clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A może Suarez z Atletico? Pasowałby do Nas. XD
0
@Witekk10 oj tak, on to typowy silny napadzior :D
2
@masq Cou dobrze zaczął a potem... :(
5
Proponuję zgłosić się do FC Albatros po Tadeusza Norka na skrzydło i Karola Krawczyka na bramkę. Tylko w sumie na nich Nas stać.
1
@Dojaar to nadal 7 punktów.
0
To może niech Barca ruszy po Marcina Robaka...
0
@DaPidejpi wczoraj Alba też tak podawał i nikogo tam nie było. Smutne :(
1
@masq powiem Ci, że wygląda super :D klimat ma mega
0
@AlicjaFCB Neymar jak dla Nas strzelał ostatnie bramki to też się cieszył, a pewnie już wtedy myślał o Paryżu. No cóż. Lepsze takie coś nic uciekanie z treningu albo udawanie kontuzji.
0
@Ghotti no ewidentnie xD
@priest9999 napastnik ma świetne statystyki w grze obronnej. No tak, to ma sens :D
1
@priest9999 Griezmann więcej niż Roberto? Bez jaj
4
Podziwiam tych, którzy oglądają PSG. Ja chyba muszę jeszcze trochę ochłonąć i może za kilka meczów spojrzę co tam Leo wyprawia.
0
@Ojciec5tkidzieci oni akurat nie ale Asensio, Benzema wynagradzają wszystko. :D Jese jeszcze kiedyś też był mega. Rodrygo w sumie też fajny.
0
@daniel32778 nie, ogólnie Barca ma brzydkich piłkarzy. Real > Barca jeśli chodzi o ciasteczka. :/
2
@daniel32778 o Depayu mam mokre sny w sumie.
2
@IronSanHybrid Andres jeszcze miał włosy. Jaki piękny ;(
1
Kiedyś czekało się na spotkania z najlepszymi z podekscytowaniem, bo wiadomo było, że jedna bramka może zaważyć na tym kto awansuje. A teraz czekam jak na ścięcie na Bayern...
4
Dobrze, że ta przerwa reprezentacyjna, bo po 3 meczach już mam dość Barcy xD
6
Zszedł ten parodysta, można zacząć w spokoju oglądać.
9
Sprzedaliśmy Malcoma, wypożyczyliśmy Trincao, a mam wrażenie, że każdy z nich byłby lepszy od Griezmanna. XD nawet kurde Tello albo Deulofeu.
2
Koeman nie ściąga kitkowca by ludzie na Niego nie gwizdali.
21
Jak Griezmann do końca meczu będzie na boisku, to dla mnie Koeman jest skończony.
4
Koeman to beton.
2
Dawaj tego Coutinho...
10
Kiedyś taki Pedro był rezerwowym, a zjadał tego śmiesznego Francuzika na śniadanie
0
@marcin000019 no no.
0
@marcin000019 widzę, że parafrazujesz mój komentarz do Twoich dzisiejszych wypocin, które potem koniec końców usunąłeś. Jesteś tak żałosny, że zastanawiam się ile masz lat :D
25
Ej ale tak serio, to nie widziałam Antka przy piłce w ogóle. XD
5
Alba bez Messiego jest jak Karol bez Norka.
3
Dobra, zamknął mordy xDDD