0

@Objectivo no były ale wątpię by w sumie dali tę grę szybko. A trochę ponad stówka za wersję PS5 z dodatkami jakimiś to nie majątek. :D

6

Kupiłam sobie grę Tony Hawk Pro skater 1+2. :D świetna jest, jak ktoś jeszcze pamięta czasy pierwszych części odgrywanych na kompie 20 lat temu to już w ogóle nostalgia go złapie. Ja pamiętam mojego pierwszego Tonego, którego kupił mi dziadek w kiosku razem z gazetą. Teraz jest za 137 w PS Store edycja deluxe na PS5. Myślę, że warto :D

0

@Kretok raczej nie wytrzyma. To naprawdę spoko oferta.

0

@koksik2700 z jednym. Ja kupiłam chwilę po premierze bez gier i z jednym pasem za 2299. Czyli podstawowy zestaw.
@MesQueUnClub_87 no ja właśnie się zastanawiam nad kupieniem drugiego ale jak ktoś aż tyle nie gra to stacja dokująca załatwi sprawę :D

1

@koksik2700 no to ja dla porównania zapłaciłam 2299 xD

0

@koksik2700 mi się one bardzo podobają. W ogóle na początku chciałam dokupić czarnego pada ale ten biały jednak bardziej mi się podoba :D

0

@koksik2700 no już ze sprzedanymi, a tu jak sprzedasz to wyjdzie z 2500

5

@gumaz no a jak. Jak nie pozwoli to nie będzie moim facetem.

0

@Dojaar xddddd no, no.

0

@MesQueUnClub_87 oczywiście, że tak lekko licząc za pada i grę dostaniesz 550 zł.

0

Niezły bajzel był w finale US Open...

0

Powiem Wam, że Carlo tak -15kg od ostatniego sezonu w RM.

2

@IronSanHybrid luzik, ważne żebyś jej nie kisił na jakiejś półce bez przepływu powietrza. :)

2

@IronSanHybrid pionowo. Tak, mi z tyłu też leci ciepełko, dlatego ważne żeby konsola miała dużo miejsca z tyłu :D

0

@Transu96 profesjonalizm widzę :D

0

@Transu96 mam nadzieję, że nagrasz filmik z losowania? Żeby nie było żadnych podstępów!!! :D

0

Myślicie, że Real dziś wdupi?

2

@IronSanHybrid nieee, po prostu byłam ciekawa czy dołączysz do zabawy. Nie demonizuj mnie :(

0

Ale Milan zmarnował karnego xd

3

Taki Pedro to by się Nam przydał. Bardzo lubię tego piłkarza. Zepsuta 100% sytuacja? Uśmieszek pod wąsikiem. Ech.

0

@arasz1819 no niestety, nie mogę się nie zgodzić. Cruyff top.

0

@arasz1819 ta osobowość to mam nadzieję @Iniesta

0

@Transu96 @IronSanHybrid w końcu potwierdził udział?

6

Ciekawostka dla fanów Barcy i wielkiego Andresa. FC Barcelona na swoim oficjalnym koncie na YT dodała bramkę Iniesty z Chelsea w wersji 10-godzinnej. XD



Oglądamy z @Ghotti

1

Aż mam ochotę podłączyć kierownice pod PS5 i pojeździć bolidem. :D

0

Na ten moment Legia Warszawa w strefie spadkowej Ekstraklasy.

0

@marcin62 pamiętam jak to oglądałam i zawsze się dziwiłam, że ludzi nie ogarniają. XD z perspektywy czasu wciskanie przycisków na telefonie i te lagi to dramat.

17

Messi nie jest piłkarzem Barcy, Ronaldo nie gra już w Realu a tu kłótnie jak za starych dobrych czasów. Ach, czuje się 5 lat młodsza ^^

10

@FCMichalo i to jest właśnie przykład rasizmu, a nie powiedzenie, że ktoś jest czarny jak jest czarny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?