1

@Rust_Cohle jeszcze parę takich postów i masz święto 1 listopada. :D

2

@Rust_Cohle zaraz sobie inaczej porozmawiamy. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1

@NaFazieHitman ale żeby tak w jednym poście taką wiązankę mi puścić, byś się wstydził. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Janiama zanim rozpiszą miliard przetargów, w których obłowią się znajomi polityków, wszystko potrwa 5 lat a będzie kosztować 3x tyle :D

7

Najgorsza grupa ludzi do rozmowy Waszym zdaniem? Moja top 3 to: radykalni katolicy, skrajni lewicowcy i madki 500plusowe.

0

@macio_944 i zero perspektyw na przyszłość...

7

@CatalanDream i ona ma płacone z Naszych podatków...

4

@TheNekro94 wartościowych facetów też ciężko spotkać. Sami psychopaci, mentalne dzieci lub frustraci seksualni. :D

0

@Rothan1 no Ci najlepsi z poprzednich edycji zostali przesunięci do 5 edycji, nie wiadomo dlaczego.

1

@Mario96w musiałby pobić rekord świata niestety. Teraz jeszcze wyszło, że Ninja z poprzednich edycji Ci najlepsi, zostali przesunięci do 5 edycji nie wiadomo dlaczego. XD
@Sau_Ron odkąd jest ten łysy w kapeluszu i Wiśniewski to nie oglądam ;/

3

Jedyny program w TV jaki oglądałam to Ninja Warrior i jeszcze tam zrobili uczestników w balona. XD Polska.

2

Powinna być surowa kara. Teraz butelki a potem co? Noże? To nie była jedna butelka tylko masa.

25

Walkower i ująć im punkty. Co za bydło

1

Co za albańskie bydło...

2

Zaczyna się właśnie mecz o ćwierćfinał w wykonaniu Igi Świątek. Canal+ Sport :D

0

@marcin62 mega sprawa. :D specjalne ataki kurczakami są super. ^^ wygrałam już na wszystkich poziomach moją kurką o imieniu Grzanka.

1

@koksik2700 co robisz nadzieję?! :D

5

@Ojciec5tkidzieci triathlon.

0

@MesQueUnClub_87 pogadamy jak skończę ^^

0

@krawczykPSG w lidze hiszpańskiej też są ogórki, które przez Bayern byłyby ogrywane 5-6:0. To, że my z nimi remisujemy, nie znaczy, że ich nie ma :D

5

Ale Squid Game to sztos serial. Czuję się trochę jakbym oglądała anime. :D jak ktoś nie widział, polecam.

3

Wprowadzili VAR by nie było takich sytuacji, zabijając trochę uroku w grze i spontaniczność. A i tak są takie sytuacje jak dziś czy ze Sterlingiem na ME... No kurła.

2

Skandal jak ostatnio w meczu Angoli na Euro.

4

Jakim cudem to nie jest spalony?

2

No i spalony. Bueheuehuehue

3

Szkoda, że Busi wróci do Barcy i będzie biegał jakby miał w gaciach kilogramowego klocka.

1

Benzema co zrobił...

0

Goooooooooool :D

2

Kuman ucz się panie.

2

@Rust_Cohle Szacun za Filipka, a rozdział 20 najlepsza płyta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?