0

@(C)Puyol Trylogia Baztan

0

@FranekCastle zakończenie jako tako spoko ale spodziewałam się czegoś lepszego.

0

@HighestInTheRoom nie chodzę. XD ale do roboty też tak biegłam by się nie spóźnić :D

1

@Armin96 nie spisałam bo zależało mi żeby ta pani się uspokoiła po prostu. Nie chciałam jej dokładać, a rower na 99% nie jest uszkodzony bo dojechałam nim do pracy.

1

@AmigoBlancos oglądałam w kinie. Zapadła mi w pamięci rola Kuleszy i ,,buty polił"

1

@HighestInTheRoom niee xD ja mam 27 lat a nie 77 i na pewno bym się tak nie zachowała na pasach + tak jak panowie mówią byłam na rowerze :D

2

@panczo dzięki, staram się zawsze być ludzka i być po prostu dobrym człowiekiem. Szkoda, że ciągle dostaje za to po dupie. :D

1

@Rewolucja123 bez przesady z tym sądem.
@AxelF tak, bo ona mnie zahaczyła tylko :D
@Transu96 nie interesuj się :p
@koksik2700 sprawdzę rower, wiadomo ^^ dlatego dziś piechotą i na autobus.

2

@Encore gdybym nie jeździła ostrożnie na rowerze, to tyle razy auto wymusiło na mnie pierwszeństwo, że gdyby nie hamulec i refleks to byśmy nie gadali xD

2

@nvidd teraz są nowe tabletki Ketokaps czy jakoś tak, ta sama substancja czynna co Ketonal ale połowę tańsze. A oprócz tego to bez recepty Ibum Express albo Mig400. Na stłuczenie to raczej jakaś maść :(

7

@Lionel_Messi10 najlepsze jest to, że ja ją widziałam i próbowałam uciekać tym rowerem, a ona jechała wprost na mnie xD kompletnie nie patrzyła na drogę. Cud, że to było przy parkingu i nie było prędkości.
@Encore podobno dobro wraca, a ja ciągle robie dobre uczynki i gówno mam. ;( Jak nie ratowanie jeża, to oddałam portfel z 400 zł, teraz odpuściłam babie wypadek. Ciekawe kiedy wróci, jak myślisz Enkor?

5

@JimMorrisonFCB ja nie narzekam jeśli chodzi o serwis Decathlon, a jak coś to ojciec mi zrobi wszystko. Trochę pomarudzi, nasłucham się, że bez Niego zginę ale naprawi i wymieni wszystko :D

8

@Encore ten to tylko o pieniądzach. :D na końcu ona mnie trzasnęła a ja ją uspokajałam i pocieszałam xD

3

@JimMorrisonFCB łańcuch spadł, trochę jest obdarty ale ogólnie chyba działa. Ostrożności wrócę do chaty autobusem i jutro na spokojnie się mu przyjrzę z ojcem :(

2

@david89 spoko ale nawet nie wywinęłam orła w powietrzu, lądowanie też takie 3/10 :/

0

@Kidd dzięki :D @Mario96w na szczęście nie xD

2

@tomek8756 miałam kask i głową nie uderzyłam więc na luziku :D @Colon miałam kask i nawet nie uderzyłam głową.
@JimMorrisonFCB jej wina, dzieciak jej darł ryja w aucie, odwróciła się by go uspokoić o wyjechała ściągając mnie z ulicy. XD @Barwindg to na pewno któryś z Was ^^

43

@Encore pani w zaawansowanej ciąży się zagapiła i uderzyła we mnie. :( Nie robilam scen, bo i tak była bardzo zdenerwowana i się popłakała więc pozbierałam się, chwilę pogadałam i poszłam do pracy xD

20

Jak 6h temu walnęło mnie auto jak jechałam rowerem i do tego czasu nic mi nie jest (oprócz otarć i ogólnego poobijana) to chyba już nic mi nie będzie? xD nałykałam się przeciwbólowych i jest w sumie całkiem całkiem

1

@AmigoBlancos Iker, Puyol, Carlos, Alves, Busi, Iniesta, Messi, Ronaldinho, Ronaldo. Trener: Guardiola

2

@Arkon Justyna Kowalczyk, Federer, Giba

1

@Fenyx jakby w najbliższym czasie nie było nowych gier to mooooże bym się skusiła. Ale tak to mam jeszcze FarCry6 do skończenia, chciałam ograć Alana Wake, Medium, potem wlatuje premierę Elden Ring, Horizon Zero Dawn II i Dying Light II, a na wiosnę Wiedźmin 3 next gen. Także... Może za rok kupię. XD

1

@Jakchcesz XD to już wolę zainwestować w coś innego, a to ewentualnie kupię po promce za 100 zł bo więcej nie wydaje się warte. :D

2

@cat_r37 tak jak się szybko zajarałam, tak szybko się odjarałam. XD

0

@Objectivo potem w SA już były pirackie napisy ale w III czy Vice City to długo nie było. :D wtedy słownik i jazda.

3

@Objectivo ale się jaram :O

1

@MesQueUnClub_87 KarolinaLula
Tylko napisz mi pw, że to Ty bo nie przyjmuje nieznajomych ^^

0

@Ghotti tyn i te jego dachówki.

2

@RonnieVEB moje latały już wcześniej :D

6

@IronSanHybrid ktoś puścił Twoje nudeski na La Rambli :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?