clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama moim zdaniem gorzej niż teraz grać nie mogą. Może być tylko lepiej albo samo źle.
1
Gdzie podziali się Kumanowcy?
2
Roberto zakłada opaskę kapitanska. Oczy mi krwawią.
5
Mogli więcej holenderskiego szrotu nasprowadzać by rudy kloc był zadowolony.
31
Ta akcja jest podsumowaniem naszej drużyny.
6
Mamo, chce Nojera
Mamy Nojera w domu
Nojer w domu:
0
Nawet Mats zachowuje się jak nie on. :(
4
Szkoda, że nie można trenera zwolnić w połowie meczu. Już by rudy miał wypad.
2
@Janiama nie ma żadnego sensownego argumentu za tym, że Roberto gra. Niestety.
0
Jak tam Atalanta? Jest szansa na zwycięstwo?
0
@LS nie zamierzam.
0
@IronSanHybrid Craig w Casino Royal to było ciasteczko, teraz taki trochę plastuś piernik. XD
0
@Jakchcesz 8 lat to ostre przegięcie i mój hype na GTA 6 spadł prawie do zera. Wyjdzie to spoko, nie wyjdzie też dobrze, pogram w coś innego.
0
@Ghotti no fakt :D
@MesQueUnClub_87 racja. A co do zestawu to średni niestety, ostatnio widziałam lepsze więc lepiej poczekaj :)
0
@MesQueUnClub_87 @Ghotti zawsze jak ktoś mnie oznacza to albo coś o konsolach albo głupotki zboczone. XD
3
No i zrobił to. Ehhh. Boli serce. :(
2
Neymar ale się zrobił kloc. Neymar w Barcy >>>> Neymar z PSG
0
@klopx to nowy Iniesta według niektórych.
2
Już trochę czasu minęło a nadal boli jak widzę Leo jak się cieszy z Paryżanami...
0
@Ghotti @Rust_Cohle panowie spokojnie. Każdy post o kebabie to świętość, nie sprzedawać sobie kuksańców :D
0
@Pawel13sz ale strach był ^^
2
Dziś prawie bym się przekręciła, bo zjadłam mango. Zawsze jadłam jakoś przetworzony ten owoc, a nie ,,sam". Zaczęło się od łaskotania w podniebienie, a skończyło na dusznościach. Dobrze, że w domu miałam leki. ;/ Egzotyka nie dla mnie :D
1
@pt9 Overcooked może, 1 i 2. :D ale Unravel Two TOP.
2
@pt9 Unravel Two.
3
@LeoMessiah bardzo ją lubiłam ale ostatni sezon... Ech. :(
2
Tata Ansu który płacze, piękne obrazki :(
4
Ansuuuuuuuuuuu Jezus Maria
6
Ogólnie naszym najgorzej dośrodkowującym piłkarzem obecnie jest chyba Alba...
9
A Umtiti to na wakajkach jest, trenuje coś czy co? XD
7
Nie ma rudego betona na ławce to od razu piłeczka chodzi.
^^