clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 czosnek ale taki konkret, by na drugi dzień jeszcze męczył. Ach. @Ghotti chłop jak dąb a żołądek jak... ^^
1
@robsesh PS5
@IronSanHybrid nie żeby coś ale @OnlyBarcelona ani razu ze mną nie wygrał xD
1
@Ojciec5tkidzieci pamiętam poziom trudności Gothica 2, jak jakiś noob Ci mówi: no wyjdź bramą, potem masz las i w sumie radź sobie sam ale tam jest jaskinia. Zapomniałem powiedzieć, że biega tam Ork, 10 ścierwojadów no i może jakiś topielec. A teraz? Znacznik na mapie, GPS, dokładnie pokazana droga.
XD
1
@IronSanHybrid trzymam kciuki! Ale możemy kiedyś w coś popykać, poza turniejem. :D
1
@tadzik447 moje marzenie. :O polać to tylko sosem czosnkowym i ostrym. Do tego zimna Cola. OMG.
0
@lukaszbarca15 Soldier's Eyes?
0
@PatrychoO chyba pierwszy raz w życiu w FUT nie będę grała przede wszystkim piłkarzami La Ligi. :(((
36
Kiedy Thomas Tuchel podpisał kontrakt z PSG w 2018, przeprowadził się do pięknego domu. On i jego żona zatrudnili wtedy gospodynię pochodzenia filipińskiego, aby zajęła się domem.
Kobieta bardzo dużo pracowała, zawsze była profesjonalna i dostępna dla rodziny na każde zawołanie. Z czasem nawiązała się między nimi więź i pewnego dnia Thomas dowiedział się, że gosposia zbiera pieniądze na ciężką operację serca dla jednego ze swoich dzieci.
Nie zadając nawet najmniejszego pytania, Tuchel postanowił w pełni sfinansować operację. Wszystko przebiegło pomyślnie, ale to nie wszystko...
Gdy trener czuł, że może stracić prace w Paryżu, zapytał swoją gospodynię, jakie jest jej największe marzenie. Kobieta odpowiedziała, że marzy o tym, by pewnego dnia móc wrócić na Filipiny i zbudować tam dom, w którym zamieszka na stałe z najbliższą rodziną.
Po tym jak Niemiec został zwolniony przez PSG i dołączył do Chelsea, nie zapomniał o swojej gospodyni i kupił jej luksusową willę na Filipinach.
VIA: Typowy Kibic Reprezentacji
5
@LecimyPoMajstra a po co Halland miałby tu przyjść? By dostawać podania do tyłu od Roberto? :D
0
@4drian0 oby, oby! Bo czekam a nawet nie ma oferty.
0
@4drian0 wolę nie szastać, bo bjere kolekcjonerkę Elden Ring jak tylko wyjdzie a to pewnie z tysiak będzie lekko. FC6 kupię gdzieś miesiąc po premierze :D
8
@Pilka_jest_okragla ja w Dembele już nie wierzę. To bardziej myślę, że Cou coś podziała niż Bombelek.
0
Bierze ktoś Fifę 22 na premierę? Bo mam plan przyjanuszować i kupić gdzieś tydzień po premierze na OLX od tych, którzy zdążą się zniechęcić. Może z 50 dyszek będę do przodu. XD waham się w sumie. Czy na premierę czy poczekać. Kusi, tym bardziej, że Dying Light II odpada w tym roku bo przesunięte.
1
@PatrychoO człowiek przywykł do Darasa i jakoś tak dziwnie. :(
5
@Encore kreatywna księgowość :D
0
Jak Messi, Neymar i Su...Mbappe dziś zagrają to może paść trochę bramek na otwarcie ich współpracy.
0
@DaPidejpi myślę, że będzie chciał odejść. Jak nie teraz to za 2 lata.
9
Mam wrażenie, że nawet jak pan sprzedający bilety albo pan, który sprząta szatnie się pochoruje to Puig go nie zastąpi. :D
0
@Majkel12 2026
2. 2024
3. 2023
4. 2023
5. 13
0
@goldmetaxa myślę, że większość ludzi to widzi od kilku lat. XD
0
@geass nie wiem, chciałabym zasnąć i obudzić się jak już ten klub nie będzie memem :D
3
Ale bym sobie pooglądała taką Barcę bez tego rudego betonu.
1
@Alvarinho u Nas też jeszcze nikt nie grał. Racja. :D @Transu96 możesz przesunąć Obiektywnego, bo z @Alvarinho już jesteśmy plus minus dogadani.
0
@Homeopata8989 no dlatego też myślę, że wygrają dwoma bramkami. :D
1
@Bykunn czy 2 bramki to zleje? Stawiam, że mecz będzie wyrównany a ostatnie 15 minut Real wciśnie na pałę jakąś bramkę albo dwie :D
0
@gumaz na Real -1,5 jest kurs 6,25... :D moim zdaniem całkiem realne, że wejdzie. A Inter moim zdaniem strzeli max 1 bramkę.
4
Ciekawy kurs na dziś:
Inter Mediolan vs Real Madryt
Handicap Real -1,5
Club Brugge KV vs PSG
Handicap PSG -1,5
Kurs łączny: 10,5
1
@Zoker będziemy mieli ale dzięki tym chłopakom wyżej.
5
Cou, Depay, Frankie, Fati (?), Jeśli w przyszłym roku zagramy w LM to chyba dzięki Nim.
1
@NaFazieHitman luzik. XD