clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 ooo, to kibicujemy xD tylko nie wiem komu
2
Błachowicz w Ninja :D będą jaja jak wpadnie na 1 przeszkodzie
0
@kulek22 aaa, widzisz. :D czyli różnica w sumie żadna xD
0
@daniel32778 miałam za mało powietrza i przejeżdżałam obok budowy gdzie leżały jakieś tam resztki czegoś i zwyczajnie się przecięła. :(
0
Mam pytanie do zajawkowiczów rowerowych i nie tylko. Otóż przecielam z tyłu oponę w rowerze razem z dętką. Rozmiar opony to 27,5x2.0, taką też zamówiłam na Allegro. Przysłali mi tej samej firmy (Continental) ale 27,5x2.1.
Czy mogę założyć z tyłu szerszą oponę o to 10 mm? :|
1
@koksik2700 albo nowy kolor pada ^^
0
@Fenyx chciałabym ale niestety. :D
@4drian0 to byłoby coś ale bardziej czekam na BB 2.
0
@Fenyx XD to nie ja, to przeciek i ktoś kto go robił szybko pewnie strzelił fotkę.
@FCMichalo chyba za 2 dni.
@koksik2700 zobaczymy. :D trailer GoW to będzie coś.
4
https://zapodaj.net/693dd2c2af967.jpg.html
Przecieki odnośnie pokazu PlayStation. Czyli doczekamy się w końcu GoW Ragnarok. :D
0
@Janas11224 Vampyr? Może Little Nightmares? ^^
2
Parodia Wiedźmina, jeszcze gorąca. :D kisnę xD
0
@Janas11224 a chcesz coś z otwartym światem? Ja mam zawsze po dużych grach takiego ,,kaca", że lubię sobie ograć coś krótkiego ale treściwego :D
0
@Janas11224 tak, przeszłam całą fabułę. Zakończenie mi się podobało ale poczułam też trochę ulgę, że to koniec. :D były super momenty, super misję ale kurcze czegoś mi brakuje w tej odsłonie. Origins mi się podobał, bo jestem fanką Egiptu i w ogóle takiego klimatu, Odyssey był przepiękny a Valhalla... Może też dlatego, że wikingowie to nie do końca mój klimat. Najgorsza część AC to i tak Syndicate...
1
@Lola120 ja mam 27 i nie narzekam. Myślę, że po 30-stce przyjdzie załamanie xD
0
@Janas11224 a ja kupiłam Złotą Edycję na premierę za 360 zł na PS4, teraz grałam w Gniew Druidów kilka godzin, potem po premierze w Oblężenie Paryża no i nie mogę się wciągnąć. Nie wiem co jest. Jestem wielką fanką serii ale Valhalla z tej trójki Origins, Odyssey i właśnie Valhalla podobała mi się najmniej. :( Podstawkę przeszłam trochę na siłę, by po prostu skończyć tę grę...
0
@don'T.R.I.P.e Liverpool
https://www.goalinn.com/football/nike-liverpool-fc-21-22-stadium-away-short-sleeve-t-shirt/138126033/p
2
Przydałaby się jakaś seria na LR o anime. Widzę, że trochę osób jednak ogląda :D
0
@LS niezbyt lubię temat wampirów. :D jedyne anime które mega mi podpasowało i poryło głowę to Shiki, też o wampirach. Nie wiem czy widziałeś?
1
@swiergol2 koniecznie sprawdź:
Atak Tytanów
Yakusoku no Neverland
Fullmetal Alchemist Brotherhood (koniecznie Brotherhood)
Hunter x Hunter
A z takich krótszych które mega zapadły mi w pamięć to Zankyu no Terror chociażby. :(
0
@LS Atak Tytanów to moje TOP3 anime. Właśnie Atak Tytanów, Fullmetal Alchemist Brotherhood, no nie spotkałam się żeby ktoś powiedział że się nie podoba :D
0
@zuang1995 oglądałam ^^ teraz niedawno skończył się drugi sezon Yakusoku no Neverland, pierwszy sezon to był taki sztos jakich mało, drugi sezon słabszy ale całość anime 9/10.
2
@Jakchcesz polecam Hunter x Hunter np :D
1
@swiergol2 tematyka hmm.. nie ma jako tako super mocy jak w Dragon Ball ale są alchemicy który poprzez ,,magię" zdobywają pewne umiejętności. Cudowna historia, naprawdę polecam. Można się pośmiać, popłakać i mega wciąga.
1
Po 5 latach wracam do anime Fullmetal Alchemist Brotherhood. Cudowna historia, wzruszająca, do tego świetny soundtrack i napisane postacie. Jak ktoś nie oglądał to polecam. :D
7
@4drian0 życzenie kontuzji komukolwiek czy to Leo czy Lewemu, a nawet Ryśkowi co po piwie kopie w B klasie to moim zdaniem trzeba mieć nieźle nasrane pod kopułą.
2
@Rust_Cohle Tyrion Lannister - Gra o Tron
I w sumie tyle, obejrzałam dużo seriali ale jakoś nie mam ulubionych postaci. :D chyba, że seriale animowane się liczą to:
2. Vegeta - serial Dragon Ball
3. Levi Ackermann - Attack on Titan
5
@AmigoBlancos po prostu kupili licencję tak jak Polsat ma teraz Taniec z Gwiazdami :D
0
Iga musi odpalić jeszcze raz :(
0
@Rust_Cohle takich facetów tu już było mnóstwo...
0
@Rust_Cohle wiem, że wiesz bo @Ghotti mi powiedział, że Ci powiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)