2

Skandal jak ostatnio w meczu Angoli na Euro.

4

Jakim cudem to nie jest spalony?

2

No i spalony. Bueheuehuehue

3

Szkoda, że Busi wróci do Barcy i będzie biegał jakby miał w gaciach kilogramowego klocka.

1

Benzema co zrobił...

0

Goooooooooool :D

2

Kuman ucz się panie.

2

@Rust_Cohle Szacun za Filipka, a rozdział 20 najlepsza płyta.

3

Busi w repce to jest szef...

1

@Jakchcesz widziałam :D uwielbiam tego aktora głosowego

0

@OnlyBarcelona tak, wersję PS5 na płycie.

1

@Muszynianka dzięki i wzajemnie. :D
@FCBMati10 wielkiej zmiany nie ma, bo to w końcu Ubi ale gra naprawdę się bardzo przyjemnie. @barteq niee, każda część opowiada nową historię. :D @OnlyBarcelona nie mam pojęcia :D

0

@Muszynianka na PS5. Wygląda miodnie. Wielkich różnic pewnie nie ma skoro to gra na dwie generacje. Pewnie po prostu mam więcej klatek na sekundę i trochę lepsze tekstury.

1

@FCBMati10 Wyglada mega spoko, widoczki robią robotę, nie spotkałam się z jakimiś bugami. Soundtrack też mi pasuje. :D polecam

2

Ale to FC6 mi siadło. Nie spodziewałam się :D nie mogę się oderwać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio87 no ja jestem na początku gry, nie wiem jak dalej będzie. Mi też klimat sekty mega pasował i taki wiejski styl gry. :D tutaj typowo kubańskie klimaty, wszędzie ten dyktator. Na razie mi się podoba i mnie nie nudzi.
@Geble no niestety, przyjdzie Nam poczekać na gry które w pełni wykorzystają potencjał nowej generacji. Nie jest źle i tak jak na grę z otwartym światem.

0

@Nazio87 dużo od FC5 się nie różni ale wrażenia pozytywne. Na PS5 gra wygląda fajnie, ładne widoczki, gra światłem. Muzyka też robi robotę. :D pograłam 3h i odczucia pozytywne.

9

Laporta przytulał manekina w koszulce Leo, a teraz na Niego pluje bo mu się dupa pali. XD

5

Laporta to się kompromituje tym trzymaniem rudego na ławce, a teraz jeszcze atak na Messiego. Wszyscy winni tylko nie on. XD dobrali się z betonem, nie ma co.

1

@Fenyx ja trafiłam na PS5 za 219 zł edycję Yara więc jestem zadowolona
:D no Elden Ring zapowiada się przepysznie ^^

1

@Fenyx jak to Twój pierwszy soulslike to tylko żebyś się nie odbił. :D może kup sobie bo za grosze jest do wyrwania chociażby Bloodborne, by trochę posmakować.

1

@IronSanHybrid a jak tak znasz się na uniwersum Mass Effect (bo wstyd się przyznać ale nigdy nie grałam w żadną część) to jak po kolei to ograć? ^^

0

@koksik2700 a Dying Light kiedy w końcu ma premierę? Bo przesunęli a nowy termin mi umknął :D
@tadzik447 dzięki :D
@IronSanHybrid nie ograłeś DLC do Wiedźmina? :O marsz i grać! :D

7

@bartas97 przecież rowerem lekko jedzie się 35km/h. Co za idioci. XD

1

@BulaKG Mistrz i Małgorzata.

5

@MesQueUnClub96 placki ziemniaczane z cukrem

0

@VegetaPolska wiem, wiem. Już kupiłam i czeka zainstalowane ^^ grałam w to na Xboxie 360 ale nie przeszłam do końca.
@tadzik447 poczekam na jakąś promocję i biorę. :D orientacyjnie ile h Ci zajęła gra? Powyżej 10?

4

@patrykzmc2000 przedłużenie umowy z Bombele. Karnet do szpitala gratis

0

@tadzik447 i jak to Medium? Warte swojej ceny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?