7

Nie ma rudego betona na ławce to od razu piłeczka chodzi.

^^

3

Czekam na wejście Fatiego.

1

@Criss18Barca i cyk, wszyscy L4

3

Zaraz zaczyna się mecz półfinałowy Świątek vs Sakari. Trzymamy kciuki za Igę, wiem, że było tu paru fanów urody utalentowanej greczynki. :D

8

332 dni temu Bartomeu podał się do dymisji.

2

@IronSanHybrid już myślałam, że się żegnasz

1

@barcanawieki nie przełożą ale boje się, że gra będzie tak zbugowana, że trzeba będzie i tak czekać na patch. :D

0

@Ghotti ja też jestem Twoją kumpelką. Zdrajca. ;!
@MesQueUnClub_87 ja mam PS4, PS5 i czaje się na Xboxa dodatkowo po prostu :D jakbym miała wybierać to tylko PS.

0

@Bogan dokładnie, chodziło o XSX bądź też PS5 jako konsole nowej generacji.
@Ghotti podzielisz się ze mną Game Passem za friko więc muszę korzystać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Od poniedziałku w wyprzedażach Smart na Allegro będzie konsola Xbox Series S za 1099 zł. Jakby ktoś chciał nową konsolę ale nie chcę wywalać ponad 2 razy tyle. :D

0

@Ghotti Ty hejterze

1

@IronSanHybrid nie ma sprawy. :D @Transu96 AHA XD fajnie, że był walkower

3

Ten kto pierwszy poda informacje o tym, że rudy beton out pewnie zdobędzie TOP3 ilości herbów na tej stronie. Może dymisji Bartomeu nie pobije ale zwolnienie Valverde w zasięgu.

0

Ale meczycho xD haahahahhaahha

0

A dla Niemców Filip strzelał. Echhhh :D

4

Wiedziałam, że era po Messim będzie ciężka ale że będziemy grać takie gówno, to chyba najwięksi pesymiści się nie spodziewali...

4

Zaraz Kumanowcy powiedzą, że to nie wina rudego, że Depay nie trafił i w ogóle Barca gra super. :D

7

Depay się dostosował poziomem do tych klaunów.

0

Ogólnie podsumuje to tak:

Szkoda oczu.
XD

4

@Katalonbar była prorządowa. Doskonale to pamiętam. ^^ najlepsze, że wiele z tych osób co teraz tam pracują, pracowały również wtedy.

1

@macio_944 świetna misja. Ja niestety te grę przeszłam tylko raz i więcej do Niej nie wrócę. Dbam o swoje zdrowie psychiczne ^^

0

Panowie jak ta nowa FIFA? Szczególnie pytanie kieruję do posiadaczy PS5 i XSX bo tam podobno są zmiany największe. ^^

0

@Norkusik od poniedziałku. :D coraz bliżej podium ^^

12

Iga Świątek wygrywa 6:4 6:4 i melduje się w ćwierćfinale. Przypominam, że Iga jest w tym turnieju jedynką, a obecnie jest szóstą rakietą świata.

3

Jeden gem dzieli Igę od zwycięstwa.

6

Na Canale+ Sport gra właśnie Iga Świątek w Ostrava Open. Jakby ktoś był zainteresowany :D

0

@insp1re oczekuję, że trener będzie wsparciem dla piłkarzy i pójdzie za Nimi w ogień, a nie takie sranie do własnego gniazda i podcinanie im skrzydeł.

19

Koeman pieprzy o wspieraniu słowem, a on najbardziej miesza z błotem tych chłopaków i podcina im skrzydła. XD

0

@AmigoBlancos ja zamówiłam Momenty Barcy i wypadała mniejsza niż rozmiarowka normalna. Nie wiem co oni odwalają :D

0

@don'T.R.I.P.e też tak uważam ale kiedyś czytałam, że nie można łączyć herbaty z miodem i cytryną, bo coś tam się wytwarza. Z miodem i cytryną piję gorącą wodę ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?