clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale PSG położy kupony. Xd
6
Wyjdziesz z Barcy, ale Barcelona z Ciebie nigdy. XD brawo
4
@Momals11 Luis wróć.
1
@koksik2700 ojaaa, ale mi poprawiło to humor. :D mega akcja. :D Jedzą sobie robaczki od Nas, czy to nie jest wspaniałe? ;(
2
@Colon jakby to był Ronaldo to bym leżała w szpitalu. XD wyciągnęłam bym od Niego tyle ile się da hajsu.
0
@gumaz szybko. :D bo mam czyste sumienie, a co? ^^
2
@PatrychoO no i najlepszy komentarz dnia już mamy. :D
4
Wąski: Posłuchaj mnie Stefan, ja mam coś ważniejszego.
Siara: A co może być ważniejszego od mojego piniendzy!? Co to jest za szakal co nie umie go killim?
:(
2
Przynajmniej sami nie paplamy się w tym śmierdzącym gowienku tylko rzucamy kulkami z czerwoną częścią Manchesteru. Zawsze jakoś tak raźniej. :(
1
Maszyna ruszyła
:D
34
Budzisz się, jest rok 2011. Wieczorkiem po szkole gra Barca, wszyscy mówią tylko o tym iloma bramkami wygra z przeciwnikiem. Po 3:0 jesteś niezadowolony po powinno być przynajmniej 5:0, bo tyle było sytuacji. No ale La zabawa Messiego, Xaviego i Iniesty. Czekasz z wypiekami na Ligę Mistrzów bo wiesz, że w każdym meczu będziesz faworytem.
;(
0
Dobra, pochwalcie się. Kto postawił na Real-1,5?
1
Hahahahahahahahaahhaha
1
@tristan87 Wąski... ;(
0
Ile doliczy? 2 minuty? :D
0
Niby człowiek wiedzioł... :(
2
Kuman tymi zmianami napluł kibicom w twarz. Ja się tak czuję.
31
Od Luuka piłka odbija się jak od drewna :D
2
Dobra gra głową. Hahahahhaha
1
Wchodzi kolejna miernota. Teraz na pewno wygramy xD
1
Kun może będzie miał flashbacki sprzed 6 lat i coś zagra
0
Jakie wylewy xD
2
Świetnie zawody prowadzi - komentator.
Do widzenia
2
Te faule w ataku to jakiś żart czy co? Tak to każdą akcję można anulować...
0
Real też setkę zmarnował... Cisnąć ich panowie!
0
Nie wierzę, że podyktował faul...
5
Ale mieliśmy szczęście, że mieliśmy Neymara, Messiego i Suareza razem. Teraz jeden z tej trójki by się chociaz przydał...
17
Dest jest tak samo dobrze strzela jak dobiera strój na pożegnanie Leo. XD
0
Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy dziś beznadziejni na czele ze Steviem Wonderem. Jedyny co coś próbuje to Busi. Ament
0
Real 0,25% sytuacji 1:0. Barca 200% sytuacja.