clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@budel17 PS5, F1 2020 i Thrustmaster T150. Średnia półka cenowa, nie chciałam droższej ani tych mega tanich. Na takie granie raz na jakiś czas spoko. :D 7 stów chyba kosztuje, bardzo polecam.
3
Kierownica do F1 to mega bajer. Super zabawa. Wiadomo nie na granie kilka godzin dziennie ale włączam sobie na godzinę raz w tygodniu i mega to relaksuje. :D
2
@Barca1992 miało być politykiem a zmieniło mi na ,,policjant" xD
61
Beata Kozidrak jechała nachlana. XD dwa promile, zjeżdżała na chodnik, kierowcy ją zatrzymali i wezwali policję. Powinna siedzieć za takie coś, a ona wyszła po chwili z komisariatu i zabrał ją kierowca. Jak w Polsce chcesz być bezkarny wystarczy być celebrytą albo politykiem. :D
1
@Antimadridista_WR DC ma dodatek fabularny Wyspa Iki.
1
@barcanawieki nie będziesz musiał kupować. Ja kupowałam aktualizacje + dodatek za 125 zł bo miałam kupioną wersję na premierę na PS4 jeszcze. Jak kupisz już dedykowaną na PS5, to nic nie musisz kupować.
0
@Piorun @Ghotti znam danie, dobre ale wolę klasycznego kebsonka. Taka trochę prowizorka.
1
@ptrx już dawno ograne, haha :D
0
@Rust_Cohle z tym Pjaniciem to ktoś chyba trollował.
0
@Dzemik55 mi szła 3 dni.
0
@LambiPL no teraz te pół roku będzie obfite w gry. W końcu coś ruszyło na rynku gier :D
0
@ptrx jak coś to pisz na PW, chętnie pomogę w opowieściach. ^^
4
@tadzik447 tylko Wiesiek.
0
@Ghotti nie wspominaj mi nawet o tym... :(
2
Wszystkie trofea w dodatku Ghost of Tsushima Wyspa wbite. Bardzo fajny dodatek, wyczyszczenie wszystkiego zajęło 10h więc myślę, że całkiem spoko. Największy problem był, że trzeba było zdobyć trofkę online ale to pomogliśmy sobie razem z @OnlyBarcelona
Jak ktoś się waha, to jak najbardziej warto. Przepiękne widoki, fajna fabuła (nie jest sztucznie wydłużana) no i bardzo dużo smaczków dla tych którzy ukończyli Ghosta i inne gry Sony (nawiązanie do Bloodborne czy God of War). Polecam :D
0
@sebo939 niestety. No za dużo, do tego dochodzi Barca która zawsze była jakąś odskocznią. No bywa.
0
@msmsms sprawy związkowe, sprawy chorobowe rodziców + praca. Wszystko posypało się jak domek z kart w ciągu 3 tyg
2
@msmsms no ja mam teraz w życiu taki armageddon, że zastanawiam się nad psychiatrą. A sytuacja Barcelony to idealne dopełnienie całego dramatu w moim życiu. :)
Edit: właśnie ostatni miesiąc to jest koszmar.
1
@Roobo bo regularnie strzela w każdym sezonie swojej kariery? Też go nie lubiłam ale to on w zeszłym sezonie wygrał nam PK. Zamiana go na Luuka to tragedia
0
@Xxxbarca4ever no to sprzedać Antka, dać szanse młodym a nie De Jongowi. Przecież to co teraz się stało jest pozbawione sensu.
2
@Ghotti Ty poszedłeś spać, więc nie masz prawa głosu. :D
8
Serio niektórzy myślą, że my tu płaczemy za Antkiem. Nie, wielkości nawet powieką nie drgnęła. Chodzi o to, że nie kupiliśmy nikogo w zamian...
0
@Roobo tylko że Griezmann te kilkanaście bramek by strzelił, a Luuk?
0
@Cvzx już wolałabym by został Trinką albo Konrad...
0
@Roobo podobnym ale kilka punktów na pewno by zagwarantował bramkami, bo aż tak mało znów ich nie strzelał. Antek out ale ktoś za Niego...
0
@tomcias10 lepiej żeby u Nas grał Manaj, niż wypożyczać tego dziada De Jonga. No ale po co, lepiej pozbyć się młodych. Bardzo perspektywiczne.
2
@MarFan kurła człowieku, bronisz Laporty po każdym złym ruchu. Razem z Rikim Piczem gracie w golfa czy o co Ci chodzi? Wczoraj go broniłeś przed odejściem Antka i zakontraktowaniem tego drewniaka, teraz też. XDDD
0
Nawet po odejściu Leo poczułam takiego kopa i mega jarałam się nowym sezonem, to co czuję teraz to jak strzał w pysk. XD Depay (odpukać) połamie się i mamy atak na poziomie 2 części tabeli Ligi.
17
Myślałam, że jednak nie zdążyli a jednak. Griezmanna nie szkoda ale ten Luuk to jeden wielki żart. Laporta się skompromitował, tak jak cieszyłam się, że on przejmie stery w Barcy, tak teraz jestem całkowicie rozczarowana. Ciekawe jak nadal niektórzy będą go bronić.
7
Griezmann pewnie już film nagrał a tu dupa