2

@Janiama moim zdaniem gorzej niż teraz grać nie mogą. Może być tylko lepiej albo samo źle.

1

Gdzie podziali się Kumanowcy?

2

Roberto zakłada opaskę kapitanska. Oczy mi krwawią.

5

Mogli więcej holenderskiego szrotu nasprowadzać by rudy kloc był zadowolony.

31

Ta akcja jest podsumowaniem naszej drużyny.

6

Mamo, chce Nojera
Mamy Nojera w domu
Nojer w domu:

0

Nawet Mats zachowuje się jak nie on. :(

4

Szkoda, że nie można trenera zwolnić w połowie meczu. Już by rudy miał wypad.

2

@Janiama nie ma żadnego sensownego argumentu za tym, że Roberto gra. Niestety.

0

Jak tam Atalanta? Jest szansa na zwycięstwo?

0

@LS nie zamierzam.

0

@IronSanHybrid Craig w Casino Royal to było ciasteczko, teraz taki trochę plastuś piernik. XD

0

@Jakchcesz 8 lat to ostre przegięcie i mój hype na GTA 6 spadł prawie do zera. Wyjdzie to spoko, nie wyjdzie też dobrze, pogram w coś innego.

0

@Ghotti no fakt :D
@MesQueUnClub_87 racja. A co do zestawu to średni niestety, ostatnio widziałam lepsze więc lepiej poczekaj :)

0

@MesQueUnClub_87 @Ghotti zawsze jak ktoś mnie oznacza to albo coś o konsolach albo głupotki zboczone. XD

3

No i zrobił to. Ehhh. Boli serce. :(

2

Neymar ale się zrobił kloc. Neymar w Barcy >>>> Neymar z PSG

0

@klopx to nowy Iniesta według niektórych.

2

Już trochę czasu minęło a nadal boli jak widzę Leo jak się cieszy z Paryżanami...

0

@Ghotti @Rust_Cohle panowie spokojnie. Każdy post o kebabie to świętość, nie sprzedawać sobie kuksańców :D

0

@Pawel13sz ale strach był ^^

2

Dziś prawie bym się przekręciła, bo zjadłam mango. Zawsze jadłam jakoś przetworzony ten owoc, a nie ,,sam". Zaczęło się od łaskotania w podniebienie, a skończyło na dusznościach. Dobrze, że w domu miałam leki. ;/ Egzotyka nie dla mnie :D

1

@pt9 Overcooked może, 1 i 2. :D ale Unravel Two TOP.

2

@pt9 Unravel Two.

3

@LeoMessiah bardzo ją lubiłam ale ostatni sezon... Ech. :(

2

Tata Ansu który płacze, piękne obrazki :(

4

Ansuuuuuuuuuuu Jezus Maria

6

Ogólnie naszym najgorzej dośrodkowującym piłkarzem obecnie jest chyba Alba...

9

A Umtiti to na wakajkach jest, trenuje coś czy co? XD

7

Nie ma rudego betona na ławce to od razu piłeczka chodzi.

^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?