clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@deyna2018 jak będziesz szukać w Asasynach drugiego Wiedźmina to zawsze się rozczarujesz. :D ja ze swojej strony polecam Bayeka i Assassin's Creed Origins.
0
@Jakchcesz nie, sama zdobyłam ^^
0
@Jakchcesz Sekiro najtrudniejsze z wszystkich :D podejmij się wyzwania. ^^
https://zapodaj.net/cc2b9181d0c7c.jpg.html
@Fenyx dzięki :D
1
@Fenyx ;((( widziałam właśnie na FB. Mega smutek. No ja dobrą recenzentką nie będę bo jestem fanatyczką FS więc nie będzie obiektywne. :D
@Jakchcesz zaraz dostaniesz :D Sekiro w ogóle przeszedłeś? Ja ostatnio nawet wymęczyłam Returnala xD
0
@MesQueUnClub_87 na PS5 warto. Ja się bawię super.
74
Mame nie teraz, maszyna ruszyła
4
@Dankhog no faktycznie, bo wygrywamy 5:1 to można go zdjąć.
1
@tadzik447 kupisz kebsa i jesteśmy kwita. To chciał powiedzieć @Ghotti xD
0
@tadzik447 no niestety, nie mam % od wygranych ;(
9
Sędzia czeka aż Legia strzeli xD
11
A jakby tak Legia spadła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale strzelił xdddd
0
Nasi niech wymyślą jakiegoś covida w 1 drużynie przed meczem z Bayernem i niech wyślą młodzików bo będzie katastrofa...
1
@Jakchcesz na NG+ pewnie. :D ja mam zasadę, że wbijam platynę w grach sama a potem do luźnego polatania spoko. :D pewnie nie będzie można, tak jak mówisz :(
0
@Jakchcesz kto by dostawał w czapę to by dostawał. :D w Fifę byś mnie pewnie porobił ale nie w soulslike.^^
1
@Jakchcesz zdecydowanie. :D oszalałam na punkcie tej gry i muszę mieć kolekcjonerkę. ^^
4
@macio_944 zwolnienie rudego kwestią godzin, a potem wychodzi Janek cały na biało i mówi, że rudy zostaje. :D
1
@Jakchcesz czekam na kolekcjonerkę i nie mogę się doczekać ;(
1
Lidl zawsze miał fajne reklamy z gierkami słownymi ale teraz przeszli samych siebie:
https://zapodaj.net/62daf1465e0d2.jpg.html
XD zaśmiane
3
@koksik2700 jeże to ja sama ratuję jak wchodzą na drogę. :D uwielbiam te zwierzęta. Nie wiedziałam nawet, że jest taka akcja. Kaska już leci.
Edit: poszła dyszka, za mnie i mojego psa. :D
1
@Ojciec5tkidzieci głównemu bohaterowi i tej dziewczynie co Ty. Najbardziej podobał mi się odcinek z grą w kulki, bo naprawdę trzymał w napięciu i ten ze szklanym mostem. ^^
1
@Janas11224 Do soulslików jak znalazł. ^^
1
@tomek8756 nie będę.
0
@WiernyKatalonii nie wiem ale będą na pewno słodziutkie. :D
1
@Comfortable_ a to nie wiem, bo oglądam Eda i Ala drugi raz. :D muszę nadrobić. Za 3 miesiące ostatni sezon Ataku Tytanów.
1
@Comfortable_ przypominam sobie Fullmetal Alchemist Brotherhood. ^^ a Demon Slayer spoko, niedługo 2 sezon i jeszcze film wyszedł :D
3
@Kgorecki2500 Maybachy od bezdomnych na wodę nie jeżdżą.
6
Wczoraj TV Trwam puściło materiał w którym krytykują PiS i zarzucają im hipokryzję. Chyba pakt między Rydzykiem a PiSiorkiem się skończył. :D
1
@IronSanHybrid kupiłam go ojcu i jest zadowolony.
0
@PatrychoO ja miałam obejrzeć w wolny dzień 1 odcinek, obejrzałam cały sezon i obudziłam się wieczorem. :D