18

@Chakalaka Ansu to dobry chłopak, Buenos dias na klatce mówi.

0

@Pawel13sz sparafrazowałam trochę występ jednego rudego w Idolu. ,,bo jestem RUDY?!". XD

1

@Pawel13sz bo co, bo gruba?

1

@Darkfin z tym, że sataniści LaVeya nie uznają dobra i zła. Tak samo wbrew pozorom, nie czczą szatana.

9

@Rust_Cohle ja mogę być to będzie parytet załatwiony ^^

1

Natrafiłam dziś na bardzo ciekawy wywiad z ,,rodziną królewską satanizmu". Zanim niektórzy się oburzą, nie, nie chodzi o tych satanistów co mordują małe kotki. :D


Jakby ktoś był zainteresowany, polecam.

Jestem ciekawa z iloma poglądami satanistów się zgadzacie?
- to wygrany (np w wojnie) decyduje co jest dobre a co złe, a z biegiem lat jego złe uczynki są wybielane (przykład Napoleon)
- dobry morderca to żołnierz na wojnie, zły ten bez munduru, jak można usprawiedliwić jednego a drugiego nie, skoro oboje zabijają?
- pomaganie tylko silnym i produktywnym jednostkom

To tylko tak w skrócie. :D ogólnie od gościa programu bije niewyobrażalna obojętność, zimno i spokój. Ciekawe doświadczenie obejrzenie tego wywiadu. :D jak ktoś się nie orientuję są to osoby związane z Kościołem Szatana LaVeya (ta pani to jego córka), jako ciekawostkę dodam, że muzyk Marilyn Manson jest honorowym kapłanem (nie jest jednak wyświęcony) w tym kościele.

Zapraszam do kulturalnej dyskusji zarówno katolików jak i osoby niewierzące.

0

@Alvarinho ja w robocie do 21, około 22 możemy zagrać :)

2

@barcelonaLM no zrobią zadymę i co z tego wyjdzie? W Polsce każda zadyma kończy się po kilku dniach, bo ktoś próbuje się wylansować i świeci swoim ryjem przed kamerami jak pani Lempart, a reszta ma dość i idzie do domu. Xd

1

@Volk każdy z piłkarzy których wymieniłeś ma więcej klasy niż cała nasza drużyna obecnie. Niestety.

2

@Dzemik55 Zalando i Zalando lounge. :D

0

@Transu96 dziś postaram się zagrać bo teraz miałam 2x12h w pracy ale wieczorem ogarniemy z @Alvarinho

1

@BorzyKrzys no ale to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, więc prawie tak jak TVP.

6

@marcin62 dobrze, że TVP zatrudnia same talenty. Szczególnie to było widać w Opolu jak co druga osoba fałszowała. XD

1

@Janas11224 ale byczku, akurat w tym roku FIFA na PS5 i XBX jest naprawdę zmieniona. Na PS4, Xbox One czy PC kupowanie mija się z celem bo to tylko zaktualizowana 21.

0

@OnlyBarcelona no to był żart, nie unoś się :D

0

@tomek8756 znam. :D

0

@DaPidejpi ale o mnie mówić ,,coś". Wstydu nie masz. ಠ_ಠ

3

@Encore wychowała mnie ulica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Jak PSG było małe, to je rodzice karmili z procy

1

@IronSanHybrid jak weszłam do piwnicy u Hendrika, którego zaatakował Dziki Gon to właśnie tam zmieniały się włosy. XD spotkało mnie to krótko po premierze PS5 i nawet zrobiłam zdjęcie i kolegom wysyłałam. Nie wiedziałam, że to takie wydarzenie :D

7

Stara PSG wzięła kredyt w powerbanku.

39

@MarioVeB! Glik by go nakrył czapką.

3

@Bykunn mówiłam, że Real się odpali w ostatnich 10 minutach. Ale niestety (stety) wcisnęli tylko 1 bramkę.

1

PSG to chyba będzie najlepsza drużyna w FIFIE i nic więcej.

1

Ale Neymar to jest żelbetonowy kloc. Kiedyś jego gra to była magia a teraz?

3

Messiemu psycha siadła jak zobaczył wczoraj co go ominęło w Barcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO 2-3 lata jak pozbędziemy się wszystkich miękkich fajek

0

@OnlyBarcelona noo, musiałam :D ;*

0

@Ghotti biedny :(

2

@Bykunn Real zagra kosmiczne ostatnie 10 min. XD albo i nie, wtedy wdupią i też humor gitowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?