0

@don'T.R.I.P.e też tak uważam ale kiedyś czytałam, że nie można łączyć herbaty z miodem i cytryną, bo coś tam się wytwarza. Z miodem i cytryną piję gorącą wodę ^^

0

@dv7wisnia nie pije w ogóle alko.
@Szklaner czarna. Zieloną pije ale bez dodatków typu cytryna czy cukier. Tak samo białą.

6

Herbata z cytryną i odrobiną cukru > wszystkie inne napoje. No może jeszcze kompot z truskawek może konkurować ale i tak przegrywa.

1

@lucca87 jak już chcesz wydać +/- 5 koła to ja bym brała Oleda od LG.

1

@Fenelon ale mi zniszczyłeś głowę tą melodią. I ta wspaniała mapa. Ach. ;(

1

@masq no ja byłam tak oszołomiona, że szok. :D w ogóle specjalnie dla tej gry kupiłam słuchawki i się nie zawiodłam. Zostało mi kilka tych miejsc gdzie opowiada mitologię by wbić platynę ale wrócę do tej gry na pewno.

A jeśli chodzi o soundtrack z gier to na pewno Assassin's Creed II Ezio Family i późniejsze interpretacje tej melodii np w Odyssey czy Origins, Wiedźmin 3, RDR2 i Days Gone. To takie topki. W ogóle jestem zdania, że muzyka z gier powinna mieć swojego Oskara, bo niejednokrotnie bije soundtracki z filmów xD

7

@Kapitan hawk myślę, że Prawo ponad Prawem słyszało dużo osób.

1

@Castro powiem Ci więcej... Bezczel umarł.

8

@Ghotti co mnie to interesuje Marcin.

3

Raper Bezczel nie żyje. :/ Miał 37 lat.

1

@masq świetna gra, bardzo wciągająca. Do tego świetny soundtrack, a szczególnie piosenka która leciała podczas napisów końcowych. Łzy mi poleciały, nie powiem że nie. Szkoda, że druga część tylko na Xboxa...
Tak jak @Ghotti polecam A Plague Tale.

1

@dzefrej234 gorzej od tych wszystkich tuz na boisku by nie zagrał, nawet obecnie. @Ghotti pacz.

0

@Rewolucja123 Unzue ma stwardnienie zanikowe boczne, więc wątpię by trenował kogokolwiek.

1

@macio_944 szkoda, że nie ma pudełka i polskiej wersji :/

15

@macio_944 a ludzie dają się skłócać i nienawidzą się wzajemnie bo mają inne poglądy, a oni po obradach sejmu piją sobie kawkę.

1

Laporta jak ma taki dobry kontakt z wszystkimi, niech sam zostanie trenerem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz no chyba, że tak na to spojrzymy. XD

12

@Katalończyk 99 skoro przez rok nie widać ŻADNYCH efektów, to znaczy że coś jest nie tak.

20

Każdy z Nas pewnie spotkał w życiu takich ludzi jak Koeman, chociażby w szkole. Gówno potrafili nauczyć, dużo wymagali a jeszcze mówili, że uczniowie to największe głąby w szkole. Ja miałam taką nauczycielkę i do teraz na myśl o jej metodach robi mi się niedobrze, a lekcję z Nią to był koszmar. Wiem, że nasi panowie to dorośli ludzie ale pewne odczucia względem takich toksycznych osób się nie zmieniają.

0

@tomek8756 kolega grał Barcą, a ja z racji tego, że nie chciałam tej samej drużyny wzięłam Bayern a potem Real. XD

0

@ElKamil być może. Nie mnie oceniać.

0

@Alvarinho wygrał ze mną w Fifę w turnieju. Gratki. :D

Edit: oczywiście chodzi o @ObiektywnyKibic121
Przepraszam najmocniej. Późna pora xD

0

Araujoooooo co za kot

3

Zastanawiam się co oni robią na treningu. XD

0

Rudemu się dupa pali, że wpuszcza Pucza.

5

Mame nie teraz. Maszyna ruszyła.

0

Przydałby się taki Vini w Barcy. ^^

2

A kiedyś się człowiek zastanawiał czy Messi, Neymar i Suarez strzelą bramkę, czy jednak któremuś się nie uda i przy 4:0 będą na Niego grali... Smutne, bardzo smutne.

1

Luuk się rozgrzewa, a kibice gwiżdżą. Dopełnienie tego syfu w klubie. XD

6

@DonMatteo901 nie z kuzynką, a siostrzenicą. Czyli jeszcze większa patola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?