clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca i ta Yennefer z wiecznie zbolałą miną...
15
@DonMatteo901 zastanawiam się co oni mają w głowie. Myślą, że co sędzia zrobi? Krzyknie: dobra chłopaki wracamy i gramy jeszcze 3 minuty bo Brazole tak chcą?
XD
1
@Fenyx na liście gier będą jako odrębne gry (w sensie Valhalla) ale możesz użyć tych samych zapisów gry, a trofea zaczną się same wbijać. Ja tak mialam. :D
1
@Jakchcesz pograłam w 1 i 2 dodatek z godzinę w każdy i mnie znudził xD
7
@szymon6847 ćpuny do wora... :D a tak serio, to z krwi chyba nic nie wyjdzie. W cebulkach włosów zostaje na bardzo długo.
1
@Arkon uwielbiam tego aktora. Właśnie kupiłam sobie najnowszą książkę o nim i czytam ^^
0
@hardmind Literowka :D no jeszcze jakby mi dawali za samo to, że jestem kobietą. Właśnie nie dają ;( @chudinhomc taaaak :D
3
@Arkon Clint Eastwood i Artur Barciś.
1
Pamięta ktoś z Was wysokobudżetowy film ,,Bułgarski Pościg" albo ,,Wściekłe pięści węża"? Obejrzałabym sobie to. :D
0
@Rust_Cohle pewnie nieprędko bo w Japonii spaliła się fabryka jakichś części elektronicznych i teraz to w ogóle będzie przestój. XD widziałam, że Media Markt co jakiś czas wrzuca jakieś konsole
1
@escarabajo bo mnie to wzrusza i mam wrażenie, że to mrzonki... @ranger3120 ten co zawsze dowali do pieca. XD
9
Chciałabym żeby 1 mecz Xaviego na Camp Nou odbył się przy pełnym stadionie, skandującym ,,Xavi, Xavi" a potem zacznie się nasz piękny sen. :(
0
@Transu96 nie zwróciłam uwagi na dziury, wybacz :D mam nadzieję, że odpowiednio pikantne?
0
@Transu96 bo moje leczo nie jest takie rzadkie :D i ma większe kawałki, dlatego nie poznałam ^^
0
@Transu96 kocham leczo. :D smacznego.
0
@Transu96 nie wiem :D
0
@Transu96 wygląda jakby ktoś już to podgrzał. W żołądku. :D XD
0
@macio_944 no ja mam wrażenie, że dopiero co było jego pożegnanie jak zdobyliśmy tryplet, a to było 14/15...
10
@Sau_Ron Czy z Xavim mamy nie wiem, wiem, że z Koemanem na pewno byśmy nie mieli.
3
@Woland10 Twoje prowokacje są coraz mniej realne. Kiepsko to wygląda. Nawet trollować nie umiesz. Przykro się na to patrzy :(
1
@MesQueUnClub_87 ja platyny nie mam bo zostało mi kilka tych opowieści do odblokowania, ale mam zamiar wrócić do tej gry więc na luzie. :D
0
@Jakchcesz tak myślałam, że Ty jesteś za to odpowiedzialny :/
0
@MesQueUnClub_87 ja w słuchawkach które specjalnie kupiłam do tej gry. :D super doświadczenie.
0
@kolomen2 usunął konto, zostaw go w spokoju człowieku
1
@Danny Gaucho przy niedzieli jesteś taki niemiły? ^^
1
@Ghotti ale Ty jesteś cham ;(
2
@Ghotti chyba Ty. Ja w kuchni jestem mistrzynią ^^
@Jakchcesz tak, bo na 13 do roboty więc zrezygnowałam z śniadań xD
24
Aż sobie zrobiłam makaron w sosie kurkowym z polędwiczką z kurczaka by uczcić ten piękny dzień. :D
1
@Jakchcesz no i Bloodborne, c'nie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 Elden Ring, Dying Light II, Hogwarts Legacy, A Plague Tale Innocence II i Hellblade II.