clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Chakalaka Ansu to dobry chłopak, Buenos dias na klatce mówi.
0
@Pawel13sz sparafrazowałam trochę występ jednego rudego w Idolu. ,,bo jestem RUDY?!". XD
1
@Pawel13sz bo co, bo gruba?
1
@Darkfin z tym, że sataniści LaVeya nie uznają dobra i zła. Tak samo wbrew pozorom, nie czczą szatana.
9
@Rust_Cohle ja mogę być to będzie parytet załatwiony ^^
1
Natrafiłam dziś na bardzo ciekawy wywiad z ,,rodziną królewską satanizmu". Zanim niektórzy się oburzą, nie, nie chodzi o tych satanistów co mordują małe kotki. :D
Jakby ktoś był zainteresowany, polecam.
Jestem ciekawa z iloma poglądami satanistów się zgadzacie?
- to wygrany (np w wojnie) decyduje co jest dobre a co złe, a z biegiem lat jego złe uczynki są wybielane (przykład Napoleon)
- dobry morderca to żołnierz na wojnie, zły ten bez munduru, jak można usprawiedliwić jednego a drugiego nie, skoro oboje zabijają?
- pomaganie tylko silnym i produktywnym jednostkom
To tylko tak w skrócie. :D ogólnie od gościa programu bije niewyobrażalna obojętność, zimno i spokój. Ciekawe doświadczenie obejrzenie tego wywiadu. :D jak ktoś się nie orientuję są to osoby związane z Kościołem Szatana LaVeya (ta pani to jego córka), jako ciekawostkę dodam, że muzyk Marilyn Manson jest honorowym kapłanem (nie jest jednak wyświęcony) w tym kościele.
Zapraszam do kulturalnej dyskusji zarówno katolików jak i osoby niewierzące.
0
@Alvarinho ja w robocie do 21, około 22 możemy zagrać :)
2
@barcelonaLM no zrobią zadymę i co z tego wyjdzie? W Polsce każda zadyma kończy się po kilku dniach, bo ktoś próbuje się wylansować i świeci swoim ryjem przed kamerami jak pani Lempart, a reszta ma dość i idzie do domu. Xd
1
@Volk każdy z piłkarzy których wymieniłeś ma więcej klasy niż cała nasza drużyna obecnie. Niestety.
2
@Dzemik55 Zalando i Zalando lounge. :D
0
@Transu96 dziś postaram się zagrać bo teraz miałam 2x12h w pracy ale wieczorem ogarniemy z @Alvarinho
1
@BorzyKrzys no ale to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, więc prawie tak jak TVP.
6
@marcin62 dobrze, że TVP zatrudnia same talenty. Szczególnie to było widać w Opolu jak co druga osoba fałszowała. XD
1
@Janas11224 ale byczku, akurat w tym roku FIFA na PS5 i XBX jest naprawdę zmieniona. Na PS4, Xbox One czy PC kupowanie mija się z celem bo to tylko zaktualizowana 21.
0
@OnlyBarcelona no to był żart, nie unoś się :D
0
@tomek8756 znam. :D
0
@DaPidejpi ale o mnie mówić ,,coś". Wstydu nie masz. ಠ_ಠ
3
@Encore wychowała mnie ulica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Jak PSG było małe, to je rodzice karmili z procy
1
@IronSanHybrid jak weszłam do piwnicy u Hendrika, którego zaatakował Dziki Gon to właśnie tam zmieniały się włosy. XD spotkało mnie to krótko po premierze PS5 i nawet zrobiłam zdjęcie i kolegom wysyłałam. Nie wiedziałam, że to takie wydarzenie :D
7
Stara PSG wzięła kredyt w powerbanku.
39
@MarioVeB! Glik by go nakrył czapką.
3
@Bykunn mówiłam, że Real się odpali w ostatnich 10 minutach. Ale niestety (stety) wcisnęli tylko 1 bramkę.
1
PSG to chyba będzie najlepsza drużyna w FIFIE i nic więcej.
1
Ale Neymar to jest żelbetonowy kloc. Kiedyś jego gra to była magia a teraz?
3
Messiemu psycha siadła jak zobaczył wczoraj co go ominęło w Barcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO 2-3 lata jak pozbędziemy się wszystkich miękkich fajek
0
@OnlyBarcelona noo, musiałam :D ;*
0
@Ghotti biedny :(
2
@Bykunn Real zagra kosmiczne ostatnie 10 min. XD albo i nie, wtedy wdupią i też humor gitowa