowana więc nie do mnie pytanie ^^

18

Najszybsza kobieta świata w biegu na 100 m zajęłaby 6354 miejsce w rankingu mężczyzn na tym samym dystansie.

Źródło:
https://www.worldathletics.org/records/all-time-toplists/sprints/100-metres/outdoor/women/senior
https://www.worldathletics.org/records/all-time-toplists/sprints/100-metres/outdoor/men/senior?page=64

Via: Ciekawostkawka FB

3

@inViNcibl3 ,,ze swoich zysków"... Obrzydliwe myślenie.

1

@Peszko07 Fifi i jego genialnie ułożona noga na strzał z dystansu. Ech. ;( Kiedy to było. Pamiętam jego bramkę z Espanyolem...

0

@Ghotti wydaje mi się, że eskalacja nastąpiła jak jeden z piłkarzy kopnął piłką w kibiców. Dzbany na trybunach i tyle xD

0

@albi nie można zwrócić niestety.

0

@AlicjaFCB a konkretnie której piosenki? Bo ta razem z Kwiatem Jabłoni robi robotę niesamowitą. Więc jestem ciekawa której?

5

Ralph Kaminski ma jeden z najlepszych głosów w Polsce. Co gościu śpiewa to jest poezja...

3

Gdyby Memphis Depay grał w zeszłym roku w Barcelonie, Barca byłaby Mistrzem Hiszpanii. Tak/nie? :D

2

Macie tak, że wchodzicie na La Ramblę, czytacie sobie wszystko a w sumie nie napiszecie żadnego komentarza, bo nie macie nic ciekawego do powiedzenia?

3

Zielona Góra za burtą xD no i dobrze.

1

@VamosRakieta za Kwiat Jabłoni szacun.

2

Ale emocje w Grudziądzu. Ostatni bieg decyduje o tym kto spadnie z ligi. XD

0

@Rust_Cohle nie, wysyła mi zdjęcia z gier które chciałam kupić za jakiś czas i mnie skusił i kupiłam teraz. ;(

2

Przez takich ludzi jak @OnlyBarcelona potem nie mam pieniędzy... XD

4

Lech ale brama :O nieźle.

1

@MarioVeB! Przeczytałam w tym roku więcej książek niż Ty widziałeś w życiu na oczy, więc nie życzę sobie takich komentarzy.

0

@xxbartxx dzięki ^^
@Ghotti niee, chyba się pokusze o platynę w Returnalu :D

3

Stało się. Pokonałam ostatniego bossa w Returnal i poznałam zakończenie historii. :D ogólnie ostatni boss padł za 1 razem ale samo dojście do Niego było bardzo trudne. Teraz czuję tę pustkę, jednocześnie satysfakcję i trzeba trochę dać odpocząć padowi i głowie. ^^
@OnlyBarcelona trzymam za Ciebie kciuki!!!

0

@Encore od TVP :D

8

@don'T.R.I.P.e no Griezmann miał pewność bo siedział przy jednym stole z Messim i Cristiano. On ma pewność siebie w wywiadach albo przed kamerą. Celebryta się znalazł. :D

20

A niektórzy jeszcze wierzą, że Antek będzie liderem tej drużyny :DDD liderem będzie Memphis, De Jong i Mats, a nie jakiś francuski kitkowiec, którego każdy ciągle blokuje. Zaraz wróci Fati i będzie, że przez Ansu nie może grać. Francuska kolonia w Barcelonie powinna zostać sprzedana i takie jest moje zdanie

1

@gasiciell no ale tam powinien stać Leo.

26

Eric powinien dać Roberto w mordę za to zagranie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?