1

@FC1899Barca i ta Yennefer z wiecznie zbolałą miną...

15

@DonMatteo901 zastanawiam się co oni mają w głowie. Myślą, że co sędzia zrobi? Krzyknie: dobra chłopaki wracamy i gramy jeszcze 3 minuty bo Brazole tak chcą?

XD

1

@Fenyx na liście gier będą jako odrębne gry (w sensie Valhalla) ale możesz użyć tych samych zapisów gry, a trofea zaczną się same wbijać. Ja tak mialam. :D

1

@Jakchcesz pograłam w 1 i 2 dodatek z godzinę w każdy i mnie znudził xD

7

@szymon6847 ćpuny do wora... :D a tak serio, to z krwi chyba nic nie wyjdzie. W cebulkach włosów zostaje na bardzo długo.

1

@Arkon uwielbiam tego aktora. Właśnie kupiłam sobie najnowszą książkę o nim i czytam ^^

0

@hardmind Literowka :D no jeszcze jakby mi dawali za samo to, że jestem kobietą. Właśnie nie dają ;( @chudinhomc taaaak :D

3

@Arkon Clint Eastwood i Artur Barciś.

1

Pamięta ktoś z Was wysokobudżetowy film ,,Bułgarski Pościg" albo ,,Wściekłe pięści węża"? Obejrzałabym sobie to. :D

0

@Rust_Cohle pewnie nieprędko bo w Japonii spaliła się fabryka jakichś części elektronicznych i teraz to w ogóle będzie przestój. XD widziałam, że Media Markt co jakiś czas wrzuca jakieś konsole

1

@escarabajo bo mnie to wzrusza i mam wrażenie, że to mrzonki... @ranger3120 ten co zawsze dowali do pieca. XD

9

Chciałabym żeby 1 mecz Xaviego na Camp Nou odbył się przy pełnym stadionie, skandującym ,,Xavi, Xavi" a potem zacznie się nasz piękny sen. :(

0

@Transu96 nie zwróciłam uwagi na dziury, wybacz :D mam nadzieję, że odpowiednio pikantne?

0

@Transu96 bo moje leczo nie jest takie rzadkie :D i ma większe kawałki, dlatego nie poznałam ^^

0

@Transu96 kocham leczo. :D smacznego.

0

@Transu96 nie wiem :D

0

@Transu96 wygląda jakby ktoś już to podgrzał. W żołądku. :D XD

0

@macio_944 no ja mam wrażenie, że dopiero co było jego pożegnanie jak zdobyliśmy tryplet, a to było 14/15...

10

@Sau_Ron Czy z Xavim mamy nie wiem, wiem, że z Koemanem na pewno byśmy nie mieli.

3

@Woland10 Twoje prowokacje są coraz mniej realne. Kiepsko to wygląda. Nawet trollować nie umiesz. Przykro się na to patrzy :(

1

@MesQueUnClub_87 ja platyny nie mam bo zostało mi kilka tych opowieści do odblokowania, ale mam zamiar wrócić do tej gry więc na luzie. :D

0

@Jakchcesz tak myślałam, że Ty jesteś za to odpowiedzialny :/

0

@MesQueUnClub_87 ja w słuchawkach które specjalnie kupiłam do tej gry. :D super doświadczenie.

0

@kolomen2 usunął konto, zostaw go w spokoju człowieku

1

@Danny Gaucho przy niedzieli jesteś taki niemiły? ^^

1

@Ghotti ale Ty jesteś cham ;(

2

@Ghotti chyba Ty. Ja w kuchni jestem mistrzynią ^^
@Jakchcesz tak, bo na 13 do roboty więc zrezygnowałam z śniadań xD

24

Aż sobie zrobiłam makaron w sosie kurkowym z polędwiczką z kurczaka by uczcić ten piękny dzień. :D

1

@Jakchcesz no i Bloodborne, c'nie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub_87 Elden Ring, Dying Light II, Hogwarts Legacy, A Plague Tale Innocence II i Hellblade II.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?