1

@AmigoBlancos zawsze się zastanawiam w takich sprawach, czy jakby np nie znalazł zwłok powieszonego brata to byłby mordercą w przyszłości?

0

@michal26 no wtedy bierzesz ofertę podstawową + sport. Czy same kanały sportowe to nie wiem, ale z drugiej strony w pracy nie mam tych wszystkich TVNów, TVP czy innych kanałów tylko same sportowe, a mamy talerz c+. Musisz zapytać w salonie :D ale pewnie jest taka możliwość

0

@koksik2700 pewnie. :D

1

@michal26 mam wszystkie Canal+, pakiet filmowy, HBO, wszystkie Polsaty z LM, 4 kanały Eleven, Eurosport 1 i 2. Polsatu Sport tego zwykłego nie ma bo usunęli z oferty C+ pewnie przez to, że to konkurencja. Nie wiem. :D kiedyś było, teraz nie ma możliwości dokupienia nawet.

3

@koksik2700 nie wskoczy. :D zamykam

2

@michal26 tylko C+. Ja za to wszystko i więcej place 115 zł miesięcznie.

14

@marcin000019 sam robisz błędy typu ,,tą książkę" bo ostatnio widziałam, a komuś wypominasz. XD

0

@Ghotti ten normalny się odezwał

0

@Ghotti ale mi wygodniej na PS4 kurła.

0

@viscajasiek a jak do Nas przychodził to nogi jak patyczki. Szkoda, że się tak zapuścił.

0

@Ghotti bo na PS4 korzystam z Netflixa, HBO Go i oglądam anime z przeglądarki. :D no i jak PS5 się zepsuje xD

1

@patrykzmc2000 Ja mam PS4 i PS5. Na PS4 masz przeglądarkę a na PS5 nie. Tak samo HBO Go. :D no i w razie czego jak jedna się zepsuje to jest druga. Sprzedasz PS4 za 600-700 zł, moim zdaniem nie warto.

0

@Ghotti nieee, on jest piękny ale to nie to :D moje serce należy do Andresa

4

@geass kawka i ciacho z Andresem Iniestą. Nikogo więcej.

0

@Kgorecki2500 no ale jak już był na tym meczu, to co miał robić?

22

@Kgorecki2500 nie lubię go, ale był na meczu to co miał siedzieć ze smutną miną? Serio już bez przesady xD

2

@Ghotti nie denerwuj mnie xd
@koksik2700 to kup na premierę, przejdź i mi sprzedasz za 150 ^^

1

@koksik2700 aż taką fanką nie jestem by brać kolekcjonerkę ale na pewno kupię. Może nie na premierę bo chwilę przed wychodzi Elden Ring i dopiero jak skończę ER to biorę HZD. :D ale robi wrażenie

5

Barca może się uczyć od Polski skuteczności. :D

3

Lewy Nas zgwałci bez mydła.

0

Krychowiak weź Ty zrezygnuj z tej reprezentacji. XD

1

Ajajajajajajaj :((

3

@marcin62 ZA TEMERIĘ!!!

0

@Rust_Cohle on jest tak hot, że to jest szok. :D

1

@Rust_Cohle Asensioooooo ^^

4

Brawo Iga. Teraz powinno być lepiej. :D

1

@koksik2700 oczywiście, że możliwa. Mam przyjaciela od wielu lat i moge mu powiedzieć wszystko. Co prawda woli chłopaków, ale o tym nie wspomniałeś :D

0

Iga jeszcze to wyciągnie.

1

@BordeR cudowna psinka :D

0

@budel17 no niestety. Tylko PC + PlayStation :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?