1

Ale PSG położy kupony. Xd

6

Wyjdziesz z Barcy, ale Barcelona z Ciebie nigdy. XD brawo

4

@Momals11 Luis wróć.

1

@koksik2700 ojaaa, ale mi poprawiło to humor. :D mega akcja. :D Jedzą sobie robaczki od Nas, czy to nie jest wspaniałe? ;(

2

@Colon jakby to był Ronaldo to bym leżała w szpitalu. XD wyciągnęłam bym od Niego tyle ile się da hajsu.

0

@gumaz szybko. :D bo mam czyste sumienie, a co? ^^

2

@PatrychoO no i najlepszy komentarz dnia już mamy. :D

4

Wąski: Posłuchaj mnie Stefan, ja mam coś ważniejszego.
Siara: A co może być ważniejszego od mojego piniendzy!? Co to jest za szakal co nie umie go killim?

:(

2

Przynajmniej sami nie paplamy się w tym śmierdzącym gowienku tylko rzucamy kulkami z czerwoną częścią Manchesteru. Zawsze jakoś tak raźniej. :(

1

Maszyna ruszyła

:D

34

Budzisz się, jest rok 2011. Wieczorkiem po szkole gra Barca, wszyscy mówią tylko o tym iloma bramkami wygra z przeciwnikiem. Po 3:0 jesteś niezadowolony po powinno być przynajmniej 5:0, bo tyle było sytuacji. No ale La zabawa Messiego, Xaviego i Iniesty. Czekasz z wypiekami na Ligę Mistrzów bo wiesz, że w każdym meczu będziesz faworytem.

;(

0

Dobra, pochwalcie się. Kto postawił na Real-1,5?

1

Hahahahahahahahaahhaha

1

@tristan87 Wąski... ;(

0

Ile doliczy? 2 minuty? :D

0

Niby człowiek wiedzioł... :(

2

Kuman tymi zmianami napluł kibicom w twarz. Ja się tak czuję.

31

Od Luuka piłka odbija się jak od drewna :D

2

Dobra gra głową. Hahahahhaha

1

Wchodzi kolejna miernota. Teraz na pewno wygramy xD

1

Kun może będzie miał flashbacki sprzed 6 lat i coś zagra

0

Jakie wylewy xD

2

Świetnie zawody prowadzi - komentator.

Do widzenia

2

Te faule w ataku to jakiś żart czy co? Tak to każdą akcję można anulować...

0

Real też setkę zmarnował... Cisnąć ich panowie!

0

Nie wierzę, że podyktował faul...

5

Ale mieliśmy szczęście, że mieliśmy Neymara, Messiego i Suareza razem. Teraz jeden z tej trójki by się chociaz przydał...

17

Dest jest tak samo dobrze strzela jak dobiera strój na pożegnanie Leo. XD

0

Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy dziś beznadziejni na czele ze Steviem Wonderem. Jedyny co coś próbuje to Busi. Ament

0

Real 0,25% sytuacji 1:0. Barca 200% sytuacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?