clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@don'T.R.I.P.e też tak uważam ale kiedyś czytałam, że nie można łączyć herbaty z miodem i cytryną, bo coś tam się wytwarza. Z miodem i cytryną piję gorącą wodę ^^
0
@dv7wisnia nie pije w ogóle alko.
@Szklaner czarna. Zieloną pije ale bez dodatków typu cytryna czy cukier. Tak samo białą.
6
Herbata z cytryną i odrobiną cukru > wszystkie inne napoje. No może jeszcze kompot z truskawek może konkurować ale i tak przegrywa.
1
@lucca87 jak już chcesz wydać +/- 5 koła to ja bym brała Oleda od LG.
1
@Fenelon ale mi zniszczyłeś głowę tą melodią. I ta wspaniała mapa. Ach. ;(
1
@masq no ja byłam tak oszołomiona, że szok. :D w ogóle specjalnie dla tej gry kupiłam słuchawki i się nie zawiodłam. Zostało mi kilka tych miejsc gdzie opowiada mitologię by wbić platynę ale wrócę do tej gry na pewno.
A jeśli chodzi o soundtrack z gier to na pewno Assassin's Creed II Ezio Family i późniejsze interpretacje tej melodii np w Odyssey czy Origins, Wiedźmin 3, RDR2 i Days Gone. To takie topki. W ogóle jestem zdania, że muzyka z gier powinna mieć swojego Oskara, bo niejednokrotnie bije soundtracki z filmów xD
7
@Kapitan hawk myślę, że Prawo ponad Prawem słyszało dużo osób.
1
@Castro powiem Ci więcej... Bezczel umarł.
8
@Ghotti co mnie to interesuje Marcin.
3
Raper Bezczel nie żyje. :/ Miał 37 lat.
1
@masq świetna gra, bardzo wciągająca. Do tego świetny soundtrack, a szczególnie piosenka która leciała podczas napisów końcowych. Łzy mi poleciały, nie powiem że nie. Szkoda, że druga część tylko na Xboxa...
Tak jak @Ghotti polecam A Plague Tale.
1
@dzefrej234 gorzej od tych wszystkich tuz na boisku by nie zagrał, nawet obecnie. @Ghotti pacz.
0
@Rewolucja123 Unzue ma stwardnienie zanikowe boczne, więc wątpię by trenował kogokolwiek.
1
@macio_944 szkoda, że nie ma pudełka i polskiej wersji :/
15
@macio_944 a ludzie dają się skłócać i nienawidzą się wzajemnie bo mają inne poglądy, a oni po obradach sejmu piją sobie kawkę.
1
Laporta jak ma taki dobry kontakt z wszystkimi, niech sam zostanie trenerem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Jakchcesz no chyba, że tak na to spojrzymy. XD
12
@Katalończyk 99 skoro przez rok nie widać ŻADNYCH efektów, to znaczy że coś jest nie tak.
20
Każdy z Nas pewnie spotkał w życiu takich ludzi jak Koeman, chociażby w szkole. Gówno potrafili nauczyć, dużo wymagali a jeszcze mówili, że uczniowie to największe głąby w szkole. Ja miałam taką nauczycielkę i do teraz na myśl o jej metodach robi mi się niedobrze, a lekcję z Nią to był koszmar. Wiem, że nasi panowie to dorośli ludzie ale pewne odczucia względem takich toksycznych osób się nie zmieniają.
0
@tomek8756 kolega grał Barcą, a ja z racji tego, że nie chciałam tej samej drużyny wzięłam Bayern a potem Real. XD
0
@ElKamil być może. Nie mnie oceniać.
0
@Alvarinho wygrał ze mną w Fifę w turnieju. Gratki. :D
Edit: oczywiście chodzi o @ObiektywnyKibic121
Przepraszam najmocniej. Późna pora xD
0
Araujoooooo co za kot
3
Zastanawiam się co oni robią na treningu. XD
0
Rudemu się dupa pali, że wpuszcza Pucza.
5
Mame nie teraz. Maszyna ruszyła.
0
Przydałby się taki Vini w Barcy. ^^
2
A kiedyś się człowiek zastanawiał czy Messi, Neymar i Suarez strzelą bramkę, czy jednak któremuś się nie uda i przy 4:0 będą na Niego grali... Smutne, bardzo smutne.
1
Luuk się rozgrzewa, a kibice gwiżdżą. Dopełnienie tego syfu w klubie. XD
6
@DonMatteo901 nie z kuzynką, a siostrzenicą. Czyli jeszcze większa patola.