2

A może Suarez z Atletico? Pasowałby do Nas. XD

0

@Witekk10 oj tak, on to typowy silny napadzior :D

2

@masq Cou dobrze zaczął a potem... :(

5

Proponuję zgłosić się do FC Albatros po Tadeusza Norka na skrzydło i Karola Krawczyka na bramkę. Tylko w sumie na nich Nas stać.

1

@Dojaar to nadal 7 punktów.

0

To może niech Barca ruszy po Marcina Robaka...

0

@DaPidejpi wczoraj Alba też tak podawał i nikogo tam nie było. Smutne :(

1

@masq powiem Ci, że wygląda super :D klimat ma mega

0

@AlicjaFCB Neymar jak dla Nas strzelał ostatnie bramki to też się cieszył, a pewnie już wtedy myślał o Paryżu. No cóż. Lepsze takie coś nic uciekanie z treningu albo udawanie kontuzji.

0

@Ghotti no ewidentnie xD
@priest9999 napastnik ma świetne statystyki w grze obronnej. No tak, to ma sens :D

1

@priest9999 Griezmann więcej niż Roberto? Bez jaj

4

Podziwiam tych, którzy oglądają PSG. Ja chyba muszę jeszcze trochę ochłonąć i może za kilka meczów spojrzę co tam Leo wyprawia.

0

@Ojciec5tkidzieci oni akurat nie ale Asensio, Benzema wynagradzają wszystko. :D Jese jeszcze kiedyś też był mega. Rodrygo w sumie też fajny.

0

@daniel32778 nie, ogólnie Barca ma brzydkich piłkarzy. Real > Barca jeśli chodzi o ciasteczka. :/

2

@daniel32778 o Depayu mam mokre sny w sumie.

2

@IronSanHybrid Andres jeszcze miał włosy. Jaki piękny ;(

1

Kiedyś czekało się na spotkania z najlepszymi z podekscytowaniem, bo wiadomo było, że jedna bramka może zaważyć na tym kto awansuje. A teraz czekam jak na ścięcie na Bayern...

4

Dobrze, że ta przerwa reprezentacyjna, bo po 3 meczach już mam dość Barcy xD

6

Zszedł ten parodysta, można zacząć w spokoju oglądać.

9

Sprzedaliśmy Malcoma, wypożyczyliśmy Trincao, a mam wrażenie, że każdy z nich byłby lepszy od Griezmanna. XD nawet kurde Tello albo Deulofeu.

2

Koeman nie ściąga kitkowca by ludzie na Niego nie gwizdali.

21

Jak Griezmann do końca meczu będzie na boisku, to dla mnie Koeman jest skończony.

4

Koeman to beton.

2

Dawaj tego Coutinho...

10

Kiedyś taki Pedro był rezerwowym, a zjadał tego śmiesznego Francuzika na śniadanie

0

@marcin000019 no no.

0

@marcin000019 widzę, że parafrazujesz mój komentarz do Twoich dzisiejszych wypocin, które potem koniec końców usunąłeś. Jesteś tak żałosny, że zastanawiam się ile masz lat :D

25

Ej ale tak serio, to nie widziałam Antka przy piłce w ogóle. XD

5

Alba bez Messiego jest jak Karol bez Norka.

3

Dobra, zamknął mordy xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?