clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos zawsze się zastanawiam w takich sprawach, czy jakby np nie znalazł zwłok powieszonego brata to byłby mordercą w przyszłości?
0
@michal26 no wtedy bierzesz ofertę podstawową + sport. Czy same kanały sportowe to nie wiem, ale z drugiej strony w pracy nie mam tych wszystkich TVNów, TVP czy innych kanałów tylko same sportowe, a mamy talerz c+. Musisz zapytać w salonie :D ale pewnie jest taka możliwość
0
@koksik2700 pewnie. :D
1
@michal26 mam wszystkie Canal+, pakiet filmowy, HBO, wszystkie Polsaty z LM, 4 kanały Eleven, Eurosport 1 i 2. Polsatu Sport tego zwykłego nie ma bo usunęli z oferty C+ pewnie przez to, że to konkurencja. Nie wiem. :D kiedyś było, teraz nie ma możliwości dokupienia nawet.
3
@koksik2700 nie wskoczy. :D zamykam
2
@michal26 tylko C+. Ja za to wszystko i więcej place 115 zł miesięcznie.
14
@marcin000019 sam robisz błędy typu ,,tą książkę" bo ostatnio widziałam, a komuś wypominasz. XD
0
@Ghotti ten normalny się odezwał
0
@Ghotti ale mi wygodniej na PS4 kurła.
0
@viscajasiek a jak do Nas przychodził to nogi jak patyczki. Szkoda, że się tak zapuścił.
0
@Ghotti bo na PS4 korzystam z Netflixa, HBO Go i oglądam anime z przeglądarki. :D no i jak PS5 się zepsuje xD
1
@patrykzmc2000 Ja mam PS4 i PS5. Na PS4 masz przeglądarkę a na PS5 nie. Tak samo HBO Go. :D no i w razie czego jak jedna się zepsuje to jest druga. Sprzedasz PS4 za 600-700 zł, moim zdaniem nie warto.
0
@Ghotti nieee, on jest piękny ale to nie to :D moje serce należy do Andresa
4
@geass kawka i ciacho z Andresem Iniestą. Nikogo więcej.
0
@Kgorecki2500 no ale jak już był na tym meczu, to co miał robić?
22
@Kgorecki2500 nie lubię go, ale był na meczu to co miał siedzieć ze smutną miną? Serio już bez przesady xD
2
@Ghotti nie denerwuj mnie xd
@koksik2700 to kup na premierę, przejdź i mi sprzedasz za 150 ^^
1
@koksik2700 aż taką fanką nie jestem by brać kolekcjonerkę ale na pewno kupię. Może nie na premierę bo chwilę przed wychodzi Elden Ring i dopiero jak skończę ER to biorę HZD. :D ale robi wrażenie
5
Barca może się uczyć od Polski skuteczności. :D
3
Lewy Nas zgwałci bez mydła.
0
Krychowiak weź Ty zrezygnuj z tej reprezentacji. XD
1
Ajajajajajajaj :((
3
@marcin62 ZA TEMERIĘ!!!
0
@Rust_Cohle on jest tak hot, że to jest szok. :D
1
@Rust_Cohle Asensioooooo ^^
4
Brawo Iga. Teraz powinno być lepiej. :D
1
@koksik2700 oczywiście, że możliwa. Mam przyjaciela od wielu lat i moge mu powiedzieć wszystko. Co prawda woli chłopaków, ale o tym nie wspomniałeś :D
0
Iga jeszcze to wyciągnie.
1
@BordeR cudowna psinka :D
0
@budel17 no niestety. Tylko PC + PlayStation :(