clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ma rudego betona na ławce to od razu piłeczka chodzi.
^^
3
Czekam na wejście Fatiego.
1
@Criss18Barca i cyk, wszyscy L4
3
Zaraz zaczyna się mecz półfinałowy Świątek vs Sakari. Trzymamy kciuki za Igę, wiem, że było tu paru fanów urody utalentowanej greczynki. :D
8
332 dni temu Bartomeu podał się do dymisji.
2
@IronSanHybrid już myślałam, że się żegnasz
1
@barcanawieki nie przełożą ale boje się, że gra będzie tak zbugowana, że trzeba będzie i tak czekać na patch. :D
0
@Ghotti ja też jestem Twoją kumpelką. Zdrajca. ;!
@MesQueUnClub_87 ja mam PS4, PS5 i czaje się na Xboxa dodatkowo po prostu :D jakbym miała wybierać to tylko PS.
0
@Bogan dokładnie, chodziło o XSX bądź też PS5 jako konsole nowej generacji.
@Ghotti podzielisz się ze mną Game Passem za friko więc muszę korzystać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Od poniedziałku w wyprzedażach Smart na Allegro będzie konsola Xbox Series S za 1099 zł. Jakby ktoś chciał nową konsolę ale nie chcę wywalać ponad 2 razy tyle. :D
0
@Ghotti Ty hejterze
1
@IronSanHybrid nie ma sprawy. :D @Transu96 AHA XD fajnie, że był walkower
3
Ten kto pierwszy poda informacje o tym, że rudy beton out pewnie zdobędzie TOP3 ilości herbów na tej stronie. Może dymisji Bartomeu nie pobije ale zwolnienie Valverde w zasięgu.
0
Ale meczycho xD haahahahhaahha
0
A dla Niemców Filip strzelał. Echhhh :D
4
Wiedziałam, że era po Messim będzie ciężka ale że będziemy grać takie gówno, to chyba najwięksi pesymiści się nie spodziewali...
4
Zaraz Kumanowcy powiedzą, że to nie wina rudego, że Depay nie trafił i w ogóle Barca gra super. :D
7
Depay się dostosował poziomem do tych klaunów.
0
Ogólnie podsumuje to tak:
Szkoda oczu.
XD
4
@Katalonbar była prorządowa. Doskonale to pamiętam. ^^ najlepsze, że wiele z tych osób co teraz tam pracują, pracowały również wtedy.
1
@macio_944 świetna misja. Ja niestety te grę przeszłam tylko raz i więcej do Niej nie wrócę. Dbam o swoje zdrowie psychiczne ^^
0
Panowie jak ta nowa FIFA? Szczególnie pytanie kieruję do posiadaczy PS5 i XSX bo tam podobno są zmiany największe. ^^
0
@Norkusik od poniedziałku. :D coraz bliżej podium ^^
12
Iga Świątek wygrywa 6:4 6:4 i melduje się w ćwierćfinale. Przypominam, że Iga jest w tym turnieju jedynką, a obecnie jest szóstą rakietą świata.
3
Jeden gem dzieli Igę od zwycięstwa.
6
Na Canale+ Sport gra właśnie Iga Świątek w Ostrava Open. Jakby ktoś był zainteresowany :D
0
@insp1re oczekuję, że trener będzie wsparciem dla piłkarzy i pójdzie za Nimi w ogień, a nie takie sranie do własnego gniazda i podcinanie im skrzydeł.
19
Koeman pieprzy o wspieraniu słowem, a on najbardziej miesza z błotem tych chłopaków i podcina im skrzydła. XD
0
@AmigoBlancos ja zamówiłam Momenty Barcy i wypadała mniejsza niż rozmiarowka normalna. Nie wiem co oni odwalają :D
0
@don'T.R.I.P.e też tak uważam ale kiedyś czytałam, że nie można łączyć herbaty z miodem i cytryną, bo coś tam się wytwarza. Z miodem i cytryną piję gorącą wodę ^^